www.castle-sk.com

Diskusia 7x11 - Castle, P.I.

<<

Monika

Detective
Detective

Poslať 19 Jan 2015, 01:19

Re: Diskusia 7x11 - Castle, P.I.

Vesměs to vidím podobně jako mirrabel.
Taky jsem se trochu bála, co se z toho dílu vyklube. Odstavení z okrsku mi přišlo takové násilné/krkolomné, ale nakonec soukromého očko dolilo docela šťávu do jinak poměrně monotónního schématu dílů. Snad se této zápletky nezbaví tak rychle jako té s Washingtonem. Bojimbojim.
Mně se ten díl líbil. Kromě případu taky trochu Marthy, trochu Alexis, které dorůstá ta příšerná ofinka; sprdávací a nesouhlasná Gates "Mr. Castle!" (btw, hraje to výborně), Castlem znechucený Permutter, aby zůstal přece jen někdo, komu furt vtierka leze krkem, tak jak to bývávalo, než se ze všech stali velcí kámoši, hej :-) Jo, taky Caskett, že :)
A mělo to vtip, xichty, já se tlemila už při anglických titulkách. Vyšetřování 3vs.1 připomnělo 2vs.2 někdy z 2. série. A ta jejich afektovaná líbačka se než jako komedie brát nedá. Beckett/Stana roztáhne prsty v dlani jako netopýr a je to jasný :-)) Akce víno a že ho v podstatě "svedla" pro informaci :D Fakt jak Chandler v Přátelích. Prý jednorázovka. A pak se tvářila nevinně :-) (v tomto kontextu mi tam ta pusinka na tvářičku seděla)
Stručně: obraz Beckettky u Castla, melodie z Blue Butterfly při "očkování"; Beckett není tak striktní s pravidly okrsku; lupa na scéně asi už potřetí - super, jak recyklují vybavení z předchozích dlů, schválně, kdy potkáme krámy z bytu Beckett někde u oběti;-)
Ale brblat bych mohla taky: online licence na kurz vyšetřovatele? no potěš! (si to představte v československých poměrech). A ještě jako překvápko nic nevědoucí ženušce? Castlík není moc zvyklý se s někých dělit o informace. Spousta pro mě divných věcí ovšem pramení z nesouladu s "ementalitou JÚ-ES-Ej" :)
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 19 Jan 2015, 03:52

Monika, ty brdo nejak mi ten nick ani nic nevravi a podla poctu prispevkov sa ani nedivim, asi si tu moc aktivna nebola, co je velka SKODA, bo taketo komenty tu velmi chybali. Akoby som nejaky pribeh cital :o , takyto clovek tu chybal ;) , uz teraz sa tesim na dalsie komenty :dance:
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 19 Jan 2015, 09:10

Monika - Palec hore :)
I remember everything.
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 19 Jan 2015, 10:53

Súhlasím, palec hore :) Potrebovali sme tu niekoho takého :)
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 19 Jan 2015, 23:24

ano, aj mne sa to paci, presne ako pribeh, mozno to robi aj ta cestina a zdrobneniny v nej plus pis ako pocujes z anglictiny, ale celkovo, velmi dobre napisane, ma to hlavu aj patu, ako nejaky blog alebo prispevok do casopisu o nejakej teme, na ktory ludia cakaju tyzden co tyzden ;) . Velmi dobre a zaujimave, ocenujem ;)

A najlepsi je ten "Cástlík", to je uplne, ze PERFEKT Monique :D
<<

Monika

Detective
Detective

Poslať 20 Jan 2015, 00:47

Oh, díky moc. Jsem ráda, že se vám to líbí. Takovou odezvu z jednoho příspěvku jsem teda nečekala. S blaženými pocity jdu svoji hlavu a patu uložit do postele :)
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia