www.castle-sk.com

Noví členovia. Predstavte sa nám!

<<

Lukasj

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 22 Apr 2011, 20:47

Noví členovia. Predstavte sa nám!

Tak, tuto temu tu ako pozeram este nemate, tak ju spustim a zaroven aj vyuzijem, za pomoc pri starte dakujem Ivet :D :)..

V januari som zacal pozerat Firefly, ktory ma hned chytil a k tomu vsetkemu mi Nathan Fillion prirastol k srdcu, informoval som sa o jeho dalsej tvorbe a tak som sa dostal ku Castleovi, kedysi som pozeraval NCIS, no po case ma prestalo bavit a tak som sa bal, ze pri Castleovi skoncim s tym, ze to pozeram len kvoli Nathanovi.. Tak som zacal a vcera dopozeral vsetky doposial vydane casti. Moje prvotne obavy sa vytratili, pretoze Castle sice je " kriminalka" ale ina, lepsia, svojim sposobom ako robena na mieru mne.. nehovorim, ze som sa vzdy bavil, boli aj nudnejsie casti a ku koncu druhej serie som sa nevedel dokopat k dalsej, ale akonahle som sa k tomu dokopal, tak Tretia sla ako po masle.. Castle je seriu co seriu lepsi ( aspon pre mna) , a samozrejme ma najviac bavili dvojdiely a diely kde riesia matku Kate. Dokonca som si zelal aby urobili nieco na styl mojej srdcovky 24, a aj to vyslo, dokonca s priamymi odkazmi na tento serial, to ma proste uz dostalo = Dufam, ze Castle bude v buducnosti robit viac casti, ktore budu na seba prepojene aj niecim inym nez vyvojom vztahov Myslim, ze z toho co sme mali sancu vidiet by sa bolo na co pozerat.. a tak tu pisem, dufam, ze sa zaclenim do vasej komunity a budem s vami oslavovat a rozoberat tento serial Som z Kosic btw .. takze tesim sa uz teraz s vami na LA cast a este by som mal taku prosbu, zee vidim, ze ludia tu maju cerstve info atd. co ma bavi u serialov sledovat a u Castlea mam zatial akurat tak twitteri hercov, tak ci nemate este nejake uzitocne zdroje informacii o ktore by ste sa so mnou podelili .. Dakujem velmi pekne, som rad, ze tu mozem byt .. :D :)
Beckett: She wasn´t hiding from death, she was hiding from change..
Castle: She hated Obama!
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 22 Apr 2011, 20:49

Re: Predstavovanie nových členov

Tak vítám ještě jednou :D
Doufám, že tu s námi budeš trávit hodně času. Chlapů tu je málo a chudák Bažant to sám nestíhá :D

Já jsem tuhle tému chtěla založit už tolikrtá, ale víte o tom, že lenost je svině, že? :D :D

From Apples to Always...
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 22 Apr 2011, 21:13

vitaj :) tak, tých zdrojov je veľa a napr. ja už ani nikam inam než na twitter po ne nechodím. tam máš asi všetko. okrem hercov mám teda aj castle crew (scenáristov, asistentku režiséra, a čo ja viem čo robia tí ďalší - napr. jeden je tam chlapík, čo šéfuje rekvizitám), potom rôzne stránky čo zverejňujú spoilery. tam ti stačí jeden, pretože všetky spoilery sa rozširujú rýchlosťou blesku :)
chudák Bažant sa nestíhal venovať takému veľkému množstvu dievčat... len, či sa nebude hnevať, že sa bude deliť o hárem :lol:
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Elsy

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 22 Apr 2011, 22:29

jéééjo ďalší Košičan hehe... tiež ťa tu vítam, určite nebudeš ľutovať že si sem zavítal ;)
"You smell like cherries... "
<<

Shauny

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 22 Apr 2011, 22:30

nový chlap v našich radách! Vitaj a prosím ťa nedaj sa nijak odplašiť našimi šialenými nápadmi, občas aj červenou knižnicou - hlavne po desiatej večer a opismi aké krásne má Nathan oči :D Dúfam že s nami vydržíš ;)
<<

Verde

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 22 Apr 2011, 22:56

Tuto temu presuvam do Webka & Fórum ;)
<<

Lukasj

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 23 Apr 2011, 18:42

Re: Noví členovia. Predstavte sa nám!

No ty vole, tu je viac holiek nez na celej skole kde chodim :DDDD No snad to zvladnem a Bazant sa nebude hnevat :D.. Dakujem vsetkym za privitanie a aj pomoc so zdrojmi :).. Vidim to tak, ze tu bude este vela pestrych zazitkov :D..
Beckett: She wasn´t hiding from death, she was hiding from change..
Castle: She hated Obama!
<<

Bažant

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 02 Máj 2011, 16:54

Hahah, takze vypomoc. Nebudes lutovat, to je pravda a sam to tu niekedy nevykryvam. :D Srandujem :)
<<

Peta111

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 05 Máj 2011, 08:24

Zdravím, jsem u už nějakou chvilku, ale jenom krátkou (oproti některým ;) ), takže jen pár slov o mě.
Jsem z Ostravy a v poslední době začínám sledovat, že je nás z Česka tady docela dost.
Tak doufám, že to domácím nebude vadit, že jsme se k nim přidali. ;)

Díky za web i za fórum, kde se drbe Castle jako hrom a to je dobře, protože tak člověk může probrat všechno o skvělém seriálu (a nepřipadá si jako blázen... :lol: )!
<<

Sydia

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 05 Máj 2011, 08:52

Jee, Ostrava to tu začíná zasypávat :)
Ďalší

Späť na Webka & Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia