www.castle-sk.com

Diskusia - 5x17 - Scared To Death

<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 19 Mar 2013, 07:38

Diskusia - 5x17 - Scared To Death

EN recap

Kód:
http://tvline.com/2013/03/18/castle-season-5-recap-ricks-bucket-list-be-with-kate/
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

olkoz

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 19 Mar 2013, 19:45

Re: Diskusia - 5x17 - Scared To Death

Tak na toto sa nehrabú ani odborníci Mulder a Scully :D Čakal som crazy, uletenú epku, ktorá bola, ale nakoniec aj dosť temná a mysteriózna, castlovský vtipná a úžasne romantická :) takto si predstavujem piatu sériu, skvelý príbeh, vtipný Ryan a Espo a v tom všetko vzťah Rick a Kate. :D
Rickov Bucket list jeden z naj romantických momentov v celom seriály (asi) ;)
A dôvod, prečo musí Kate umrieť až po ňom :lol:
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 19 Mar 2013, 23:02

Táto epka mala proste všetko a klobúk dole pred tým kto ju napísal. Humor, napätie, strach, romantika...proste dokonalosť.
No čo si budeme hovoriť, skvelo vymyslený príbeh, nemala som ani šajn kto za tým všetkým je. Čistá mimóza ma postihla...síce som rozmýšľala nad Leonardom a keď ku koncu Kate chytila tú sestričku, tak som bola na seba patrične hrdá, že yes, bol to Leonard....no a nič :D Zvrat jak sviňa. Ono vôbec táto epka bola plná neočakávaných zvratov. Bola samozrejme aj plná humorných situácií, až som bola prekvapená ako ich tam dobre zapasovali. Castle v dnešnej epke perlil, ale najviac ma pobavila hláška Perlmuttera Oh detective Beckett and defective Castle. Z toho som išla vážne do kolien :D
Taktiež sa mi páčilo ako Espo hral hrdinu ale ani za toho Boha si to DVD nechcel pozrieť a keď prišli do toho motelu, no dovi-dopo, dobre to s ním trhlo :D A tá Ryanova teória s Chuckym, kurnik, kde na to len chodia :D
Samozrejme Beckettka ako jediná zostala pri zmysloch, no ale aj jej už ku koncu trocha lepilo. A keď nám tak pekne dráždila Castla, kto by to bol do nej povedal a ľudia, existuje nahá fotka Castla...omg :D Ako sa Castle bránil prípadnému zblíženiu keď sú v ohrození života a tá takmer čelovka do stĺpu :lol:
Telefonát Wesovi Cravenovi...what the hell was that? Myslela som si, že si to rozmyslel a volá Beckett a on si vola jemu, to ma veľmi prekvapilo, nečakala som to a to jeho vysvetlenie stálo za to.
Tiež ma neskutočne pobavilo ako išli do tej chaty a on si pobalil všetky tie veci...svätená voda, tá bola najlepšia a teda že sa mu nakoniec aj hodila ako sám poznamenal ;) Ináč to ako sa obával, že či keď tam sú stým chlapom o deň skôr, že či aj oni zomrú, tak to bolo neskutočné, to len jeho môže niečo také napadnúť :D Celé vyvrcholenie prípadu bolo pre mňa naozaj prekvapivé a rozhovor s Espom na okrsku nemal chybu
And...she used this to knock them out.The mug? No, the taser.It's a modified taser Záverečná scéna...no ehm, ehm...také kučeravé myšlienky som už dávno nemala...ice cubes...wow :twisted:

Pre mňa to teda bola veľmi dobrá epka, bavila som sa na nej, aj som sa bála aj som sa roztápala a Nathan...hm, pekne nám schudol, vyzeral veľmi dobre ;)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 20 Mar 2013, 13:12

No čo dodať? Skvelá epka, prekvapil ma Espo, ale bol podarený :D

Obrázok

Super hlášky aj situácie a na konci som zostala s otvorenými ústami, úplne doslova. Nečakala som, že to zakončia takou romantikou a potom ešte na to prásk, trick with the ice cubes... OMG :D
Koniec ma totálne odrovnal :D
Love is not a switch.
<<

Peta111

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 20 Mar 2013, 21:23

Úžasná, vtipná, napínavá, zábavná i romantická...

Co scéna - to perla! ;)
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 21 Mar 2013, 01:11

taaaaaak, ze by sme sa raz predsa len vsetci zhodli ? :D 8) :lol:

aj pre mna, hororoveho fanusika, padla tato epka jak rit na **** :lol: naprosto paradna, vsetko ten pribeh, jak to bolo zamotane, kombinacia vtipnych momentov stymi vaznymi, konecne dostal aj troska intimco priestor vztah Kate a Ricka, proste od kazdeho bolo nieco a bolo to dobre vymyslene a skombinovane, fakt nemam co namietat, prisiel som si na svoje. Mozno len ten uces co mala Kate, uf ten mi fest nesadol :o pekne rozpustene vlasy treba 8) vsetci vieme akeee, ze ... :twisted: :lol: ale zas ta bunda ci kabat ci co to mala na zaciatku, ta sa mi fest lubila :D ;)
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 21 Mar 2013, 02:11

Musela som si 3x pretrieť oči aby som uverila tomu čo čítam...bez námietok a z tvojej strany...to už hádam ani nie je možné ;)
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 22 Mar 2013, 17:24

tak konečne epizódka podľa môjho gusta - smiech, vážnosť, strach a obavy a romantika na koniec :)

len tak ďalej... 8)
I remember everything.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 24 Mar 2013, 00:59

Normálne som happy z toho, že sa epka páči :D Pre mňa jedna z naj 5. série.
<<

mirrabel

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 24 Mar 2013, 23:59

Tak sa konečne pridávam aj ja :) ... ten koniec ma zabil a zmŕtvychvstanie je drina :D
Bucket list :) a potom "Hey, Castle ... the ice is melting" ... "3, 2 ... Rickov úžgrn" ... zomrela som :D

Super ako sme sa tentokrát všetci zhodli :) a po tom zhrnutí, čo tu je, sa už môžem iba opakovať ... prefektný nápad na príbeh, malo to napäte, vtip, romantiku ... perlili jedna radosť a ked Rick narazil do toho stĺpu :lol: :D ... super epka, pre mňa tiež jedna z naj ;) :thumbup:
Ďalší

Späť na 5. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia