www.castle-sk.com

Diskusia 7x23 - Hollander’s Woods

<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 16 Máj 2015, 22:27

Re: Diskusia 7x23 - Hollander’s Woods

Tak už som sa k tomu dostal aj ja. A samozrejme, musím s vami súhlasiť, pretože to inak ani nejde. Toto finále sa mi neskutočne páčilo. Najlepšie finále série z Castla. Takto by som si naozaj vedel predstaviť koniec celého seriálu. Tá jeho záverečná reč, tá bola naozaj pekná, a na konci ich slovo, „always“ ... medzi nimi je naozaj výnimočný vzťah. Viem, je to len seriál, ale je to seriál, ktorý som neskutočne prežíval.. a o pár mesiacov ho budem prežívať znova pri ďalšej sérii. Úprimne, mňa Castle nikdy neprestal baviť. Veľa z vás tu písalo, že od 4. či 5. série to šlo dolu vodou, no ja musím nesúhlasiť. Mňa tento seriál stále bavil, dokonca sa nebojím povedať, že 7. séria je jedna z mojich najviac obľúbených. Samozrejme, tie staré ma taktiež veľmi, veľmi bavili, ale tieto ma veľmi, veľmi bavia tiež. Toto je presne taký seriál, po akom som túžil, keď som bol menší. Prvky romantiky, prvky komédie (hlavne to ich podpichovanie v prvých sériách), prípady, postavy, zápletky, proste všetko... ale už som sa rozpísal veľa a cítim, že takto sa radšej rozpíšem až na konci samotného seriálu, lebo potom už nebudem vedieť, čo napísať. Neskutočne sa teším na 8. sériu a dúfam, že bude dobrá, možno aj lepšia, ako tých 7 prechádzajúcich.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

brena

Detective
Detective

Poslať 17 Máj 2015, 12:42

Opäť veľká vďaka za titulky. Táto časť sa mi páčila aj na prvé pozretie ael s titulkami som si aj poplakala. Skvele boli napísané ich dialógy. Neviem či sa zdalo iba mne ale ja som tam videla paralelu so skutočnosťou čo prebiehala okolo seriálu , bude - nebude , podpíše - nepodpíše a herecké výkony na vysokej úrovni. Celé sa mi to páčilo a ja osobne mám rada keď sa príbeh uzavrie. Ale bola by srande keby tá strana čo ju lanári za senátorku bola tá istá za ktorú kandidoval aj Brecken. Priznám sa bála som sa poslednej časti ale bola super.
<<

Xeninka

Sergeant
Sergeant

Poslať 18 Máj 2015, 02:28

Konečně jsem si večer našla čas a musím říct, že jsem velice potěšená koncem série. Vlastně kdyby takhle seriál skončil tak bych se nezlobila. Po delší době seriál, kdy season finale nemá cliffhanger a je to snad ještě lepší než s ním. A také jsem si říkala, jaktože Castle sahá na věci bez rukavic, úplně jsem to chtěla na něj zařvat :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 19 Máj 2015, 07:30

A ja som sa ešte stále nedostala k repete so slovenskými titulkami :D

Ale vidím, že tie rukavice štvú veľa ľudí :D Aj mne to veľmi udrelo do očí.
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 19 Máj 2015, 11:34

Na začiatku ani Espo a Ryan nemali rukavice, to nikomu do očí neudrelo? Samozrejme sa tam nič nechytalo, ale aj tak, jediná Kate mala na mieste činu rukavice a chalani si tam dokvitli bez rukavíc :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 20 Máj 2015, 17:11

Aj Nathanovi to udrelo do oči :D
  Kód:
Check out @NathanFillion's Tweet: https://twitter.com/NathanFillion/status/597947710704988160?s=09
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia