www.castle-sk.com

Nápady a návrhy...

<<

Verde

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 15 Feb 2010, 15:06

Nápady a návrhy...

Sem smerujte všetky nápady, pripomienky a otázky...na zlepšenie.
<<

Verde

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 30 Dec 2010, 23:30

Re: Nápady a návrhy...

Oživím to tu :) máte nejaké nápady na zlepšenia? momentálne .. pýtajte sa ..:)
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 10 Jan 2011, 11:09

V sekcii Televízne seriály sa objavilo pravidlo.

Kód:
Pravidlá fóra
Toto je diskusia, žiadne linky na download.

Možno by bolo tým pádom dobré zaviesť nejakú sekciu prístuonú podobne ako pri DL epizód len registrovaným členom s názvom napr. "Download seriálov, filmov s našimi hercami", ale iba tých, v ktorých sa objavili herci z Castla. Samozrejme by nešlo o odkazy na youtube, .... Taktiež by tam mohli byť i linky na iné ich počiny - ako účastníci Talkshow, ...

čo vy nato?
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 13 Jan 2011, 08:20

ešte jeden návrh. Máme tu hádanky - uhádni ktorá je to časť (na základe obrázka) a potom hádanky ku konkrétnym dielom. Možno by stálo za úvahu zrobiť i hádanky, ktorá je to časť, len ako otázka by neslúžil obrázok, ale nejaký (najlepšie vtipný) rozhovor, veta, ..

P.S.: K tým hádankám ku konlrétnym dielom. Je tam napísané:
  Kód:
 - Zhruba druhý až tretí deň, po vypustení titulkov si na vás pripravím nejakú otázočku.

O ktoré titulky ide? Anglické, alebo SK. Ak tern druhý prípad, tak hádanka k 3x12 by tu ešte nemala byť.
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 13 Jan 2011, 12:08

mna napadlo - neviem, ci je to zrealizovatelne, nie som technicky typ..
ale dalo by sa toto forum nejak nastavit tak, ze ked sa prihlasim, a vidim, ze v nejakej teme, kde som dala komentar niekto tiez pridal koment -by mi ukazalo okrem tej cervenej fajocky - napr. cislo strany, kde som mala ja svoj posledny koment...
alebo by bolo to cislo strany vysvietene na cerveno -- jedna sa mi o to, aby som zbytocne nemusela preklikavat strany a sondovat, kde je moj posledny prispevok...
I remember everything.
<<

Verde

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 13 Jan 2011, 20:18

xmalinka, momentálne o ničom takom neviem. Teda neviem či je to zrealizovateľné, nestretol som sa s tým. Skôr nie ako áno. Skontrolujem to.

//Každopádne, existuje niečo ako zobraziť moje príspevky, musím sa na to pozrieť. A tam je vidieť aj príspevky na ktoré sa reagovalo.
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 19 Jan 2011, 10:42

uvítal by som možnosť hlasovania - čiže pridať do možností fóra pole hlasovania, kde by sa jednoducho dala zakliknúť jedna či viacero možností.
<<

Loki

VIP
VIP

Poslať 19 Jan 2011, 13:45

Toto sa da, ak vytvaras temu, tak niekde dole je moznost vytvorenia ankety.
<<

Verde

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 19 Jan 2011, 16:40

Je to prístupné len moderátorom a administrátorom. Ak uznáme za vhodné tak to použijeme aj v témach týkajúcich sa titulkov a podobne.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 28 Feb 2011, 15:25

Ja sa chcem opýtať, či sa pre Forum Herci neplánuje vytvoriť viac podfór. Každý herec by mal nie len jeden topic ale aj celé podfórum. Mohlo by sa tam diskutovať o viacerých veciach. Súčasťou by mohol byť aj topic len s fotkami, napríklad. Tak isto pri postavách zo seriálu :).
Ide o to, že ak chcem napríklad napísať niečo o Stane Katic, existuje na to len jeden topic a časom tam bude príspevkov neúrekom a bude to jedno cez druhé :).
Love is not a switch.
Ďalší

Späť na Webka & Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia