www.castle-sk.com

Diskusia 7x06 - The Time of Our Lives

<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 14 Nov 2014, 14:57

Re: Diskusia 7x06 - The Time of Our Lives

no musim uznat, ze niecom na tom umelom pozadi je :-)
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 15 Nov 2014, 00:25

A viete čo? Mne je to "šecko"jedno,hlavne,že sa konečne zobrali :D
<<

brena

Detective
Detective

Poslať 15 Nov 2014, 10:24

Nedá mi sa neozvať ešte raz. ĎAKUJEM za titulky! Epka sa mi páčila aj bez nich ale s nimi je ešte lepšia. Ako je super prepojený jeden svet s druhým, naznačené malé odchýlky ktoré by mohli vzniknúť jednoduchými rozhodnutiami ktoré ani nepovažujeme za podstatné. Páčila sa mi scéna hneď ráno ako sa vrátili k predošlej časti tým spomenutím like. A úplne ma dostala tá voda s ľadom úplne som čakala, že si ju vyleje na hlavu. Naozaj skvelé prepojenia so skutočnosťou. Ešte ma prekvapilo, že keď jej hovoril o svojom "sne" nespomenul jej priznanie ako fanúšičky. Ale najväčšie pozitívum z tohto zážitku bolo zistenie, že sú jeden pre druhého tá jediná správna voľba.
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 15 Nov 2014, 11:57

Konečně viděno s titulky (s těmi anglickými mi nedocházely všechny souvislosti, mám malou slovní zásobu, ale paradoxně se dá takhle trošku rozšiřovat).
Epka se mi moc líbila i ten Castleův paralelní svět, chápu to tak že se praštil do hlavy a jeho bujná fantazie fungovala, anebo amulet opravdu fungoval? No já jako racionalista se přikláním k první možnosti. A jak už tu bylo vzpomínáno tak Kate by se do něj zamilovala i v tomhle světě, sice trošku jinak, ale klaplo by to.
Nemohla jsem z Lanie jak šla po okrsku že by nějaký náznak do budoucna??? No uvidíme co bude ve vánoční epce, a když už jsem u toho i Kate se při obřadu držela za břicho, bude z toho něco? Hodně lidí tady asi bude namítat, že ještě ne, že je na to čas, no uvidíme co si tvůrci přichystali.
A svatba byla pěkná kouzelná, jen ti nejbližší, možná jak bylo vzpomenuto mohli tam být Ryan, Espo a Lanie, ale když to bylo takhle narychlo odpouštím jim to, však Castle je pověstný svými párty, tak určitě nějaká bude :D :D :D :D
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 15 Nov 2014, 16:17

ku komentom neskor, ... tak konecne mam pozrete aj ja a ze ... WOW :o , musim povedat ze sa mi epka pacila, troska malicko scifi :D ale to sme tu uz par takych epizod mali, takze z toho som si nejaku hlavu nerobil. A ta druha realita bola bozia, zas som tam videl to stare dobre iskrenie, resp. jeho pociatok 8) , asi 10min pred koncom epky som si vravel, ze kludne by sa Rick ani nemusel vratit do povodnej reality a znovu by sme objavovali aj nove veci z ich zivota :) .Alexis ako ciernovlaska sa mi dost pozdavala 8) , Martha klasika, znovu to tam "pozabijala" :lol: :lol: .Ako sa pomaly blizil koniec epky a vedel som ze sa Rick musi vratit a kedze som niekde nahodou pred par dnami videli obrazok, kde bola znazornena svadba, tak som tusil ze co sa este asi udeje, na zaciatku epky som si vravel, sak mozno pojde na svadbu tomu byvalemu, ale nestalo sa tak. A tak som zacal mat trocha obavy, kedze ja+castle+svadba nieje dobre kombo :D .A obrad zacal, nejak som behom toho nebol vo svojej koži, ako cakal som ze to bude horsie :) , ale ani 2m do vzduchu som z toho neskakal :( , ale potom prisiel zlom a to ten ich song, ten ma trocha premohol a povedal som si ale hej, moze byt ;) .A baby nech ich ani nenapadne, to viem urcite ze nerozdycham, ani keby neviem co :lol: .Takze hodnotim tuto epku na 9.1/10 :) , asi naj epka za tuto seriu (zatial) a jedna z tych lepsich, co sa celeho serialu tyka.
mensi EDIT: hej to pozadie bolo dost otrasne a amatersky spravene, tak to dokaze spravit bez problemu aj nejaky zaciatocnik grafik :( a este sa mi zdalo, ako bol pohlad na to okolie z dialky, na tu vilu, kde sa brali, ze aj to bolo urobene komplet cez PC, ked uz bola dobra epka, tak mohli najat lepsieho pc typka, ci typkov alebo ist niekde inam,na tomto nemali setrit :) , ten finalny dojem by bol urcite lepsi :?
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 15 Nov 2014, 18:11

Kamylko so vsetkym suhlasim aj s tym pozadim, ale ocuvaj Ty si dal vacej bodov jak ja???? 9,1, ja len 9 ;) ;) ;) , ale takmer rovnako ;) A baby nebude tak skoro, neboj, po svadbe si daju este nacas, lebo ani ja ho este nechcem :-)
<<

clayman

Sergeant
Sergeant

Poslať 17 Nov 2014, 15:57

na tuto cast som sa strasne tesil a mozem povedat ze som nebol vobec sklamany skor naopak!po druhom pozreti ju zaradzujem do mojich top 5 epiek vobec a to uz je co povedat ;) nejake vypisovacky to nebudem davat ved je to myslim si zbytocne kedze tu uz bolo vsetko spomenute akuart len tolko ze ani ten falosny zapad slnka mi nakoniec nevadil troska klise obcas prezijem a beckettovej svadobny kostym tiez super :)

edit: jo a dufam ze im to na okrsku daju riadne vyzrat ze nikoho nepozvali na svadbu :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Dec 2014, 22:48

Neskutočne sexy!!!!! :wink2: :wink2: :wink2:

Obrázok

Obrázok
Love is not a switch.
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia