www.castle-sk.com

Diskusia 7x15 - Reckoning

<<

peter

Officer
Officer

Poslať 27 Feb 2015, 13:13

Re: Diskusia 7x15 - Reckoning

ad doktorka: jerry sa jej po telefone pytal, ze ci uz ma vsetko, co potrebovala. a to mala. fotky, 3d scan tvare. S tymito datami jej mohol upravit tvar ktorykolvek plasticky chirurg. A Kate mohla chciet len zohavit, pripadne zabit. A na to nepotrebuje sterilne prostredie.
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 27 Feb 2015, 14:47

Ale nie, sak ona chcela mat presne jej tvar, nechcela si ju dat upravit tak ako Kate, ona si chcela Katinu tvar "nalepit" na tu svoju, preto ju potrebovala, inak oscanovat jej tvar mohla uz davno.
<<

Monika

Detective
Detective

Poslať 22 Mar 2015, 21:13

Sfouknu to najednou:
Rodinná idyla na začátku -> bude drámo.
Na poměry Castla jakožto seriálu bylo poměrně dost flashbacků do minulých dílů, aby se dějově chytli i nepravidelní diváci.
Dalo se vcelku očekávat, že se ti psychouši tentokrát zaměří na Beckett, byť jen třeba z toho, jak chodila sama. Asi dobře, že je už odgráglovali, páč na koho by to bylo zaměřené příště - na Perlmuttra či Gatesovou? :)
Líbilo se mi, jak v několika předchozích tematických dílech byly narážky na ten její xichtík, zakomponovaná myšlenka už ze dřív.
To rozstřílení falešné Beckett bylo na ABC docela drsný. A těch reklam, co okolo toho museli vysílat!
Průběh děje mi trochu zaváněl Paříží - nikdo není tam, kde to vypadá, že bude; mizero, klidně tě zastřelím; vypadá to s nimi bledě - ejhle - celé je to jinak.
K závěrečné okrskové scéně musím už jen podotknout, co mi leží v žaludku už delší dobu: ZOOM OUT, kamero!
Taky bych chtěla, aby mě rodinní příslušníci posílali na druhou stranu polokoule, když se o mě začnou bát :) Touhle rychlostí se milá Alexis té Evropy přesytí :)

A chcete vědět, jak vznikl nápad na tento dvojdíl? To se takhle jednou nad lahvinkou vína sejdou Bohdan Pomahač a Andrew Marlowe a sledují SAW :D :P
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 04 Júl 2015, 01:03

Tak, pozrel som si akurát epku znova a niekto tu písal, že sa diví, prečo Kate zabila Niemanovú. Úprimne, keby mne chcel niekto „zobrať“ tvár a dať ju na tú svoju, no ja by som ho snáď zabil tiež. A ešte, keď jej Niemanová ukázala tú „simuláciu“, že ako bude vyzerať s Katinou tvárou, no to by som sa neudržal a rozpáral by som ju hoci aj toaletným papierom.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia