www.castle-sk.com

NOVÉ: V novom roku nové stretko!

<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 21 Mar 2012, 22:03

Takže také zhrnutie pred sobotou:

Stretávame sa v sobotu, 24.03.2012, na hlavnej vlakovej stanici v Brne o 13:45. Odtiaľ sa presunieme do prvého baru, ktorý je vzdialený 6 minút električkou. My však pôjdeme pešo. Tam sa k nám neskôr pripojí Ivet.
Okolo takej štvrtej plánujeme prechádzku mestom a o šiestej prejdeme do ďalšej krčmy, kde aj varia – Potrefená hus.
V prvom bare tiež varia, takže ak bude mať niekto chuť na obed, jedlá vyzerajú veľmi chutne. Čo sa týka nápojového lístka, tak ponúkajú pivo z domáceho pivovaru – malinové, medové, ...
V Potrefenej husy tiež varia, takže ak by si chcel dať niekto večeru, nie je problém. Ceny sú v oboch prípadoch primerané.
Oficiálne rozpustenie stretka je o ôsmej. To však neznamená, že máte odísť. Neoficiálne stretko pokračuje až do rána, záleží kto do kedy ostane.
Zapíšte si moje české číslo, ak by sme sa nemohli nájsť, tak nech sa aspoň ako tak dohovoríme: 00420 776 768 993

Ďalej ponúkam i možnosť odniesť si niečo pekné zo stretka a teda fotku Nathana Filliona alebo Stany Katic (alebo viaceré). Toto platí len pre tých, ktorí sa stretka zúčastnia osobne a osobne si tie fotky i vyzdvihnú!
A keďže som tvor nerozhodný, máme viacero volieb :) Napíšte vždy číslo obrázku a ak chcete viac ks, tak aj počet kusov. Ak nie je napísaný počet, znamená to 1 ks.

Ukážka ako to bude približne vyzerať:

Kód:
http://i44.tinypic.com/35mjjuo.jpg

Na výber z obrázkov:

Kód:
001: http://i44.tinypic.com/2n6sqrt.png
002: http://i40.tinypic.com/2ro0pef.png
003: http://i43.tinypic.com/11imk2w.jpg
004: http://i44.tinypic.com/2w6wksn.png
005: http://i41.tinypic.com/wvbvxg.jpg

Format: A5
Papier: kriedový
Cena: 20 kc

Uzávierka žiadostí na fotky je do štvrtka 22:00, v piatok to budem dávať tlačiť. Keďže som ostatné obrázky než tú ukážku netlačila, neviem ako to bude ešte vyzerať na papieri.

Stretka sa zúčastnia (zatiaľ prihlásení):
AmyF (Ostrava)
Petraela a Samko (Modra)
divenka (Brno)
Ivet a Honza (Praha alebo Hradec)
Srandista (Brno)

Zabudla som na niečo? :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 21 Mar 2012, 22:08

Re: NOVÉ: V novom roku nové stretko!

Ja si prosím 1, 2 a3. Ďakovala :D
Love is not a switch.
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 22 Mar 2012, 02:00

Já všechny :D

From Apples to Always...
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 22 Mar 2012, 16:13

Je tu niekto, kto je proti sedeniu vo fajčiarskej časti? Prípadne nefajčiarskej?
Pretože rezervácia v prvom bare je v nefajčiarskom (dá sa ešte zmeniť) a v druhom je vo fajčiarskom (nedá sa zmeniť). Takže ak je niekto vyslovene proti fajčiarskej/nefajčiarskej, tak dajte vedieť, budem musieť zmeniť/nájsť nové miesto.
<<

Elsy

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 22 Mar 2012, 17:36

takže ani výprava z Košíc sa nedostaví, Bažantovi to nevyšlo kvôli práci a ja sa sama bojím cestovať pol dňa... snáď bude v lete niečo... škoda no čo už :?
"You smell like cherries... "
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 22 Mar 2012, 17:39

Škoda teda :( ale vieš, my by sme si ťa vyzdvihli a odprevadili na vlak :lol: Ak to náhodou Bažantovi zase vyjde, tak miesto v sobotu stále bude.
<<

Elsy

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 22 Mar 2012, 17:43

to beriem, šak keby niečo tak Vás prekvapíme, ale skôr nie ako áno :|
"You smell like cherries... "
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 22 Mar 2012, 19:10

elsy presne ako vravi Amy, vyzdvihneme aj odprevadime. Skoda ze bazant nemoze, strasne som sa na neho tesila. :(
Love is not a switch.
<<

Bažant

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 22 Mar 2012, 20:41

Tesil som sa tiez na vas ludia. Ako som hovoril a v podstate zakrikol, jedine praca mi mohla zabranit v ceste do Brna. Tak sa aj stalo, v automatizerskom fachu to je asi tak, zakazky, servis, atd. Zajtra odovzdavam s kolegom jednu zakazku, ked nestihneme, tak ideme aj v sobotu a v nedelu odovzdavame druhu v KE pri letisku. Terminy odovzdavania sa mi ujasnili v sobotu vecer a v utorok som uz vedel, ze s tym neviem nic urobit. Brutalne som sa tesil, ved osobne som vas este nevidel a to som stravil na fore slusne obdobie, v podstate od vzniku...snad uz konecne nabuduce.

PS. Urobte fotky, videa...potom porozpravajte, ze kde ste boli, ako bolo, kto bol...
<<

eliska12

Obrázok užívateľa

Sergeant
Sergeant

Poslať 23 Mar 2012, 10:52

Tak bohuzel ani ja nedorazim. Mame zitra v praci skoleni o kave. Tak snad to priste vyjde. Uzijte si to tam :-)
PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia