www.castle-sk.com

Seriál, ktorý sa oplatí pozerať

<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 12 Apr 2016, 16:49

Re: Seriál, ktorý sa oplatí pozerať

Serial celkom fajn, len myslim, ze sa dalo z tej alternativnej historie vyzmykat viac lebo dej medzi pilotom a poslednym dielom je cista vata, sa tam dokopy nic nestane. Za to finale je paradne, hlavne poslednych 10 minut
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 12 Apr 2016, 18:56

Ja som zatiaľ videla len prvú epku :D
Inak už je potvrdená druhá séria ;)
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 19 Apr 2016, 18:41

Takze s 2.seriou (vonku 2 epky) serialu Fear the Walking Dead vela spokojnost u mna. Presne ako som si myslel, 1.seria rozjazd a vsetko to pomalicky nabera na obratkach, takze v dalsich seriach to bude vacsi a vacsi masaker. Paci sa mi toto smerovanie serialu a to ako je oproti TWD ponati, ze keby sa nieco podobne stane v skutocnosti, tak by to dianie v serialy nebolo tak "scifi" vykreslene, blizka buducnost proste. Tiez musim pochvalit paradny soundtrack, ktory zlepsuje este viacej uz tak super atmosferu, u mna zatial FtWD vyhrava nad TWD :)
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 09 Aug 2019, 00:13

Stále nemôžem uveriť,že tu nemá svoj vlastný topic tak dobrý seriál ako Greys anatomy :o Konečne sa mi ho podarilo dopozerať od začiatku do konca.Začala som vo februári,skončila pred týždňom.Ale,kua,za tie smrti mojich obľúbených postáv by som vraždila! :x :x :zbran: :zbran: :zbran:
Predchádzajúci

Späť na Televízne seriály a filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia