www.castle-sk.com

Jessica Jones

<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 23 Okt 2015, 18:55

Jessica Jones

Taaaaak, za necely mesiac nam zacina tato serialova pecka z dielne, z ktorej prisiel aj Daredevil. A po DD a traileri na JJ mam od serialu len tie najvacsie ocakavania.
A tuna ho mame, konecne plnohodnotny trailer na serial:

Kód:
https://www.youtube.com/watch?v=kcytHn1grbM

:twisted: :twisted: :twisted:
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 24 Okt 2015, 10:43

Re: Jessica Jones

vyzerá to veľmi dobre. tú herečku som videla len v komédiách, takže vidieť ju v takejto postave je pre mňa dosť nezvyčajné. ale sedí jej. teším
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 10 Nov 2015, 22:29

10 dni pred startom serialu, tu mame novy trailer a ja sa tesim eeeeeste viacej, ako ked som videl uz tak epicky 1. trailer :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  Kód:
https://www.youtube.com/watch?v=s3UYWK2jeX0

:twisted: :twisted: :twisted:
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 20 Nov 2015, 16:31

kamylko jessica je vonku videl si uz casti bo cakas ako ja na titulky??? :D :D
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 20 Nov 2015, 19:09

Ja som zhliadol prve dve epizody a zatial nic extra, Daredevil mal paradnejsi rozbeh, ale su na to pozitivne ohlasy, tak snad nesklamu
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 20 Nov 2015, 21:45

Ja cakam na titulky a asi pockam na viac epiek.. nech si nehryziem nechty od nedockavosti..
I remember everything.
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 21 Nov 2015, 00:01

1. epka sa mi fest páčila, už mám stiahnutú aj druhú :D Zatiaľ paráda.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 21 Nov 2015, 18:13

1. epka SUPER a vlastne nic ine som ani necakal, pretoze trailer ma dostal, rovnako tomu bolo aj pri DD.
Super hudba, paradna atmosfera, super vizual mesta a tak. Hlavnu hrdinku zeriem, pamatam si ju z par epizod mojho oblubeneho a jedneho z TOP serialov vobec "Breaking Bad", trosku som mal obavy, este pred videnim traileru, ze ako dokaze zahrat ta herecka takuto postavu. ALe obavy su prec, zahrala ju paradne. A ten jej pohlad v ociach co ma 8) :twisted: .
Celkovo v seriali celkom zname ksichty, Carrie-Anne Moss je stale dost fesna, hadam este viacej a to ma viacej rokov, ako za cias Matrixu 8) .David Tennant bude epicky zaporak, ten herec je celkom haluzak, naposledny som s nim videl paradny serial, resp. miniseriu The Escape Artist. Dalej tu mame tu bloncku Rachael Taylor, zrejme nejaka jej kamoska, ale spoluziacka alebo oboje, ta mi zas hrala v seriali 666 Park Avenue :twisted: . A Mike Colter aka Luke Cage, o ktorom stale nic neviem, ale vidim aj v nom trochu potencialu, celkom zajimava persona.
Ako si Jessica vravela tie nazvi ulic, zrejme sucast predoslej terapie, tak mi to troska pripomenulo Aryu Stark z GoT, ktora si zas opakovala ludi, ktorych chcela zabit :) .
Do dalsich epizod cakam, ze ako pomalicky pojde nasa hlavna hrdinka po zaporakovi, tipujem, ale ze bude mat nejaku pomoc, ci uz Luke, mozno jej kamoska, alebo ... Tak zaroven nas zaporak rozputa poriadnu show a popritom nam bude serial pekne postupne prezradzat minulost hlavnej hrdinky, rovnako aj zaporaka a ich vzajomny vztah. A tesim sa aj na veci ohladom jej schopnosti.
Za mna teda bez nejakeho rozmyslania > 100 % 8)

PS: inak poprosil by som tunajsie osadenstvo Fora, aby pisali nejake veci k epizode/epizodam az po tom, co budu k tej danej epke vypustene titulky, proste ako to robime/robite vacsinou. A nie ze budete predbiehat, max nejaky cely post, ked nahodou niekto pojde maraton vsetkych epizod bez cz titulkov. Rad by som tu serial trosicku rozoberal, podobne ako pri DD, kedze ja budem sledovat zaroven ako budu cz titulky, i ked mam chut na dalsiu epku, ale pri DD boli titulky vzdy co den, resp. co dva dni na kazdu epku a to nie je taka strasna doba 8) , chcem si serial totiz vychutnat jak to len bude mozne, u mna ide totiz o najocakavanejsiu tohtosezonnu novinku ;) .
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 21 Nov 2015, 19:14

Som na 8. epke, zatiaľ je to pecka. Je to lepšie a lepšie.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 21 Nov 2015, 22:04

Kamylko david tennant je skor znamy z britskeho serialu Doktor Who kde hral desiateho doktora a len pre info v tomto serialy hral aj predstavitel malcolma merlyna z arrowa
Ďalší

Späť na Televízne seriály a filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť