Castle-sk.com

O seriáli

Je známy. Je nádherný. Bystrý ako čert. Je to spisovateľ Richard (Rick) Castle /Nathan Fillion/ a dokonca je úžasný aj v prenasledovaní kriminálnikov v skutočnom svete. Prečo by to robil? Pretože nemá nič lepšie na práci.

Unavený vlastným úspechom špehuje New Yorkskú kriminálnu detektívku Kate Beckettovú /Stana Katic/ na každom kroku. Je to agresívna vyšetrovateľka, ktorá vie čo robí a drží každý prípad pevne za opraty, ale jedna vec jej ježí pierka... Aká? Prítomnosť Ricka Castla. Ako stále vtipkujúceho sukničkára, ktorý jej pomáha rôznymi fantastickými teóriami riešiť prípady. Jej sa to síce nepáči, ale vychádzajú z toho pozitívne výkazy a to sa páči Beckettovej nadriadenému, takže má smolu a musí ho trpieť ďalej.

Všetko to začalo, keď niekto začal zabíjať ľudí podľa fiktívnych zločinov, ktoré popísal Rick v svojich románoch. Kate ako jeho obdivovateľka si to všimla, a preto ho požiadali aby im sprvu poradil s niektorými detailami, ale keďže je dobrý kamarát so starostom, tak si vybavil post odborného "poradcu". Trochu mu to aj nahralo do karát, pretože mu akosi dochádzala fantázia pri písaní nových príbehov a tak sa rozhodol, že začne s novým románom, ktorý si berie ako predlohu už spomínanú detektívku Kate.

Castle vznikol pod krídlami ohromných ABC studios. Výkonný producent a scenárista zároveň Andrew Marlowe spolu s Robom Bowmanom (ktorý tiež režíroval Pilot), Rene Echevarria, Laurie Zaksom a Armynom Bernsteinom.

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
kód