www.castle-sk.com

Diskusia - 7x04 - Child's Play

<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 25 Okt 2014, 17:41

Re: Diskusia - 7x04 - Child's Play

Dneska budem asi dost strucny :) , pripad a cele jeho pozadie boli celkom zaujimave, zvlastne bolo, ze vlastne pachatela ukazali len jedenkrat a to pri zatYkani, nepamätam sa, kedy bolo nieco podobne naposledy v Castlovi, vetsinou ukazovali mozne alternativy pocas epky a dalo sa tak zistit, ze kto by to mohol byt, tentokrat sa nedalo .. :) nieco mi nesedelo na tom riaditelovi skoly, ale na druhej strane on zas nesedel do tej "ruskej akcie" taky latino typek :) , ale aspon svedka som uhadol, kukol som na tie deti a boom 6ty zmysel mi vravel ze to bude on 8) , to male dievca bolo tiez "zabite" :D .Niekedy mi prislo tych vtipov, ci vselijakych ksichtov az moc ... keby to mam zhrnut, taka klasicka Castle epka, trocha mi ale vadi ze toho coho som sa trosku obaval, ze teraz to bude co epka to pripad a dost ..sa stava skutocnostou. Po celkom dramatickych prvych dvoch epkach a finale minulej serie mi prislo divne, ze tieto dve epky trosku odlahcili, ako jedna raz za cas sa da, ale myslim si ze okolo Ricka to bolo/je dost zaujimave a behom tychto poslednych dvoch epizod clovek pomaly zabudol ze bol vlastne prec. Akurat rozhovor s Alexis donutil cloveka si nato spomenut :) .Som zvedavy ako to pojde dalej, ci to bude zas len obycajny pripad, alebo aj nieco viac ... kazdopadne ako som pisal, pre mna klasicka Castle epka, nebolo to zle, neurazilo ma to, ale ani nic extra ... takze u mna tentokrat 7.0/10 :) :( .
Naposledy upravil Kamylko dňa 26 Okt 2014, 00:12, celkovo upravené 1
<<

edina

Sergeant
Sergeant

Poslať 25 Okt 2014, 20:59

Inak podla mna bola dost vtipna aj poznamka kate v skole, ked davala ucitelke to ocenenie a ona si to nechcela zobrat... Ze za to ze to s castlom vydrzala :D
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Okt 2014, 22:51

Alebo tá malá keď sa opýtala Kate,či sa s Castlom hrá na princeznú :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:
Moje nervy :lol: :lol: :lol:
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 25 Okt 2014, 23:42

Kamylko, cauko, diki, neviem to vymazat, katastrofa :(
Naposledy upravil dua3000 dňa 26 Okt 2014, 20:28, celkovo upravené 1
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 26 Okt 2014, 00:12

uf, tak to sry :D chybicka se nekdy vloudi :lol: , kedze pisem dost prispevkov na vela serialovych forach, tak gramatiku casto uz ani nesledujem :D a keby mam davat aj diakritiku, tak amen so mnou :lol: , hned to opravim 8) . ... tento styl ma ale dost stve, neviem ci ho nevidime u Castla skoro kazdu seriu, ze na konci serie sa nieco stane, tomu sa potom venuju 2-3epizody v novej serii a potom dlho nic, a ked sa blizi finale, tak sa to zacne riesit. Preco sa tomu nemoze venovat celu seriu, z tych desiatok serialov co sledujem, tak cca takych 90% je takych, ze riesia sa tam pripady ci nieco ... ale zaroven sa epizody venuju aj tomu hlavnemu serialovemu pribehu, toto je jedna z mala veci co ma na Castlovi uz takmer od zaciatku stve. Ale ktovie, mozno ma AmyF pravdu, s tou jej teoriou a nejake napovedy v tych epizodach davaju a mozno nie, ktovie ... sak mozno sa to dozvieme. Ale furt sa neviem proste stotoznit s tym, ze Rick to mal cele dost narocne, cakal som ze tomu jeho zotavovaniu sa budu nejaky ten cas venovat a zrazu pri tych dvoch poslednych epkach clovek skoro aj zabudol, ze sa Castlovi vobec nieco stalo. Mam z toho zmiesane pocity, zvedavy ale som no ... dufam aspon, ze rozuzlenie bude stat zato ... :ask: .A som aj zvedavy, ze kedy sa vratia k svadbe, ako nemusia sa ponahlat 8) , ale ako ste tu spominali mozne tehotenstvo Kate, tak mozno je fakt tehotna a tak urychlia svadbu a bude to 2in1 :lol: a doriesia Rickovu minulost a bude koniec serialu, takto by som to mozno aj videl, keby bude dalej sledovanost klesat a nebude dalsia seria. Zatial to je ako tak v poho, ale nieje to co "za mlada" :? alebo tehotna nebude, sak komu by sa neurobilo spatne z chipsovej zmrzky, alebo komu by bolo fajn pri 3 dni starej, ci novej ?! :D mrtvole.
<<

Xeninka

Sergeant
Sergeant

Poslať 26 Okt 2014, 01:39

Konečně jsem si to pustila. Pohodička, klídek. Alexis mi přišla už moc přes čáru a nej scéna byla "víly" :)
Palec nahoru dávám i za záporáka, protože to po dlouhé době bylo konstruováno úplně jinak. Obvykle přemýšlím, kdo to udělal z postav, které v průběhu děje vyslýchají, tohle bylo takové fresh :)

Myslím, že ač to nebyla vážná epka, tak jednoznačně tam byla indicie k tomu, co Castle jako malý viděl. Snažila jsem se dohledat knížky co napsal a zas až tak moc nesleduju pozadí seriálu, ale předpokládám, že knížky nějakou souvislost se seriálem mají? takže podle všeho je první knížkou In a Hail of Bullets? a třeba tedy jsou tam nějaké události podle toho co se mu stalo... Tak a teď ani nevim, jestli můj předspánkový výplod dává smysl :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Okt 2014, 09:47

Kamylko, ja mam naopak pocit, ze prave amerike serialy sa vylucne hlavnej dejovej linky drzia len par epiek, potom sa tvaria ze nic a potom sa to riesi na finale. Nehovor mi, ze klasicke epizodne serialy take nie su.

Vidim ako citate clanky na hlavnej stranke. Ak by ste ich citali, tak by ste nepolemizovali, kedy sa k Rickovmu pripadu zas vratime :)

A s polemikami sup do temy siedma seria. :)
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Okt 2014, 11:06

Nebudem sa rozpisovať... Ste dosť dobre rozpitvali túto epizódu.. Ja len napíšem, že som sa celkom dobre bavila :D
Detsky hravý Castle bol veľmi fajn..

A prípad bol veľmi dobre zamotaný... To už dlho nebolo.. Z pôvodne detského svedka bola žena :) fajn zauzlenie..
I remember everything.
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia