www.castle-sk.com

Diskusia 7x21 - In Plane Sight

<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 28 Apr 2015, 11:49

Diskusia 7x21 - In Plane Sight

Bože, ja som sa dobre bavila už od začiatku :D Alexis s Castlom, to je proste super duo.

Ako to, že Castle podpisoval v lietadle knihu? :D To tá letuška so sebou nosí knihy v lietadlo? Veď letušky nemajú čas na čítanie, stále niekoho obsluhujú.
Castlov výkrik, keď sa niečoho zľakne je dokonalý :D S tým hadom si myslím že nebude niečo v poriadku. Žeby v ňom prenášali drogy?
áááá, ja som vedela, že tá teta vyzerá podozrivo. Najmä keď povedala, že robí letušku 30 rokov. Veď letecké spoločnosti sa snažia mať mladé pekné baby, ktoré rozdávajú nápoje.
Alexis by bola super vyjednávačka.
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 28 Apr 2015, 21:43

Re: Diskusia 7x21 - In Plane Sight

Jedine, co sa mi na tejto epizode pacilo boli Katine rovne, pekne blondave vlasecky :-) Nic ine, epizoda bola slaba, podpriemerna a uz tu take ako Alexis a Castle bolo, tak neviem, ze preco sa musia opakovat. Ale asi viem, nemaju uz o com :-(
<<

Xeninka

Sergeant
Sergeant

Poslať 29 Apr 2015, 01:36

Pohodová epka, ne úplně tradiční místo pro vraždu a Castle s Alexis už nebylo, ani nepamatuju. Jen nevím, zda za to mohou "léta praxe" ale od začátku jsem tušila, že to udělal někdo z posádky letadla.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 29 Apr 2015, 08:31

Priznám sa, že som tú ženskú netipovala. Skôr tu mladú. No, ale čo po tom. Epka sa mi páčila, Alexis je fakt kočka, neviem čo to bol za úlet s tou ofinou.
A čo to vlastne ona študuje?
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Máj 2015, 20:35

Jaj.. skoda, ze som si citala vase komenty a vedela som, kto je vrah... Inak epka velmi dobra... Vzdy sa mi pacila spolupraca Alexis s Castlom... skoda, ze alexis nepomaha lainy v pitevni :)

Aj Kate bola podarena ako sledovala svoj notebook..
I remember everything.
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 01 Máj 2015, 21:08

Súhlasím. Inak, v tejto epke sa mi strašne páčili Katine vlasy.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 02 Máj 2015, 18:25

k epke som sa dostal uz aj ja, a co povedat ... taka uplne typicka, bezna mierne nadpriemerna 8) epka. Nemal som hubu dokoran, ale ani som sa nenudil, taka normalka, taketo pripady v lietadle ma vzdy bavili, skoda ze teraz to nemalo az take grady, nebolo to az tak vyhrotene. Od zaciatku som vedel, ze pojde o nieco ine, to je klasicky Castle, rovnako aj v pripade podozriveho, vzdy sa najskor javi, ze to je to a iba to a ze to spravil iba ten konkretne clovek, ale nikdy to tak neni :D . Takmer od zaciatku som podozrieval personal, Debbieho, alebo toho chlapa, skor ale chlapa, motiv som netusil ale. Ta mlada letuska ma potesila, nedavno som ju videl v Gang Related a poslednej serii Sons of Anarchy 8) . Inak mi prislo kus divne, ze cestujucim bolo celkom jedno, ze sa tam personal lietadla promenaduje s Castlom a Alexis, i ked tam bolo napisane, ze zacinaju klast otazky ... ani jednu z nich sme nevideli a takmer 3/4 epky, proste pokial nevzali tu zenu a jej pistol, boli totalne kludny a bolo im secko jedno, take zvlastne mi to prislo. Na tieto serialy / epky / filmy odohravajuce sa v lietadle mam celkom slabost a mozno aj preto som cakal cosi viac, tak tentokrat nemozem dat epke viac ako 80% :? :) . Tipujem, ze dalsia epka bude obyc pripadovka, a posledna asi tiez, pochybujem, zeby nieco nove vytahovali na finale, mozno Castlov otec ... ale co s nim ? Veci okolo Ricka sa podla mna ako tak uzavreli. Takze tesne pred finale ocakavam, ze Kate dojde, ze je tehotna, alebo nato dojde v buducej epke, ci na zaciatku poslednej a bude ju troska trapit, ze ako s to povedat Rickovi .... nakoniec budu vsetci happy ... atd ... trocha klišé, ale s takymto koncom serialu by som sa vedel stotoznit, vzdy sa da volaco vymysliet, ale tie hlavne veci su pre mna po minulej epke v Castlovi dostatocne uzavrete, uz by to mohlo byt len varenie z vody, keby vytiahnu nieco z toho, co uz doriesili, moj nazor ... Nechcem, aby sa mi tento serial az zhnusil, to slovo je mozno az prehnane, ale to sa momentalne deje v serialy Upirie denniky, kde konci prave iba 6.seria a uz od 4./5. to zacalo ist do kytek. V skratke, serial Castle mi ponukol vsetko co mohol a s tym ako vseko dopadlo sa mozem akotak stotoznit :) , raz sa ten serial aj tak musi skoncit a na zaklade sledovanosti som si na 100% isty, ze ked to nebude touto seriou, tak 8. bude urcite finalna

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia