www.castle-sk.com

The 100

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 06 Mar 2016, 21:56

The 100

Viem, že nás tu nie je veľa, čo tento seriál sledujú (ehm asi 4), ale v chate sa preberá denne, tak reku nech tam nespamujeme a nespoilerujeme, tak zakladám toto vlákno.
Ja som začala so sledovaním predvčerom a som veľmi, veľmi spokojná. Umiera sa tam ako na bežiacom páse, nikto nie je v bezpečí, je tam akcia, všade krásni ľudia...no nepozeraj to :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 06 Mar 2016, 22:08

Re: The 100

výborne :D a teraz ti môžeme spoilerovať? :D
mali by sme používať spoiler tag kým nedojdeš k 3. sérii, aby si sa sem mohla vyjadriť aj ty, prípadne Kamylko, keď to bude pozerať

takže pre hlivoja a myscha, čiže phobo, určite nečítaj, ide o veľký spoiler.

[Zobraziť] !Spoiler!:
tá najnovšia epka naštvala celý fandom. dokonca aj Bellarke fanúšikovia sa pridávajú k nesúhlasu. všetci dávajú unfollow Jasona Rothenberga na twitteri. stratil dobrých 10 000 fanúšikov, Alycia nabrala 23 000. mňa osobne to dosť vytočilo a pravdupovediac sa stále nemôžem spamätať. tá smrť ma zasiahla viac ako smrť uja, ktorého som mala rada
a ak je tento spoiler pravdivý, tak ma teda dosť naštvú
  Kód:
http://commander-lexa.tumblr.com/post/140580752004/3x16-the-100-spoilers
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 06 Mar 2016, 22:14

Rozumiem a nečítam :D Len mi prosím povedzte, že Marcus v 3. sérii ešte žije, lebo ak nie, tak ani nepozerám ďalej :D
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 06 Mar 2016, 22:16

žije :D zatiaľ :twisted:
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 06 Mar 2016, 22:16

teraz mi tak napadá, že výzorovo mi pripomína Snapa...
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 06 Mar 2016, 22:18

[Zobraziť] !Spoiler!:
Akoze zase by som az tak celu vinu nedaval producentovi, kedze tam slo aj to, ze Alycia mohla natacat The 100 iba z dobrej vole AMC, u nich to tak nefunguje ako u nas, ze herci lietaju v 4 projektoch od 5 televizii. Akoze dal sa odchod vyriesit aj menej drasticky, ale tak s tym uz nic nenarobime...

Osobne cakam ako sa dalej pohne linka s A.L.I.E. a preco mala Lexa ten cip v sebe (jej cierna krv ako keby bola stroj,to tetovanie "nekonecna"), ci Becca zacala po pade na Zem rozdavat tie cipy ako cukriky pre svojich uctievacov ako to teraz robi Jaha
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 06 Mar 2016, 22:27

[Zobraziť] !Spoiler!:
No a práve AMC malo tú dobrú vôľu, že ju nechali natáčať The 100. Je pravda, že sú viazaní časovo, prípadne projektovo, ale stíhať sa to dá. Keď, tak jej mali dať kratší čas na scéne alebo ju na čas poslať niečo riešiť. A myslím, že je to aj u nás tak. Niektorí herci tiež prechádzajú do iných televízií a na tých starých ich už nevidno.

A to je ten problém, že jej smrť je úplne nezmyselná. Zabila ju zblúdilá guľka. A najhoršie na tom je, že JRoth všetkých ťahal za nos. Štval oba tábory (Bellarke a Clexa) proti sebe, hovoril, že Clexa má jeho plnú podporu a chcel ich nechať spolu. Vyhlasoval, že túto časť si nemajú Clexa fanúšikovia nechať ujsť a pozerať online.
Najzaujímavejšie je, že týmto krokom stmelil dva znepriatelené tábory a to už veľa hovorí o tom, že tento krok bol ten najhorší, aký mohol urobiť.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 06 Mar 2016, 22:28

AmyF píše:teraz mi tak napadá, že výzorovo mi pripomína Snapa...

Možno aj preto ho tak žeriem, práve kvôli Alanovi :cry:
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 06 Mar 2016, 22:36

[Zobraziť] !Spoiler!:
Ono zmluva z AMC na FtWD je priorita a 2 seria sa nataca v Mexiku, zatial co 100 v Kanade a tiez by sa mi nechcelo lietat tam a spät.
Od zaciatku mohli inak pisat scenar aby sa nevyzadovala tolka pritomnost Lexi a mohlo to inak dopadnut, ale inak ma to az tak neprekvapilo, kedze je to pomerne bezny sposob odchodu postav zo serialov/filmov
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 06 Mar 2016, 22:44

[Zobraziť] !Spoiler!:
Práveže to bolo dosť prekvapujúce, pretože to bola postava, ktorú tam všetci chceli. A čo sa týka natáčania, minulú sériu to bolo tiež tak, že FTWD sa natáčalo práve v prestávke. A mohli to urobiť zase rovnako. Natočiť najskôr scény, kde nebola ADC potrebná a potom tých pár scén dotočiť. Alebo jej mali napísať menej času na obrazovke. A nie zabiť najlepšie napísanú postavu za posledných niekoľko rokov.
Ďalší

Späť na Televízne seriály a filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť