www.castle-sk.com

Diskusia - 7x02 - Montreal

<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 11 Okt 2014, 23:18

Re: Diskusia - 7x02 - Montreal

tiez sa trocha obavam, ze aby to pripadne az moc nekomplikovali. Lebo uz ma napadli aj nejake teorie, jedna mozno az scifi a ze uz par serialov sa dokazali popalit ked isli podobnym smerom. Takze sa len :ask: aby to mali vsetko dobre a logicky premyslene. A nevybehnu na nas s niecim ako, ze Rick mal/ma nejaku psychicku diagnozu, druhu potlacenu osobnost, pripadne nejaky agent ci nebodaj zabijak. Kludne v mladosti mohol vidiet nieco otrasne co ho poznacilo, ci dokonca sam mohol niekoho ci uz schvalne alebo nestastne zabit. Ktovie ako dlho sa v Rickovej minulosti budu rypat, bo zatial to nevypada na nieco jednoduche a pohodove, takze aj keby sa nieco doriesi budu zrejme niektore postavy poznacene a ktovie ako na tom potom bude ich vztah. Takze necakam ze by to bolo nejake lazo-plazo, bo keby nakoniec nebodaj bolo, tak by si dobre tvorcovia serialu s prepacenim nasr*li na hlavu. Zatial ale netusim, kedze vela toho nevieme, ako potencial tam vidim celkom dobry, ale ako s tym nalozia ... :? Drzim palce, len aby sa nepopalili :(
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 11 Okt 2014, 23:40

Kriste pane,len to nie,aby Castle niekoho zabil,to by bol čistý koniec,aj celého ich vzťahu,ale nemyslím si,že by tvorcovia išli touto cestou.Ako píšeš Kamylko, :ask: sa :)
<<

brena

Detective
Detective

Poslať 12 Okt 2014, 22:08

Tak na ten príbeh som si ani nespomenula ,mňa skôr napadla scéna s papá Castlom, keď mu v Paríži povedal, že sa už stretli. Síce to bolo v knižnici ale mal mu podať knižku Casíno royal a spomínam si ako svojej agentke Póle povedal, že kvôli Bondovi píše. Takže ja by som privítala zápletku týmto smerom ak som si samozrejme nevysvetlila jednotlivé indície zle. Epka sa mi páčila hneď a po pozretí s titulkami ešte viac. Dostalo ma ako sa Castle zastrájal, že je predsa dospelí a nemusí si pýtať povolenie a vzápätí ju začal prosiť aby ho pustila. Veľmi pekné.
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 13 Okt 2014, 09:44

tak ja kym sa k novym castiam dostanem to strasne trva takze kuknute mam mozem zacat epka sa mi strasne pacila pachatela som neuhadla typovala som jeho zenu, scena v TV bolo ako uplne zle ja byt na jeho mieste taku facku tej reporterke flaknem ze az takto pochybovat o jeho laske ku kate :x :x vypocuvanie castla a kate manzelky zavrazdeneho ako hovorila ze dlho byval v praci a pripadalo jej to ako keby sa jej vyhybal ty kokos vyraz a oci kate hovorili za vsetko :cry: gatesova a castla ja som umrela :lol: :lol: :lol: este ako kate ty si im dal tel. na okrsok a castlova odpoved predsa im nedam tel. domov ved je to sukromne :lol: :lol: :lol: :lol: toto bolo uplne podarene :lol: castle s tymi hrackami :oops: :lol: :lol: :lol: zvonenie espa :lol: take chcem :D uz mi naozaj chybali tie rozhovori lainy a kate oni su tak super :cry: marha excelentna ako vzdy :lol: :lol: :lol: to len ona moze na takom mieste zbalit chlapa :lol: ten chlapik s ktorym sa stretol castle najskor taky vazny armadna lod atd. a potom zadre mimozemstanov a ako sa hanbil pred kate :lol: :lol: ryan je druhy castle :D pls pls mozem ist?? zlaty bol :oops: :oops: castle na tej pametovej karte always :cry: :cry: :cry: hodnej pejsek ako vyletel potom chlapovi v tom sklade :good: koniec bol velmi uprimny ukazuje v akom rozpolozeny su obaja takze velka spokojnost s touto epkou a som zvedava co sa vlastne stalo preco chcel zabudnut
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 13 Okt 2014, 18:06

Nedá mi ešte nespomenúť Marthu,tá baba dokáže vyťažiť z každej situácie :lol: mám rande :lol: :lol: no,chvíľku tam bola,ale fakt ma pobavila :lol: :lol:
Inak nemám žiadne výhrady,epka sa mi páčila,akurát mi teraz viac ako svadba vŕta v hlave čo sa vlastne tomu Castlovi stalo :? kolečká sa točia na plné obrátky :lol: :lol:
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť