www.castle-sk.com

Diskusia 7x18 - At Close Range

<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 31 Mar 2015, 18:26

Re: Diskusia 7x18 - At Close Range

tak, konecne som sa aj ja dokopal k tejto epke. Nejako ma k tomu ani nic netahalo, ale tak pozrel som si ze .. :) . A tentokrat som velmi spokojny. Musim pochvalit hudbu, hlavne v prvej polke epky bola paradna. Pripad a veci okolo neho ma bavili, tieto konspiracne veci atd ... silno mozem. Cca od 15min som mal jednu hlavnu teoriu a to, ze ten Lopez podvadza svoju zenu s tou, co ju zabili a tak som si hned myslel, ze v tom bude mat prsty jeho zena ... a skoda, skoro som nebol od pravdy daleko :) , ale vo finale som rad, ze to bolo este inak ... takze tak 8) . Teraz postrehy z opacneho konca, kokos na zaciatku epky Castle a One direction ... :oops: :stena: :zbran: :sad2: .. tak stupidna veta ... OMG :evil: , pre mna velmi trapne, to vtipne ani nemohlo byt. Potom bola tiez sranda, ze ked Ryan a Espo isli po toho mozneho pachatela, tak ako tam cakali v tom "malom" cervenom sportiaku ... hlavne nenapadne ze ... :lol: . Potom mi v hlave vrtala aj ta balistika. To ju najskor robili pred vysluchom ... ci ? Lebo inak im nebolo divne ze tie naboje zatocili pocas vystrelu ? :) . Musim ale velmi pochvalit Ryana, skvelu show predviedol, paradne to zahral, sice mal o nieco viac priestoru ako ostatne postavy, ale on hral teraz 1. ligu a ostatni v lepsom pripade druhu ... Tato jeho stranka, trochu temna stranka a uveritelnost ako ju zahral ma o vela viac presvedcila, ako ked podobnu rolu hral Castle. Ryan to zahral tak ako sa ma. Tentokrat to bola epka cisto z kategorie "pripadoviek", co mi ale vobec nevadilo, ja som sa viac nez dobre bavil. Ako neboli Caskett sceny ... tak clovek pomaly ani nemal co kritizovat :) , ale takto by som to aj bral, bud nech su neni ziadne Castkett sceny, alebo nech su riadne, so vsetkym co k tomu patri. Epke davam 90%, pre mna urcite jedna z tych lepsich, z tejto serie ;)
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 31 Mar 2015, 19:08

mne sa tiež epizóda veľmi páčila.. dokonca aj tá poznámka na One Direction :)

Celkovo, keď sa epizóda týka Ryana je to super epizóda.. nikdy nezabudnem na epku zo 4.série s tým čínskym klanom...
I remember everything.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 31 Mar 2015, 19:22

Hudba tam bola skvelá, pozastavila som sa nad tým na začiatku epizódy.
Love is not a switch.
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia