www.castle-sk.com

Diskusia - 6x11 Under Fire

<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 07 Jan 2014, 07:17

Diskusia - 6x11 Under Fire

tak aspoň EN recap

Kód:
http://tvline.com/2014/01/06/castle-recap-ryan-esposito-trapped-in-fire-jenny-baby/

asi naj scénka:
Obrázok

Mimo tej funny na začiatku.
Rick: To čo bolo.
Požiarnička: To sa len rozpadá budova. Mali by ste vypadnúť.
Rick: Vynikajúci nápad.
Kate: A jeho si beriem.
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 07 Jan 2014, 13:38

Re: Diskusia - 6x11 Under Fire

Podľa mňa podarená epka, plná hlášok a vtipných situácií aj v takom vážnom znení. A samozrejme záverečné scény, kedy som vedela, že prežijú, ale aj tak som čakala, že mi každú chvíľu kvapne slza (čo sa mi nakoniec silou vôle podarilo zadržať).

a samozrejme to írske dieťa s menom Javier ma teda vážne pobavilo :lol:
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

tigy

Obrázok užívateľa

Sergeant
Sergeant

Poslať 07 Jan 2014, 20:22

Tak toto bola parádna epka a ja som veru zo dvakrát slzičku nedokázala zatlačiť :cry2:
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 07 Jan 2014, 20:52

Tak, aby som to zhrnula, nepripájam sa k všeobecnej spokojnosti, kvôli prevedeniu. Už dávno nebola žiadna epka tak prehnaná, ak vôbec niekedy bola. Ale čo sa týka príbehu, pekný. Len ma tam ubíjali niektoré klišé.
Som rada, že mi vyšiel tip na bábo :D ale ja by som jej dala nejaké írskejšie meno, napríklad Mary :D
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 08 Jan 2014, 21:31

Súhlasím s Petraelou, mne táto epka prevedením tiež nesadla. Nápad bol dobrý, ale prevedenie nie. Priveľa klišé a 1x v histórii pozerania Castla sa mi nepáčil Nathanov výkon, jeho hranie bolo strašne odfláknuté. Neviem čo sa s ním stalo, či to bolo únavou, ale jeho výkon bol priemerný. Stana hrala super a aj Juliana a Seamusov výkon bol veľmi dobrý a keď sa lúčil s Jenny, tak som revala ako malá. Ja som si myslela, že budú mať chlapčeka, ale nevydalo. Neviem už čo iné napísať, tak ako som bola sklamaná zimným finále, tak som sklamaná aj touto časťou. Akcia bola dobrá, príbeh zaujímavý ale až priveľmi predvítateľný.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 08 Jan 2014, 23:01

V prvom rade treba povedat, ze kam dohnali ten pripad je az nad ludske myslenie... Pane Boze, ved obaja mali pistole, to by nebolo akoze pocut ??? a to s tym kablokovym telefonom ?!!! ved pri takom poziari museli zhoret vsetky kable, co boli nad nimi v miestnosti!!!! a Ako si to kate stale vycitala, ked to povedala prvykrat - tak som to brala, vycitala si to.. ale ked druhy a treti, som myslela, ze hodim televizor von oknom ...

A najlepsie je, tak obaja su tam omdleti, otraveni oxidom uholnatym ci s cim a z budovy odkracaju ako najvacsi frajeri ...

Nech stoja vsetci svaty pri mne, keby tento serial nesledujem od prvej casti ako vznikol, tak asi kaslem na to..
I remember everything.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 09 Jan 2014, 08:53

kvoli jednej casti skoncit serialom? ako myslis.

Toto im fakt uslo. Mne ani to lucenie neprislo tak srdcervuce, mne je totiz Julianna nesympaticka. Asi to bude tym.
Nathan tam po pravde nemal ani co zahrat. Este si ro poriasne pozriem s titulkami a podam presnejsie hlasenie, hehe.

PS: Jasne ze maju dievca, to znamena ze Caskett budu mat chlapca! Juchu. :D
Love is not a switch.
<<

Milann

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 09 Jan 2014, 10:13

Az na par hlasok sa pripajam k vseobecnej prevladajucej nespokojnosti.
Prilis heroicke, preafektovane a nelogicke-nezmyselne sceny.
Nathanov "vykon" bol a zacina byt coraz trapnejsi a ako bolo pisane, odflaknuty.
A ten jeho utek na zaciatku.....hrdina, ktory tam necha svoju partnerku....no ale iny egoista!
Ja viem, bolo to v scenari, ale aj tak, palec dole.
Scenaristi tomu tiez poriadne "pomohli".
Napad vyborny, ale darmatizacia uboha, doslova trapna.

Serial som zacal sledovat naozaj len nedavno a vacsinu dielov som zhltol na jeden dusok.
Tato posledna seria je vsak nieco, co sa mi zaseklo v krku a ani travenie nie je najlepsie.
Na starsie serie to nema ani z daleka.
Tie si pustam stale dookola a bavim sa na nich.
Tuto novu len v den premiery a potom o to uz ani nezakopnem.
A to nie je dobre!
Zrejme si dam pauzu a vsetky diely tejto serie si pozriem az po jej skonceni.
Niekedy v lete.
Dovtedy prezijem na starsich castiach.
Detective Beckett and defective Castle
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 09 Jan 2014, 14:31

tak som to myslela ;) ze keby sledujem len tuto seriu, tak ma to asi moc nenavnadi, aby som to od septembra zacala pozerat...

Ale nelamem este palicu :D
I remember everything.
<<

jane09

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 10 Jan 2014, 00:11

tiež sa prikláňam k Milanovmu názoru, od mája minulého roku, ked som objavila tento seriál, som si pozrela tých 5 sérií niekoľko krát, ale táto šiesta ma nenadchla, zatiaľ :o
to iskrenie medzi nimi, pokukovanie, doberanie sa a hlavne vtipné hlášky mi tam veľmi chýbajú, mám pocit, akoby boli partnermi už 30 rokov a nie čerstvo zasnúbení
témy nie sú zlé, ale chýba tomu občas realita, aj pri tej prestrelke, ked mali Ryan a Espo diamant, myslím, že to bola 8.časť :lol:
uvidíme, čím nás možno prekvapia ;)
ale fanúšik určite zostanem 8)
Ďalší

Späť na 6. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť