www.castle-sk.com

The 100

<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 19 Jún 2016, 23:07

Re: The 100

už chápeš, prečo som phobo na začiatku hovorila, že tie postavy, ktoré má rada, nakoniec znenávidí a tie čo sa jej nepáčili budú super? :)
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 21 Jún 2016, 01:56

FINALE 3.serie za mnou, zacal som niekedy stvrtok/piatok minuly tyzden a skoncil teraz, celkom solidny maratonik :) , ako som uz niekde pisal, par mesiacov, mozno aj rokov som nieco podobne nepodnikol :) . A teraz cosi k samotnemu finale, ten zaciatok, ohladom krvi, čipu atd ... trosku fest scifi, ale zas 100 neni dokument, takze ..., trosku som pokrutil hlavou, ale hned som isiel dalej :) . Trosku mi to pripomenulo film Matrix, to mesto svetla a veci okolo neho :) , inak som si aj vravel, ked bola Lexa mrtva ze to cele takto dopadne, bola tam sanca, ze by si Luna vzala ten cip, ale nieco mi vravelo, ze to proste tak ci tak skonci u Clarke . Potesil kratky navrat Lexy. Kazdopadne ma fest nasrali, ze mi odstranili moje 2 top postavy, Lexu a Lincolna, ale zas pre pribeh to asi bolo potrebne :( , i ked netusim jak to je cele v knihe. Este trosku k oblubenym postavam, tak okrem vyssie zmienenych by som tam v 3.serii pridal Clarke, i ked niekedy to prehanala kus, ale v tejto serii bola pre mna lepsia ako v predoslich dvoch, naviac tam bolo a snad aj bude nejake to citove prepojenie s Lexou, tak aspon nieco :( , dufam ze si predstavitelku Lexy uzijem aspon niekolko par serii vo Fear the Walking Dead :ask: :ask: , neskutocne tu herecku zeriem :popcorn: . Najvacsie prekvapko v 3.serii asi Murphy, dufam ze mu to ostane. S Bellamym to bolo jak na hojdacke, Pike bol totalna svina a som rad zato co Octavia na zaver spravila, ktora patri medzi moje oblubene postavy celkovo, rovnako aj Raven a Monty bol tiez v pohode. Takze to zhrniem, za tych par dni mi serial proste prirastol k srdcu, oblubil som si ho a urcite bude teraz patrit uz medzi pravidelne sledovany serial, ked prekusnem zabitie Lexy a Lincolna, tak 3.seria sa aj tak vydarila a som zvedavy ako sa popasuju zo zachranou celeho Sveta, tento namet sa malokedy vydaril. Takze serial super, odporucam vsetkym a sam stale nechapem, preco som sa tie 2-3 roky do neho nemohol dokopat :)
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 21 Jún 2016, 09:49

seriál sa vôbec nedrží knihy. Lexu vytvorila jedna zo scenaristok a bola to jedna z najlepšie napísaných postáv s akými som sa kedy stretla.
je celkom zaujímavé, že ani herci už nechcú veľmi ostať v seriáli a posielajú sarkastické poznámky na twitteri
<<

Srandista

Officer
Officer

Poslať 21 Jún 2016, 13:19

Well, pre nieco take v inom serialy vobec nemusime ist daleko. To co spravili (hlavne) v poslednej serii Under the Dome nie len ze nema s knihou absolutne nic spolocne, ale aj keby serial nebol zruseny, tak uz by ma nik nedonutil sledovat ho v dalsej serii.

100 je inak u mna tak na hupacke, ale uprimne, furt to nie je take blbe ako Arrow, ked som ho prestal sledovat. Som hlavne rad, ze Alie konecne chcipla. A vobec by som sa necudoval, keby tu herecku na ulici lyncovali aj IRL za to, aka to bola v serialy <> :twisted:

Dalsiu seriu sledovat budem, 100 je idealny serial na to ho sledovat a robit pri tom daco ine, pretoze vela pozornosti fakt nevyzaduje. Takze zena pri sledovani bezne zehli a nezda sa, ze by jej nieco uniklo :lol:
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 21 Jún 2016, 13:25

zahrala to výborne. a keď porovnáš aká bola jej predchodkyňa (reálna osoba, nie AI), tak to herečka zaujímavo hrala. ale aj najviac si zaslúži potlesk Lindsey (Raven) za zahranie dokonalej napodobeniny ALIE
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 21 Jún 2016, 15:24

Len skoda, ze dalej nerozviedli ked Alie pristala na Zemi, co bolo iba v jednom diely ako flashback
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 26 Jún 2016, 23:06

Možno sa ešte dočkáme nejakého bližšieho príbehu ohľadne pristátia na zemi. No predpokladám, že vzhľadom na to, ako sa skončila 3. séria, tak budú mať iné starosti :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 03 Sep 2016, 16:28

Kód:
https://www.youtube.com/watch?v=12eFPfB_MhE

// exerné linky treba dávať do tagu CODE
edit xmalinka
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 31 Jan 2017, 13:45

konečne je to tu. prvý sneak peek k S04E01

Kód:
https://www.youtube.com/watch?v=rGepqRwWiB4

A epka o necelé 2 dni.
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 05 Feb 2017, 16:47

Nemozem si pomoct, Lexa a Lincoln tam proste chybaju jak howado. Uvodna epka bola ale celkom slusna, klasicka Clare, vsetko musi nvm jak riesit, komplikovat a nvm co este. Kazdopadna dufam, ze Roan bude pohodak, a hlavne ze bude mat velku rolu v tejto serii, kedze v inom (jednom z mojich NAJ serialov), ho zabili (ako postavu :D) a teda dufam, ze to bude good guy, zatial on a Octavia asi moje 2 NAJ postavy zo 100ky. Vacsina tych dospelych-starsich predstavitelov je na facku, hadam kazdy den, Bellamy s Clarke ti su zas neskutocne tuctovo klišoidní, ale uvidime ako sa vyvinu v tejto serii.
PredchádzajúciĎalší

Späť na Televízne seriály a filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť