www.castle-sk.com

Diskusia 7x22 - Dead From New York

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 05 Máj 2015, 09:03

Diskusia 7x22 - Dead From New York

Look out, bad guys, here we come! Oh, model cop down! I broke a heel! Z tejto scénky som nemohla :D Zaseknutý opätok vo dverách a nápis na veste Righter :D A keď Danny začal baliť Kate a Castle ho začal odtláčať, to som už skoro ručala od smiechu :D Ja som sa na tejto epizóde neskutočne zabavila.
Samozrejme replika Is he dead v podaní Marty na niekoľko spôsobov bola skvelá, netušila som, že taká veta sa dá povedať toľkými spôsobmi.
Neprítomnosť Gatesovej ma veľmi zamrzela, už dlho sme ju nemali v dlhšej scéne, len sa tam vždy tak mihne, škoda toho.
Vraha som samozrejme uhádla, ale pekne sa to celé zamotávalo.
Scénka, keď sa scenáristka (mimochodom, nebola to Maurissa Tancharoen?) vrhla na Castla a Beckettovu a ako zhodila povolanie spisovateľov, už som vedela, že to nebude pre Castla šťastná časť a že si z neho budú uťahovať.
Pre mňa príjemná oddychovka pred finále a som nesmierne zvedavá ako to celé dopadne.
Skladám hold prekladateľom titulkov, teraz keď viem čo to obnáša, tak si vás vážim ešte viac :D
Naposledy upravil phoboska dňa 07 Máj 2015, 01:58, celkovo upravené 1
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 05 Máj 2015, 12:17

Re: Diskusia 7x22 - Dead From New York

toto mi uz vazne chybalo "I Know Who The Killer Is" :lol: :lol: :lol: :cry: :cry:
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 06 Máj 2015, 20:59

epka kuknuta a to co som vravel v komente pri minulej epke sa aj stalo, ze tato epka bude klasicka pripadova oddychovka a musim povedat, ze som sa bavil o troska viac ako pri predoslej. Take intimnejsie Casckett sceny neboli, co mi ale vobec nevadilo, skor naopak ... akoby mali byt take o nicom, suche ... tak nech nie su radsej ;) , zato mali vela inych zaujimavych scen, ked uz len tie obycajne rozhovory, ci aj ten tanecek :D . Musim povedat, ze teraz ma celkom bavili aj vtipne hlasky a ze ich tuto epku bolo vcelku dost. Nic mi nejak nevadilo na tejto epke, akurat co som trocha kukal, ze jak jednoducho Beckettova prerazila tie dvere, ked ho tam ten typek chcel vyhodit z okna, ako v reale som to neskusal, ale nezda sa mi, ze by to islo tak jednoducho. Martha bola celu epku super, prijemne osviezenie, nejak dlhsiu dobu som poriadne nevidel Gatesovu, alebo to sa len mne zda ? Pripad bol celkom ok, tusil som, ze to bude inside job, len som nevedel, kto a preco, ale mal som tip na toho mladeho, co bol aj vypocuvany, alebo na toho, co nakoniec v tom isiel :) a chvilu pred tym, ze tu ex uniesli, ma napadla aj taka moznost :) . Ako som pisal ... v poho epka. Inak, neviem ci sa to zdalo iba mne, ale na konci ako si pripijali, mi to to tak trosku prislo ako aj pomaly alebo iste lucenie zo serialom a divakmi, nevim no ... mozno len ja som to tak spracoval. Epke davam 85%, nic extra, ale bavil som sa ;) 8)
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 08 Máj 2015, 19:38

Táto epka sa mi páčila, bola taká zábavnejšia... strašne sa mi páčilo, ako Kate spacifikovala toho Mickeyho v tom brnení... a sa mi páčili jej vlasy, také pekné, rovné :D Také jej veľmi sedia... a ako s ňou flirtoval Danny Valentine, ježiši... :D Tiež sa mi páčila konverzácia medzi Espom a Ryanom... „Yes, and... you need to shut the hell up.“ :D :D Dobre, nebudem tu všetko písať, rozpísal by som sa na 2 A4ky ... :D
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia