www.castle-sk.com

Diskuze - 5x02 - Cloudy With a Chance of Murder

<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Okt 2012, 06:59

Diskuze - 5x02 - Cloudy With a Chance of Murder

Neskutečně vtipná epizoda, zhodnotím odpoledne ;)

EDIT: Here we go

Začátek je strašně roztomilá scéna. Kate ho má perfektně zmáknutého. :D Ale ta první košile, kterou na sebe hodila by byla do práce fakt divná :D

To jak si ji k sobě přitáhnul bylo super. A pak prý že Beckett bude ta, kdo bude celý vztah kočírovat. + to její zašeptané WOW, na konci pusy. Dělá si ze mě Stana srandu? :D

Btw: Alexis a Martha v Evropě jako dárek za maturitu? Sakra, já se asi vážně narodila ve špatné rodině.

Castle je z toho nějaký zmatený, hned v první chvilce to pokazí a nedonese kafe? Ale no tak. Však ví jaká je Beckett bez kofeinu :D

A Castle kouká na kočku v televizi :D No neříkejte mi, že si to nikdo neodvodí, vždyť tohle byl typický „I’m jelaous“ pohled :D

Teď trochu na jinou notu. Pozoroval někdo Lanie s Espem? Sjížděli se pohledy, Espo jí opět mluvil do práce, ale ona ho nenapomenula.. že by to ještě nebylo ztracené pro ně? :-)

No ale zpět ke Caskett. Lanie je jediná, kdo úspěšně pozoruje něco jiného. Ta bude soptit, až to všechno praskne. :D

Ryan a Espo. Ti dneska dali mojí bránici zabrat. Jak Espo raději zmizel, než aby se s ním musel potkat. Jinak jen poznámka na okraj. Chtěla jsem to napsat už k Always, ale Ryan je teď takový nějaký, uhlazenejší, nagelovanější. Nevím, jak to popsat. Jako kdyby tvůrci chtěli ještě víc zdůraznit, že on je ten ušmudlánek, slušňáček, co všechno napráskal Gates...

Ten "zloděj" byl neskutečně roztomilý. Jak si na všechno šmatlal a tvářil se jako utopené šťenátko s kabelkou :D "Johntahan Goodheart"....sakra to jméno má štrejch :D
"....a ta druhá věc se stala jeden horký letní den." :D :D

Nasledující scéna s Beckett je zvláštní. Za prvé, jí Castle předal tedy pěknou várku kofeinu. Já sice piju z ještě většího hrnku, ale tenhle by mě taky zrovna nezahanbil...a za druhé...přišlo mi, že Beckett tu zapomněla, jak těžká jejich práce je. Víte, co myslím? Volat rodičům a říct jim, že jejich holčička už se domů nevrátí..? Stane se to každému, že po chvíli se pamatuje jen to dobré a všecho zlé mozek automaticky vypudí...

Scéna v márnici. Ach moje milovaná Lanie. Hned ten její první pohyb ruky vypadá, jako kdyby ukazovala na oba...
A nejlepší jsou ty jejich výrazy. COVER BLOWN. I REPEAT, OUR COVER IS BLO- OH...NOT BLOWN, NOT BLOW. I REPEAT, ONLY TRAINING. :D :D :D

Castle před zeleným plátnem? PRICELESS!! :D A Beckett se nad ním jenom potichu rozplývá :D

A to jejich vzájemné žárlení mě dostává. Na Beckett vyjede Chip, na Castle zase tahle vochechula. "Chceš to říct ještě jednou, aby to znělo víc přesvědčivě?" "Ne, v pohodě." :D

V té maskérně. Jak mě ty jejich pohledy baví. "COVER BLO- OH! SHUT UP! THEY DON'T EVEN KNOW US!!! :D

Espo s Ryanem. ..."Alright, pick him up." Ty pohledy! :D A jak se zasekli s židlema. Jak se u toho člověk nemá smát :D

A když vycházeli z výtahu s monoklem..každý na jiném oku...Muselo se to v nich vařit :D

A teď zpět ke Caskett. To se nebojí se takhle vybavovat na okrsku. Kdokoliv by jim mohl stát za zády. :D...ale tak nestěžuji si. A Castle má recht. Beckett měla celkem "HOT MAMMA" proměnu, co se tohoto týče. :D
A Espo to zabil.
"Neříkej mi, že se takhle oblékáš pro Espa?"
"Co, kdo dělá pro mě?" :D
"Nic." "Neřeš to." :D
..a Beckett se na něj po chvíli (Asi aby nebyla nápadná) nevraživě podívala. A Castle zase WHAAT? :D

Ryan s make-upem...tohle je hodně divný. Ryan sice je takový weirdo, ale make-up? really? :D

Teď tu mám trochu prekérku. Uhádla, i neuhádla jsem vraha. Já si totiž toho Chipa spojila s vrahem. Myslela jsem, že je to jedna a ta samá osoba. :D

Původně jsem si řekla, že zhodnotím tu scénu s popisem utajování vztahu na pracovišti, ale tak je to vrah, takže bych to nebrala nijak vážně :) Každopádně výraz u "..the sex is amazing" rozhodně stojí za zmínění :oops:

Teď pro mě jedna z nejvtipnějších scén. Castlova poznámka o umělém dýchání a hned na to Espo pozurující Ryana, který si nanáší make-up.Vypadá u toho vážně jako baba. Víčko si podržel a dlouhými tahy.... :lol:

Scéna s Castlovým rozhovorem. Neskutečná. Jak mu vkládala opovědi do úst. :D + tam Castle vypadá fakt rugedlly handsome. A když se občas podívá přímo do kamery. Hmm hmm... :D

A zase si jen tak procházejí okrskem a diskutují svůj vztah. Jako by se nechumelilo. Já myslela, že mají v plánu to držet v tajnosti? :D
+ "tox monitor, of course."
"You have no idea what that is."
"No, not a clue."
"uh-huh." :D

Ta scéna ve vyslíchačce. :D Jak si tak sedli a hráli divadýlko. Celkem jim to šlo. :D Docela mu to nandali :D
A potom si jen pozdravili právníka a bye bye :D

A když Castle odcházel na rande. Nazvala bych to :Jak se totálně prokecnout a přitom vůbec nic neříct. Oba to jejich držení v tajnosti nějak nezvládají :D

Už je toho plný net, ale všimli jste si, Ryan s Espem si spokojeně papkají tu čínu hůlkami a Beckett je tam jak trubka s vidličkou? :D
+ jí to takto strašně moc sluší :D...
A nejlepší je. Ti dva na sebe celou dobu štěkají, ale co se Castla týče, tak jsou na jedné vlně :D :D

To rande je zase další vtipná chvíle..a jen pro zajímavost. Obrázek telefonu Beckett, přijaté hovory.
Obrázok

Samý Ryan a Castle, jednou okrsek.
A ehm, telefon od Castla ve 2 ráno. Asi si chyběli... :D

+ Castlova zpráva: You've reached Rick Castle. Lucky you!!! :D

Jak mu tam vykopla dveře a potom doslova nevěděla, co dělat. :D Jakože WHAAAT? :D
Terminátor. She just keeps on coming. Boobs in your face. Good luck with that :D...koukám, že holka se činí :D :D

kKdyž vyslíchali toho vraha, tak Castle říká: Pravě jsem velmi zajímavý rozhovor s Kristinou..." a Beckett se na něj zezadu podívá "Jo tak rozhovor, jo!?!?!??" :lol:

Asi jsem nějak nepochopila tu linka s Ryanem a monoklem. Mělo to zakrývání dělat co s Espem? Nebo co? Každopádně mě celkem rozsekali. Čekala jsem že se usmíří kvůli tomu, že jeden druhému zachrání život. A ne že bude Espo dojatý, protože Ryan vykryl jednu ránu :D

Beckett za dveřma v pyžámku bez kalhot. HOT!
A ještě navíc, jak chvíli přemýšlela, jaký výraz nadhodit. Naštvaná? Unavená? Smutná? :D
Jop, uražená je to pravé! :D

Líbí se mi, jak byl Castle trochu zaražený, když Beckett odpověděla zmateně, co se ujištění, že by se s ní nevyspal týká. Fakt netušil, že si je Beckett zrovna v tomto nejistá...

Celá ta scéna na konci je prostý luxus. Jak se Beckett krásně zasměje a potom na konci neohrabaně odejde. It's too soon. To mě porazilo.

No každopádně, už jsem to tu někde psala, ale strašně se mi líbí ten nádech první sezóny. Krásné to je :)

From Apples to Always...
<<

Elsy

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 02 Okt 2012, 12:57

Re: Diskuze - 5x02 - Cloudy With a Chance of Murder

to vážne nikto nič? jaže si prečítam už minimálne 2 stránky názorov :) hehe..,,. hmm tak dnes to bolo mega vtipné no ten začiatok sa mi asi najviac páčil :twisted: Lanie to v tej márnici úplne zaklincovala, až som čakala že čo povedia, no nakoniec to dobre dopadlo :D potom ten moderátor ako rozprával o tom utajenom vzťahu a tie ich ksichty čo hádzali pritom :lol: ale najviac som sa udrbávala z tej návštevy u Ricka jak Beckettka vykopla dvere, vtedy som sa len zahryzla do paplóna a modlila sa nech ma fotrovci nepočujú ako sa rehocem (predsa bolo 6 hodín ráno) hehe ,.., a ten koniec, sakra, už som čakala že sa niečo porieši, no nič, snáď nabuduce... kkso jak sa teším na ďalší týždeň, dúfam že aj ostatné budú také super ako dnes....
"You smell like cherries... "
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 02 Okt 2012, 17:29

Čaká sa na Ivet keď to zhrnie a my už potom len také doplňujúce info dodáme :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Okt 2012, 19:19

no ja som sa toľko nasmiala ako nikdy predtým :lol: akoby sme sa vrátili do čias 1.série, ... neviem ako vy ostatní -- ale toto ich vzťahové naťahovanie akoby vrátilo seriál do zabehnutých kolají :D
ani neviem, čo by som najviac vyzdvihla :) ale to číhanie Kate pred telkou, čo odpovie Rick a potom to jej vyrazenie dverí :)... a veľmi sa mi páči, ako sa kate konečne citovo otvorila.. posledná scéna nemala chybu ...
a to udobrenie Espa a Ryana... no boli informácie, že by ho mal pred niečím zachrániť... no ale som myslela, že sa hodí do strely a tak.. a oni to takto komicky poňali :)
I remember everything.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Okt 2012, 21:12

Ivet, dokonalé zhrnutie. Čo viac dodať?
Mňa rozsekalo najviac to ako sa vravelo o skrývaní vzťahu a ako to je na začiatku a tie ich jemné úškrny... no nemôžem z toho smiešno mi je vždy keď si na to spomeniem a tiež sa tak priblblo usmievam.. amazing sex. :lol:

Inak aj ten jeho jemný úsmev na konci epky je dosť zaujímavý. Ako si ho vysvetliť?

Neviem nájsť ten gif sakra, ktorý k tomu pasoval...

tak aspoň Beckett
Obrázok
Love is not a switch.
<<

Emily84

Detective
Detective

Poslať 02 Okt 2012, 21:38

Ivet to shrnula absolutně skvěle, jako vždy :)
U některých pasáží jsem si myslela že smíchy nevydržím :lol: :lol: :lol: :lol:

Jinak ten záběr na mobil je super. Je vidět že bez sebe dlouho nevydrží. :)

Lanie absolutně skvělá: Jen co Kate uviděla, hláška - něco se změnilo. :D a pak márnice "Kdo je ten chlap" a Castle zareagoval absolutně úžasně "Jo Backett kdo je ten chlap"

Ryan s Espositem neměli chybu - bylo to s nimi trochu jak z grotesky, výstižnější přirovnání mě nenapadá.
Chudáci na konci v té televizi, jak dostali nakládačku a celý okrsek se šel podívat.

Co se týká vztahu Castla a Kate užívám si to jak můžu. Takhle dobře napsaný vztah už jsem dlouho neviděla. A.M. je bůh za to co tam s nimi vymýšlí. "Držíme to v tajnosti, na veřejnosti you´re single, i´m single a pak se žárlivostí můžou zbláznit, při pouhé debatě či úsměvu s někým jiným"
Divím se že si ještě nikdo nevšiml co se mezi nimi děje, i přes veškerou snahu se jim nedaří tvářit se že je to stejné jako předtím

Některé scény jak vystřižené z té nejlepší komedie :lol: Válela jsem se smíchy jako blázen

p.s. Co se týká kávy. Nemyslel to tak že jednu už měla doma - co jí donesl. A proto jí nedonesl žádnou na místo činu.
Naposledy upravil Emily84 dňa 02 Okt 2012, 22:12, celkovo upravené 2
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Okt 2012, 21:52

Ano, on to přesně tak myslel, ale všichni vědí, jaká je Beckett bez kofeinu a je naprosto jisté, že si toho všimnou :D Castle to pěkně po.... :lol:

No vidíš, vůbec jsem si neporovnala to jejich you're single, I'm single s tou jejich mega žárlivostí. Jsou to blázni :D

From Apples to Always...
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Okt 2012, 21:56

Mne sa uplne zdalo akoby ryan a espo vedeli o ich vztahu, ked jedli tu cinu... resp... vedia,ze ide po castlovi a oni dvaja jej davaju rozumy,,, ;)
I remember everything.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Okt 2012, 22:00

Chalani nie, aj keď Espo začne podľa mňa dačo šípiť, teraz keď už sú bratia OK, tak budú asi striehnuť obaja a ich vodcom bude Lanie :D Tiež sa mi zdalo, že si boli Esplaine akýsi bližší :D
Love is not a switch.
<<

Ivet

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Okt 2012, 22:13

No já si pořád tak nějak přeju, aby na to jako první přišla Martha.
Ale kluci to určitě teď pořádně rozpálí. Tedy doufám, že to pivko je považováno jako zakopaná sekera a ne jako jen posun ve vztahu...

From Apples to Always...
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia