www.castle-sk.com

Diskusia 7x20 - Sleeper

<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 22 Apr 2015, 18:42

Re: Diskusia 7x20 - Sleeper

Hlavne že v topicu "Posledná sezóna" plačeš prvá..
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 22 Apr 2015, 19:02

Adina ja netvrdím že mi to nieje ľúto keď serál skončí... Ale rozoberať to v každej jednej téme?
Chodila som sem s radosťou, teraz akurát človek depku človek môže dostať...
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 22 Apr 2015, 23:29

Tajný agent v Thajsku,úplne od veci,ale úplne.Flákajú to riadne.
Kiči šak teda preskoč moje komenty ked ti nesedia,dalej sa už nevyjadrujem,aby som to potom nelutovala,kedže som teraz vo švungu a napadá ma milión vecí čím by som mohla argumentovať..
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Apr 2015, 12:50

akože WAU .. .toto len tak nevymyslíš :) Celý ten príbeh bol veľmi zaujímavý, hlavne - že si dali pozor na detaily ... všetko do seba pasovalo... LENŽE - vôbec mi to nesedelo na tento typ seriálu..teda - práve Rick mal na škole spolužiaka z výmenného pobytu, a následne mohol zachrániť tisíce ľudí pred útokmi Al Kaidy...

dobre som sa nasmiala na tých narážkach na Chucka Norrisa :)
I remember everything.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 26 Apr 2015, 16:20

Ja som hneď vedela, že to bude Thajsko :D ale len kvôli tomu, že som tie ŠPZ a znaky videla na vlastné oči :D
Inak sa mi to zdá, že ten Rus neznel ako Rus? Skôr ako Švéd alebo tak nejak.
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 26 Apr 2015, 16:26

Amy, tiež mi tak príde... ruský prízvuk mi znie inak.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 26 Apr 2015, 20:34

no, tak konecne mam kuknute aj ja a musim povedat, ze som velmi spokojny, epka mi sadla, ako sa vravi "ako riť na šerbel" :D , taketo zamotane, konspiracne veci silno mozem. Teraz to nebola klasicka pripadovka, ktorych vidime tak 95% zo vsetkych epizod ;) , takze nejak som sa v tom ani nevrtal, niektore veci sme spoznali na zaciatku, niektore postupom casu. Avsak to hlavne sme sa dozvedeli az ku koncu, ja som sa nechal unasat epkou a cakal ako sa to secko vysvetli, teda secko ... cast z toho seckeho :D . Troska ma stve, ze to tvorcovia urobili tak ako vsetky serie, ze velke bububu na zaciatku serie 1-2 epky a potom sa ku vsetkemu zas vratia az vo finale :( , ale zase totok nema teraz nic spolocne s tym aka dobra bola tato epka. Kedze si na konci Kate chcela pripit sampanskym ci vinom, tak zrejme nebude tehotna ... alebo mozno bude, ale nevie to este no ... asik som prehral lentilky :lol: . Po dost dlhej dobe mi na epke nevadilo asi aj nic :) , spokojny som bol, pre mna mozna aj najlepsia epka tejto serie a hadam aj TOP5 z celkovych epizod. Mozno trocha prestrelim, ale ... kedze mi nic nevadilo, tak epke davam 99%, este kuknem komenty ... ;)

edit po komentoch: OOOPs, tak ako som tak pozeral, tak za svoje velke hodnotenie budem mozno este aj urajcinovany ci kamenovany :D , ale natom, ze "100 ludi - 100 chuti" predsa len bude nieco pravdive ;)
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 26 Apr 2015, 22:58

Kamylko ja som velmi prekvapená,že sa ti epka tak páčila,lebo predtým si furt na niečo frfľal,už som čakala že napíšeš,že to bolo prehnané a tak :lol: :lol:
Nebola zlá,len skrátka pre mňa prekvapivá a trocha pritiahnutá za vlasy,ale "Chuck Norris" pobavil :lol:
To tehotenstvo ti tuším nedá spávať :lol:
<<

brena

Detective
Detective

Poslať 27 Apr 2015, 10:42

Epku som videla už na zaciatku ale nemala som potrebu nič napísať. No teraz mi titulky veľa ozrejmili a musím sa pridať k osadenstvu ktorému sa epka páčila. Bolo to zaujímavé a vôbec ma neprekvapuje , že mal takého spolužiaka veď pri tom množstve škôl ktoré navštevoval je to uveriteľné. Tiež sa mi páči ako Alexis aj Marta akceptujú , že Kate je tá ktorá Castla drží pri zdravom rozume , že každá z " jeho žien " má pre seba z neho ten svoj kúsok. A páčil sa mi aj záver hlavne pohyb ich rúk.
P.S. ďakujem všetkým čo robíte titulky skvelá práca a pre mňa neoceniteľná.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 27 Apr 2015, 11:57

brena, ďakujeme za pochvalu :)

keby sme sa zamýšľali nad tým, či je možné aby mal Castle takého známeho, tak by sme sa museli zamyslieť pomaly nad celý seriálom, lebo väčšina epiek by bola pritiahnutá za vlasy alebo v reálnom svete nemožná.
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia