www.castle-sk.com

Diskusia 7x14 - Resurrection

<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 12 Feb 2015, 15:16

Re: Diskusia 7x14 - Resurrection

No mne presne hentak pichli adrenalín a vôbec som to necítila,ale zas ja som sa dusila a ked je človek v kritickom stave,alebo prekvapený ako bola Kate to podľa mňa ani moc necíti.
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 13 Feb 2015, 18:24

Ja si pockam az bude vonku dalsia epizoda a potom to pozriem naraz
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 13 Feb 2015, 23:22

Obdif myscho, obdif, ja som uz kukla aj sneak peek k novej casti, aj som precitala takmer secky spoilery :-), Jednoducho sa nemozem dockat :D
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 14 Feb 2015, 13:48

Dvojdiely tak pozeram, by som pocas tyzdna kde je dalsia tona serialov uz aj zabudol co bolo v prvom diely
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 15 Feb 2015, 15:15

tak som si pozrela aj ja... nemala som čo iné sledovať :cry: :cry:

3xK nesklamal - ale neviem, či už mám nejak pri tých všetkých kriminálkach "vytrénované" zmysly, ale úplne všetko, čo sa tam dialo bolo predvídateľné... Ešte keď volala Amy Beckettovej, to som už cítila, že je tiež do toho zapletená a ešte Kate povie, že tam pôjde sama.. To ani keby neviem, že to má byť 2epizóda - tak to každého napadne--

Epka určite lepšia ako iné z tejto série, som zvedavá, kam sa dostaneme v pokračovaní..
I remember everything.
<<

Srandista

Officer
Officer

Poslať 16 Feb 2015, 23:47

OMG, skoro som zinfarktoval a vyhodil monitor, ked som videl, ze to be continued... :x

Uprimne, stale ma neprestava prekvapovat (v dobrom), ako je sakra mozne, ze ten serial ma stale este po 7 sieriach stavu, a kuka sa nanho kolko krat lepsie, ako na serialy, co idu prvu seriu. Fakt smekam, a zajtra som rozhodnuty sa pozriet Castla hned po vyjdeni, nemam nervy na to cakat na nejake titulky, sak bych dovtedy umrel :)
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 17 Feb 2015, 22:56

Ach, moja láska 3XK nesklamala. Milujem všetky časti s ním a dokonca aj tie, kde sa nevyskytol ako tomu bolo v 6x9 :)
Toto bola pre mňa ale zatiaľ najslabšia časť s ním, ako celok bola veľmi dobrá a pekne nás navnadili na druhú časť, ale niečo tomu chýbalo. Prvých 25 min sa ťahalo ako sopeľ a až posledných 15 min má úplne pohltilo a len som čumela ako puk. To ako Jerry predstiera, že je Michael...oh my, give this man an Emmy already. Pani doktorka sa opäť raz ukázala ako úplný psychopat a držanie sa za ruky na konci nemalo chybu, proste genialita. Čo sa týka bolesti pri pichnutí ihlou,,,každý má ten prah inde a hlavne keď to človek nečaká, tak tú bolesť ani poriadne nevníma.
Takže sa dá povedať, že epka super, ale nekolabujem z nej, len ma poriadne navnadila na druhú časť a už aj si ju idem pozrieť.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia