www.castle-sk.com

Diskusia - 5x18 - The Wild Rover

<<

VaNess

Obrázok užívateľa

Officer
Officer

Poslať 27 Mar 2013, 17:48

Re: Diskusia - 5x18 - The Wild Rover

Tak ja som to teraz dopozerala a nemám slov! :O Podľa mňa je táto séria asi najlepšia. :)
Ryan nemal chybu. Ten jeho účes fakt wow. :D A to ako Espo nevedel vysloviť to jej meno :D Obrázok

Jenny Hey! What the hell are you doing? That's my husband! :D Ona je proste úžastná :) A potom ako Ryan zavolal na Espa, Beckettovú a Castla :D
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Ale ten koniec bol úžasný :) Aj keď Jenny a Ryan povedali naraz You pregnant! I'm pregnant! :)
Beckett: In your dreams.
Castle: Look at my life. My dreams come true.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 29 Mar 2013, 12:10

tak toto som necakal, tajne som akurat dufal ako som uz davnejsie pisal a zatial sa to plni :D pred "Taken" dvojcastou stala tato seria Castla na ****** teda mozno okrem 2-3 dielov, ktore boli dobre, ale ostatok ... a teraz od tej 2.casti dvojcasti, potom horor epka a teraz tato, 3 genialne epizody, proti ktorym nemam co namietat. Ryan bol peckovy, tento drsnak style sa mi o vela viac pacil, ako ked je taky "obycajny" nemalo to chybu a prislo mi pomali, ze som ani nepozeral Castla, ale nejaky krimi thriller film, paradne to zahral, akurat ten Castlov vstup na scenu, ked ich isli zatikat, mi zas povedal, aha sak kukam Castla :D na konci pri tej Kiss scene mi prisol Rick trocha jak Yogi bear, ale ta ... 8) fajna epka, dufam ze si to nepokazia, ze taketo tempo vydrzi a zas sa dockame epickeho FINALE !!!! :)
<<

clayman

Sergeant
Sergeant

Poslať 30 Mar 2013, 00:28

konecne mala stana spraveny cop :good: uz bolo nacase spravit nejaku zmenu ;)
inak suhlasim s tym ze posledne epizody su fakt mega ono nakoniec vidno to aj na ratingoch :)
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 30 Mar 2013, 01:13

Ach, až sa mi chce plakať, že si premohol lenivosť a napísal príspevok :thumbup: Ja ti neviem, mne ten cop moc nesedel, ja ju mám radšej s rozpustenými vlasmi :) Som si teraz spomenula, že nad čím som premýšľala počas pozerania tejto časti. keď Ryan zvolával svoj team, tak som normálne čakala že povie Hey boyo :D Neviem prečo mi to napadlo :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 30 Mar 2013, 08:56

Mne to Hey Boyo lieta v hlave pravidelné každú časť :D
<<

clayman

Sergeant
Sergeant

Poslať 30 Mar 2013, 14:08

phoboska píše:Ach, až sa mi chce plakať, že si premohol lenivosť a napísal príspevok :thumbup: Ja ti neviem, mne ten cop moc nesedel, ja ju mám radšej s rozpustenými vlasmi :)

sa hecujem no :D jasne rozpustene to ma najlepsie ale zase cop je lepsi ako ten drdol co mala v poslednych castiach ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 30 Mar 2013, 15:05

Ten cop teraz mala dokonalý, veľmi sa mi to páčilo, hoci tiež mám najradšej rozpustené vlnité vlasy. Alebo to čo mala v Swan Song. To bolo háro :D
Vidíte, Hey Boyo ma ani nenapadlo, ale celý ten prízvuk bol super.
Love is not a switch.
<<

VaNess

Obrázok užívateľa

Officer
Officer

Poslať 31 Mar 2013, 13:36

Mať také vlasy ako ona :) to by asi každý chcel :) Keď zakričal na Esposita, tak ja som už len čakala že zakričí aj na Beckettovú..ale Castle :D Ten ma zabil! :D
Beckett: In your dreams.
Castle: Look at my life. My dreams come true.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 26 Nov 2014, 20:15

Včera som si toto kukla na JOJe,mne bola tá Siobhan strašne sympatická,škoda,že to všetko nevypálilo inak a Ryan si nezobral ju :D Nemám nič proti Jenny,ale táto bola lepšia aj krajšia :D
Predchádzajúci

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť