www.castle-sk.com

Diskusia 8x10 - Witness for the Prosecution

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 15 Feb 2016, 23:44

Diskusia 8x10 - Witness for the Prosecution

Tak čo povedať :) Epizóda v netradičnom čase a aj bola netradičná. Musím povedať, že ja mám tieto veci zo súdu veľmi rada (pri prekladaní už menej) a spôsob akým Brown doslova sfúkol Castla z lavice svedkov ma úplne dostal. Ja som tiež premýšľala nad tým, že to čo Castle videl nemuselo byť na 100 % pravdivé, predsa len, videl len to, že z nej vyťahuje ten kutáč. Zasmiala som sa pri tom ako sa pokúšal dostať do väzenia a ohováral Hudsonovu univerzitu, no pochybujem, že by ho zavreli presne k cele, kde bola aj obvinená, to sa mi zdalo čudné. Hlavne, keď zoberieme v úvahu, že on bol hlavným svedkom v jej prípade. To vôbec nedomysleli.
Ako celok sa mi epizóda páčila, nebolo to nič wow, ale zabavila som sa.
Naposledy upravil phoboska dňa 18 Feb 2016, 22:37, celkovo upravené 1
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 16 Feb 2016, 17:02

Re: Diskusia 8x10 - Witness for the Prosecution

Znova som sa smiala stana a jej rustina je fakt sexi, scena castle a rita no a samozrejme herec zo spartaka
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 16 Feb 2016, 18:47

Pata si netrafila epku, koment mas ku 8x11 ;)
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 16 Feb 2016, 18:50

Vlastne hej som si to neuvedomila :lol: inak preco boli dve epky vypustene tak skoro po sebe neviete?
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 16 Feb 2016, 21:01

Specialny valentinsky deal, inak epka jedna z tych premiernych, pri takychto mam pocit ako keby som Castla pozeral uz len zo zotrvacnosti
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 19 Sep 2016, 02:49

Tak som sa dokopal k 10.epke :o :) a co povedat ... zaciatok epky, resp. Castlov prichod do sudnej siene, akoze on si tam robi opicky, blbosti ked ide o vrazdu, aspon tu by sa mohol troska normalnejsie spravat a spravil ich hned niekolko. To gesto s nosom akoze "milujem ta", to tiez fest prehanal a dostala ma trocha aj Kate, akoze ako sa pousmiala, ked na nu hodil to gesto, akoze OK, 1-2x dajme tomu, ale ked to bolo 3. ci 4. ci kolkykrat, tak to bolo uz trocha trapne. A aj vyrazy, ktore Rick hadzal pocas celej epky, neviem ci som to nespominal uz davnejsie, ale hned po par minutach epky mi to o5 vrazilo do tvare, proste Rick/Nathan sa tvari niekedy, akobyho to vobec nebavilo, akoby umieral a mimo to ma akoby "naucene" ci jak to nazvat nejake tie svoje pozy, proste to ako sa tvari a stale ich dokolecka pouziva. Teraz troska k pripadu, ten patril v lepsom pripade k priemernych, sudne prostredie mam celkom rad vo filmoch/serialoch, ale ten pripad samotny... Hned na zaciatku mi udrelo do oci, ze ta obvinena, nejako divne tocila tym predmetom, ktorym bola obeť zabita. Hned na zaciatku som si aj tipol, ze to bude mozno jej muz, ale pribeh okolo toho som nemal, nejako ma to az tak velmi nebavilo, tak som len sledoval a ono to nakoniec do seba zapadlo, ale v kutiku duse som cakal nieco ine a nie klasicku klišoidnu situaciu, ze to spravil kvoli ziarlivosti. Tiez ma dostalo, to ako sa Rick nechal zavriet a to akoze vazne nikomu nevadilo, ze obvinena a ocity svedok budu meter od seba :stena: . Ked prizmurim obe oci, tak mozem povedat, ze islo o priemernu epku, takze viac ako nejakych 60% by som jej nedal.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 20 Sep 2016, 00:14

Super Kamylko,len tak ďalej,to dáš :D

Späť na 8. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť