www.castle-sk.com

Diskusia 7x07 - Once Upon a Time in The West

<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 18 Nov 2014, 10:23

Diskusia 7x07 - Once Upon a Time in The West

Nikto nič??? teda......

Ja postrehy zatiaľ len z nočného videnia.
Kde bol tento Rick minulú sezonu??? Som Nathanovi zožrala úplne všetko. O Stane sa baviť nemusíme, tá ako vždy super. Boli neskutočne podarení, takto nejako sa mali chovať k sebe keď sa dali dokopy, úplne maximálne zamilovaní... Som sa celú epku usmievala na display ako trubka :)
Rick hrá na harmonike? by ma zaujímalo či to naozaj alebo to niekto za neho hral.
No nič idem si Mrs. Castle a Mr. Beckett kuk ešte raz.
Inak sa mi táto epka páčila ešte o niečo viac ako predchadzajúca.
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 18 Nov 2014, 10:27

Re: 7x07 - Once Upon a Time in The West

cawte tak ako uz ste tuto cast videla, za mna absolutne super bavila som sa od zaciatku az do konca, reakcia ryana, espa a lainy na to ked im rick a kate oznamili ze sa zobrali koniec ich vyrazi :D potom lainy ako objala kate to bolo pekne ale castle dobre schytal do hrude od lainy, ryan a espo a ich prelozene nohy :lol: :lol: :lol: a ako by sme mohli zabudnut na marthu ta ako tam zacala o tom rozpravat ten jej herecky vykon alexis ju radsej zobrala prec :lol: :lol: :lol: potom v tej nemocnici aky castle nadseny ze su manzelia a jeho poznamka pani castle a kate na to pani beckett a castle vyraz :lol: :lol: :lol: a inak este aj gates nastvana ze nebola pozvana na svadbu a samozrejme je to chyba pana castla :D :D :D :D castlov navrh kde stravia libanky a beckettovej nechut, poznamka gates vas manzel ma pravdu :lol: :lol: jaj boze to bolo inak pacil sa mi aj vzhlad ked castle zacina taky westernovy :thumbup: kone ryan a espo to som uplna vybuchla smiechom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: musim si to kuknut este raz potom este doplnim veci
<<

Captain
Captain

Poslať 18 Nov 2014, 10:37

aby som nezabudla gatesova ma velký velky palec hore za tuto cast dobre to ryanovi a espovi natrela na konci :thumbup: :good: :good:
<<

jane09

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 18 Nov 2014, 12:13

mne sa epka tiež páčila, ale čakala som, že bude trošku viac romantická, keď už boli na tej svadobnej ceste ;)
začiatok bol super, ako sa Ryan a Espo tvárili urazene :D ale nakoniec aj s pomocou Gates boli úžasní, ako im umožnili mať dlhšie medové týždne, kapitánka bola v dnešnej epizóde perfektná
no a tie westernové oblečky :D paráda, hlavne keď Kate vstúpila do izby v tom čiernom outfite, ten Castlov pohľad, myslela som, že ju rovno vyzlečie :lol: :lol: :lol:
záverečná scéna bola veľmi romantická, ale krátka :cry:
Mr. Beckett 8)
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 18 Nov 2014, 16:58

Tak táto časť bola absolútne úžasná! :3 Zase ma to nabudilo a Castle ma zas baví oveľa, oveľa viac! :) Teším sa na ďalšie diely, mňa dostal ten koniec, ako si ho "priviazala" na to lano a dotiahla si ho k nej... to bolo sladké... :) Epke dávam 95% (Jak tak kukám, ak to takto pojde ďalej, dám asi 99% a časom aj 100 :D)
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 18 Nov 2014, 20:09

Parádní epka, jak je vidět Kate western celkem bavil a to se jí tam tak nechtělo, nebudu vypisovat co jste tu už psali, vše jste tu už vypíchli přede mnou. :D :D :D
<<

Captain
Captain

Poslať 18 Nov 2014, 20:34

myslim si ze 7x06 svadobna a tato cast boli excelentne :thumbup: :potlesk2: a naozaj som mala chvilami pocit ako keby som videla ricka a kate v 1.-4. serii kedy to medzi nimi nehorazne iskrilo a vratili sme sa do tychto cias :potlesk2: ti ktory ste hovorili ze "odchodom" marlowa serial padne sa mozete hanbit akurat :nono:
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 18 Nov 2014, 22:55

Re: Diskusia 7x07 - Once Upon a Time in The West

výpich vtipov z dnešnej epky (aspoň podľa tvline)

* “I hate to say this but… your husband may be right.”
* “This is like three fantasies coming true all at once.”
* “I like my coffee like I like my men — strong, black and bitter‎.”
* “That’s why we don’t approach this like cops, we approach it like writers.” “We procrastinate and make stuff up…?”
* “What do you all call whiskey here?” “Whiskey‎.”
* [Rick to the horses] “Esposito, Ryan — yee-haw!”
* “Cornelius and Percy Pea…. cock.‎”
* “If I survive this, I’m giving this place a scathing review on Yelp.”
* “We’re probably the reason they fell in love in the first place.” (Keep telling yourself that, boys.)
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 19 Nov 2014, 09:19

K tomu citatu ku kave, ja to poznam inak a lepsie: I like my coffee like I like my men — strong, hot and first thing in the morning.

K epke az doma :)
Love is not a switch.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 22 Nov 2014, 03:33

hmmm, tak pozrete mam uz aj ja a najskor ked som videl nazov epky a jeden obrazok z nej som mal celkom aj obavy, ze co z toho bude a nakoniec to dopadlo celkom v pohode. Prostredie zaujimave, tipy na vraha som mal cca po 10minutach dva a jeden z nich vysiel a skoro vysiel aj druhy tip, ze tam hladala poklad 8) .Ale aj ked sa cosi malo dalo vydedukovat, tak som sa celkom slusne bavil, vtipy a hlasky boli celkom poho, par krat to uz sice hranicilo s tym, ze ich bolo moc, ale nejak moc to neprepiskli :) .A Kate v tom tmavom kovbojskom obleceni 8) ... a ten vystrih :o :lol: ,nakoniec si to tymi bielymi šatami u mna trosku pokazila, predsa len, kovboj styl jej sedel viac :P :) .Rick bol tiez v poho, ale Kate troska viac :) a aj tie intimnejsie sceny konecne vypadali celkom prirodzene, nieje to este 100%, ale bolo to OK ;) .Ryan a Espo sa chovali troska jak male deti, Gatesova im dobre dala :) .Viac uz ani nieje co pisat hadam, ja som sa mozno trosku aj prekvapivo slusne bavil, nebola to nejaka vazna, seriozne epka ale skor oddychovka, co mi tentokrat vobec nevadilo. Takze u mna ma epka 80% :)
mensi EDIT: som zabudol este spomenut ako Castle pomenoval tie kone :lol: :lol: :lol: a este ma napadlo, ako sa Kate pri tom ohni zacala vyzliekat, Rickov (asi nielen jeho) jazyk az po zem :lol: :lol: .A co sa tyka toho Marlowa, ja som skor patril k tym, co boli radi ze nebude mat az taku kontrolu nad serialom, kedze hlavne 5. a aj 6.seria neboli uplne to prave orechove :?
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia