www.castle-sk.com

Diskuze 5x22 - Still

<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 29 Apr 2013, 12:58

Diskuze 5x22 - Still

Tak už je čas založit nové diskuzní téma na "zítřejší" epizodu..

Já budu hodnotit až se ke mně dostane verze bez německých titlů, protože mě tam celu dobu šíleně obtěžovaly :D :D

From Apples to Always...
<<

Lujka

Obrázok užívateľa

Officer
Officer

Poslať 29 Apr 2013, 13:09

Re: Diskuze 5x22 - Still

ja sa vyjadrím,až bude s českými titulkami :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 29 Apr 2013, 13:24

Ja som zistila, že ak som niečo po anglicky nerozumela, tak mi tie nemecké title vôbec nepomohli :D :D :D

A ešte chcem povedať, čo vždy zabudnem. Mne príde táto epka ako 4x18 - A Dance with Death. Tá posledná pred búrkou.

Into the woods we go...

Edit Olkoz : Spojil som ti tie príspevky do jedného. Nie, žeby som ti neprial o jeden viac, ale pre lepší prehľad ;) By the way, myslím, že ty to Peti rýchlo dobehneš :D
Love is not a switch.
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 30 Apr 2013, 10:31

EPIC, EPIC a ešte raz EPIC!!!

tak toto bol taký nářez, že neviem ako napíšem o hodinu a pol zápočeť, keďže jedine čo mám v hlave sú tí dvaja...nie je sekunda tejto epky, ktorú by som nechcel vidieť ešte raz...milujem ten seriál, milujem tých dvoch...tie spomienky...wow, smiech, zimomriavky až napokon slzička na krajíčku...a mením svoj názor, napokon som rád, že vymenili epky, takto mi to celkom sedí, Rickove raňajky a celá ťa naťahovačka + ten koniec, akosi mi to pasuje aj takto...uff, fakt super...až mi je ľúto, že končí sezóna...
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 30 Apr 2013, 15:45

tie opakovania zo všetkých sérii boli úplne super :) a aj to, ako sa Castle vrátil :D a všimli ste si, že zase sme nemali klišé 00:00. no a ešte jeden potreh, "prišiel som zneškodniť bombu" vtedy som si hneď spomenula na vytrhnutie káblov :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

lukke

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 30 Apr 2013, 16:08

na klipovej dil to bylo skutecne celkem gut.. takove romanticke emo pro fandy :) akorat ta pointa s menem mi prisla trochu zvlastni, jak to tam v rychlosti prolitli..prislo mi, ze to ma par plot holes celkem..

kazdopadne skvela "PG-13" hlaska:
"I can't help it if you get off
by putting things in my mouth."
:D
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 30 Apr 2013, 18:28

Som v Castle a Caskett nebi...
Táto epka bola fakt EPIC. Bála som sa toho, že tie flashbacky budú otravné, ale bolo to proste dokonalé, podčiarknuté dokonalou hudbou od Roberta. Užila som si hlavne ten predposledný flashback, keď sa Kate zmierovala s tým, že zomrie tá hudba k tomu bola proste geniálna (ak by ste náhodou nevedeli, volá sa Suiting Up For The Last Stand a bola použitá v 3x24 Knockout) a skvelo vybraté scény. Síce som bola proti tomu, aby Kate povedala ILY v takej vypätej situácii, ale nakoniec to vypálilo celkom dobre, hodilo sa to tam.
A ak som sa obávala, že to naruší postupnosť, tak sa mi ani nezdá, že je nejaký veľký problém s presunom epizód, sedí mi to i takto. Ale teraz sa už dá lepšie pochopiť ten pohľad Gates na Kate v The Squab and the Quail, keď Rick odišiel naštvane z kancelárie, ale to sú len detaily a keď teraz nad tým rozmýšľam, tak aj to, že bral Kate ako samozrejmosť mohlo byť spôsobené tým, že mu povedala ILY a už ju nemusel dobívať. No ako vravím dáva to zmysel aj v tomto poradí a nemám problém s presunom epizód. A keď sme teda už u Gates, čo si budeme hovoriť, zobrala to skvelo. Všetci sme síce tušili, že to už dávno vie, ale až teraz to máme potvrdené a jej reakcia ma úplne dostala :D Do you think I'm an idiot? Proste klasická Gates :) Som úplne hotová z tejto epizódy, myslela som si, že bude skvelá, ale že až takto ma dostane, to som nečakala ;)

olkoz píše:EPIC, EPIC a ešte raz EPIC!!!

tak toto bol taký nářez...nie je sekunda tejto epky, ktorú by som nechcel vidieť ešte raz...milujem ten seriál, milujem tých dvoch...tie spomienky...wow, smiech, zimomriavky až napokon slzička na krajíčku...a mením svoj názor, napokon som rád, že vymenili epky, takto mi to celkom sedí, Rickove raňajky a celá ťa naťahovačka + ten koniec, akosi mi to pasuje aj takto...uff, fakt super...až mi je ľúto, že končí sezóna...

úplne s tebou súhlasím, bolo to fakt EPIC a rovnako som nešťastná, že sa nám 5. séria končí.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Máj 2013, 09:45

No práve, že mne ten posun vadí. Ako hento čo bolo v Squab v Gatesovej kancelárii, to som najprv vôbec nechápala, zdalo sa mi to totálne čudné, čo to tam Castle predvádza a ten pohľad medzi Kate a Gatesovou? OMG. No až po Still je to jasné. Takto mi to príde čudné. Uvidíte, že Still bude úplne od veci s porovnaním 5x23 Human Factor. Lebo Still končí dokonalo, radostne, optimisticky.. a 5x22 Squab končí úplne chuja a to sa bude podľa mňa odrážať aj v 5x23.

Inak mne tie flashbecky vyslovene vadili, prišlo mi to ako ľahká cesta ako vtesnať epku do výrobného procesu :D Vlastne polovicu epky nemuseli natáčať, len zostrihali staré epky :D :D. Ale áno naj scéna je tá posledná rekapitulovačka.

A s ILY som tiež spokojná a ešte k tomu sme mali aj RICK!!!!!! To si cením asi viac ako ILY. :D
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 01 Máj 2013, 18:08

Som z teba znechutená :D Mne vypisuješ, aká skvelá epka to bola a potom sem zavesíš toto....Hm, si niečo pojedla či čo? :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 01 Máj 2013, 18:38

Noooo, pre mna geniálna epka ... už som ju videla 4x :oops: :D Mne tie flashbacky vôbec nevadili, je pravda, že moc textu sa na túto epku herci učiť nemuseli :D, ale to jej nijak neuberá na dokonalosti ;)
Úvodná scéna :love: ... hádanie sa , kto bol do koho skôr :lol: ... "Rick, I love you" :cry: ... no a reakcia Gates to priklincovala :D ( myslím, že teraz ju všetci milujú ) ... proste spokojnosť od prvej sekundy až po poslednú :good:

Ospravedlňujem sa za to more smajlov, ale nejak si nemôžem pomôcť 8)
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia