www.castle-sk.com

The 100

<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 14 Máj 2016, 18:03

Re: The 100

Tu tusim umrie viac ludi za 40min nez za 4 diely Ramba
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 25 Máj 2016, 20:57

Ja som z finále mierne sklamaná, ale som zvedavá ako sa bude vyvíjať nová dejová linka a čo Clarke a spol vymyslia, keďže im už veľa času neostáva :)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Icy_White

Officer
Officer

Poslať 30 Máj 2016, 20:38

No ja neverím! Neviem ako som sa sem dostala ale som rada, že tu som! :D :D
No viete, som tu nová tak tu preklikávam celý web.....a na čo nenarazím?!
THE 100!! Ak nepozerám Castlea, tak práve toto! Skončila som na druhej epizóde 3. série zatiaľ.
--
⋆Icy White⋆
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 30 Máj 2016, 20:44

Máš sa na čo tešiť, hlavne si priprav vreckovky :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Icy_White

Officer
Officer

Poslať 30 Máj 2016, 21:34

uhhh.......už sa bojím... :D :D síce som už náhodou videla tak dva spoilery (dvaja ľudia umrú) .....takže..no... :cry: :cry:

Ale inak som videla, že máš rada Marcusa...... On je proste taká postava, ktorá nemôže umrieť aj keby sa neviem čo deje.....

Moja obľúbenkyňa je momentálne Octavia....(akože riadne badass je z nej) a samozrejme Bellamy...no proste súrodenci Blakeovci. :D
--
⋆Icy White⋆
<<

Icy_White

Officer
Officer

Poslať 05 Jún 2016, 15:39

môjtybože.........................................................................................................................dopozerala som 9. epizódu 3. série a skoro som sa nemohla nadýchnuť.....................pomoc
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
--
⋆Icy White⋆
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 06 Jún 2016, 18:57

ja sa po Lexe do toho nemôžem dokopať. a potom viem čo bude s Lincolnom. ďalej som to už aj prestala sledovať čo sa tam udeje (aj keď po 3x07 som nič nevidela, ale sledovala som čo bolo v epkách)
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 17 Jún 2016, 22:31

Tak konecne som sa po dvoch ci kolkych rokoch dokopal do tohto serialu a hned po prvych minutach 1.epizody, 1.serie som si vravel, preco som to tak natahoval ? Totalne mi to sadlo. Akurat som dopozeral 1.SERIU a super, som to dal za 24hodin hrubeho casu :D a este dneska planujem zacat 2. serku :) . K 1.serii dodam len nieco ohladom postav, twe ta Clarke, zo zaciatku ok v poho, ale potom zacala vymyslat, by som jej jednu bachol :) , ku koncu 1.serie sa ale znovu pomaly vratila do normalu. Octavia ... tak najskor pokukuje po Finnovi, potom je hotova z Jaspera a nakoniec Lincoln, kurnik tak ... :D . Jasperovo spravanie v polke serie tiez na facku ... taky namysleny, namachrovany spratek ... :x , ale ku koncu serie sa tiez hodil do normalu. A Marcus celkom pozitivne prekvapil, zo zaciatku to vypadalo, ze to bude svina, ale nakoniec celkom v pohode, mi kus pripomenul Voighta z Chicaho PD :) , takze suma sumarum, moje oblubene postavy z 1.serie > Lincoln, Octavia, Monty, Raven a urcite sympatie mali aj Bellamy, Finn a Marcus, uvidim co prinesie 2.seria ;)
<<

Icy_White

Officer
Officer

Poslať 19 Jún 2016, 09:04

ahh chýbajú mi dve epizódy do konca tretej série.....len sa mi do toho nechce, lebo čakať na štvrtú do nabudúceho roka bude desivé...... :?
--
⋆Icy White⋆
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 19 Jún 2016, 11:47

Tak za dalsich cca 24hodin som dokukal 2.seriu :D a stale ma to bavi jak howado, i ked s uplneho finale 2.serky som mal trosku zmiesane pocity, hlavne ten koniec, pri tom majaku ma kus dorazil, ze WTF? Som si vravel, co tam este nezakombinuju do toho serialu, takze uvidim co prinesie tato dejova linka. Avsak mensi "problem" z 1.serie zostal aj v tej 2. Mam na mysli spravanie a logiku niektorych postav. Clarke by som nekedy poriadne prefackal ach, ta je taka naladova, ze clovek nevie niekedy ze co urobi a preco to urobi, raz velka humanitarka a raz nema problem zo zabijanim a takto to ide furt dokolecka. Napr. ta raketka co im pristala v tej dedine, trochu som nechapal tu logiku, ze radsej nechaju zomriet desiatku, mozno stovku ludi a tolko potom chcu ist zachranit ?! :? Jasper o5 zo zaciatku bol trochu na facku, ale na stastie sa nejak hodil do normalu. Dalej Finn, to je dalsia kapitola sama o sebe po Clarke ..., som rad ze uz nieje v seriali. Konecne v 2.serii vstupila do pribehu Alycia (moja oblubena herecka z Fear the walking dead). A rovnako ju zeriem aj tuna v 100, i ked tota jej mensia zrada proti Sky people mala trosku horku prichut, ale uvidim co bude dalej. Kazdopadne najoblubenejsie postavy z 2.serie ... to mam podobne jak u 1. > jednoznacne Lincoln, Octavia, Raven, Lexa a v pohode boli aj Bellamy, Monty, Marcus. Takze takmer ako cez kopirak z 1.serie :D . Kazdopadne takyto serialovy maraton som uz dlho nesiel, par mesiacov, mozno aj rokov. Za nejake 3 dni hrubeho casu 29 epizod :o :holysheep:
PredchádzajúciĎalší

Späť na Televízne seriály a filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť