www.castle-sk.com

Diskusia 7x06 - The Time of Our Lives

<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 11 Nov 2014, 07:23

Diskusia 7x06 - The Time of Our Lives

Takže ľudia, ja som sa skvelo bavila, Nathan bol excelentný! Takáto epka by si zaslúžila hádam ešte o 45 minút navyše.

No a koniec? Akokoľvek to bolo klišoidné, skoro som upustila slzičku, naozaj vážne. Takto som si to predstavovala. Hádam ešte pár priateľov, ale o to to bude v ďalších epkách veselšie. Ten ich sľub... to bolo ozaj pekné :)

Prosté áááách... :love:
Love is not a switch.
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 11 Nov 2014, 09:11

Re: Diskusia 7x06 - The Time of Our Lives

suhlasim len s rozdielom ze ja som plakala pri ich sluboch a slovko always sa udomacnilo :cry: :cry: :cry: :cry: a jedna vec mi najprv vadila ze nema svadobne saty :x ale potom kaslat na to vyzera skvele :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: uzasne uzasna epka bavila som sa ako boli v tom druhom svete kate s rickom na pohariku a spytala sa ho preco dal zabit storma a potom uvidela toho chlapa a z ust jej vybehlo ze si myslela ze su na rande :lol: :lol: :lol: :D :D ale epku zhodnotim inokedy idem dalej plakat :cry: :cry: koniec ako na mobile pustil ich piesen :cry: :cry: :cry:
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 11 Nov 2014, 09:24

Aj mna na par sekund zarazili tie nohavice, ale po pravde, dvakrat to skusala so satami s nevyslo to. Za to Rick!!!!!! OMG zda sa mi ze este nikdy nevyzeral tak skvelo a zas mal ten nadherny vyraz tvare, ten usmev a prizmurene oci, kraaaaaaaasne!
Love is not a switch.
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 11 Nov 2014, 09:30

presne nemal kravatu a vyzeral sexy hot sexy a ten jeho "dabelsko sladky usmev" :oops:
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 11 Nov 2014, 09:35

Epka bola svetová, bavila som sa ;) a hlavne sa mi páčilo ako Kate po Rickovi hádzala oči aj v tom druhom svete. Verím že opäť by sa zaľúbila. ;)
No a koniec ;) sľuby na jednotku krásne, že nemala šaty to vôbec mi nejako nevadilo a presne to ma aj napadlo že tretie to už by bolo moc. Skôr mi tam chýbali priatelia ale presne ako Peťa píše, o to to bude nabudúce veselšie :) poste totálne súkromná malá svadba a konečne svoji.
Jediné čo mi fakt tak nejako prekážalo bolo to umelé pozadie. Ale inak... Idem kuk ešte raz... 8) :happydance: :potlesk: :love:
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 11 Nov 2014, 10:37

To pozadie... hej. Ale co uz. Dalo sa to vydrzat.

Inak, to podium tam mali aj pri "prvej" svadbe?

Ludia a ked som zbadala Lanie :D ako sa tam niesla na tom okrsku.... ja som sa tak smiala :D
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 11 Nov 2014, 11:22

Ja som celú epku preskočila pozrela som si rovno svadbu ... A Fakt musím aj ja uznať, že sa im to neskutočne podarilo.. Mne dokonca aj oblečenie ku Kate pasovalo.. Veľmi sa mi to páčilo.. A Rick bez kravaty tiež super...

Presne takúto svadbu by som chcela aj ja... Ja som na 100% spokojná s koncom - zvyšok som nevidela, to ohodnotím neskôr.. A som asi rada, že nesledujem promá a sneak peeke - lebo by som aj ruku do ohňa dala, že tam niečo z tej svadby bolo :D

A btw - tá pesnička - čo pustil Rick z mobilu.. viem, že bola použitá pri nejakej ich spoločnej scéne, ale ani za ten svet ma nenapadne pri ktorej.. pomôže mi niekto ?? Určite ju tam tvorcovia nedali len tak z plezíru :D
I remember everything.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 11 Nov 2014, 11:31

Dala by som ti sem rovno video, ale som cwz mobil a blbo sa mi to hlada. Ale napoveda; bolo to pri ich najdolezitejsej udalosti :D
Love is not a switch.
<<

Emily84

Detective
Detective

Poslať 11 Nov 2014, 11:38

Petraela píše:Dala by som ti sem rovno video, ale som cwz mobil a blbo sa mi to hlada. Ale napoveda; bolo to pri ich najdolezitejsej udalosti :D

nebylo to v tom díle se školou? - výběr písně na svatbu
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 11 Nov 2014, 12:03

Emily to už bolo po druhé. Tenkrát poprvé to bolo keď Kate zmoknutá prišla ku Castlovi domov a povedala mu
! I JUST WANT YOU ! Pak už im ju len náhhodou zahrali v tedy v tej škole a oni si ju zvolili ako ich piesenku na svadbu. A Rick nesklamal a my sme mali vyhlad :)
Naposledy upravil Kici124 dňa 11 Nov 2014, 12:50, celkovo upravené 1
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť