www.castle-sk.com

Diskusia 7x19 - Habeas Corpse

<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 09 Apr 2015, 00:43

Re: Diskusia 7x19 - Habeas Corpse

taak, az teraz som sa doplazil k novej epke a ani nejako nevim co napisat ... :? , hned zo zaciatku "klasika", trapny telefon vo "vhodnu" chvilku, ze si to uz nevedia odpustit, sak toto robia cisto uz len aby divakov nas****i .. :? . Potom ma trochu dorazil ten pitbul a ta reklama, ty kokos, telo psa a hlava cloveka, som len krutil hlavou :beckett: :facepalm: . Cela epka mi prisla, ze chela posobit odlahcene, ci vtipne, ale teraz takmer vsetky "vtipne" hlasky isli mimo mna, mozno 1-2x ? som sa trosku pousmial, inak ale slabota. Martha potesila, pripad ... no, ten mi tentokrat totalne nesadol, väčšinou, ked sa v Castlovi neriesi pribeh ci Rick a Kate, tak to aspon trocha vynahradi pripad, ale tentokrat fakt ma nebavil. Espo Ryan a to podpychovanie ... taka slaba utecha, to trosku zaujalo. Dobre tenisky mal Espo no :D , ja ked som mal velmi malo rokov, sa mi zda ze nejake take svietiace som mal :lol: . Ked sa Kate s Marthou rozpravali ... tak totalne som v tom videl dvojzmysel, keby tu scenu clovek nevidi od zaciatku, tak kazdy by si pomyslel, ze Kate je tehotna .. :) , ja si stale myslim ze je ... uvidime, dokonca niekedy sa mi zdalo, ze Kate mala uz troska brusko, je mozne, ze kedze si myslim, ze je tehotna, tak si vsimam, resp. vidim veci, ktore niesu, sak uvidime no. Inak k poslednej scene, nie som nejaky "odbornik" na tiene, ale ako som sa nato pozeral, tak tie tiene mi akosi nesedeli na postavy Ricka a Kate, teda Ricka uz vobec nie. Ani neviem, kolko % epke dat, nemozem povedat, ze by ma nieco totalne vytocilo, alebo tak ... ale na druhu stranu z epky som nemal nic akosi. Mozno budem az moc prisny, ale nemozem dat viac ako 65% ... hadam to vo finale dobehnu .. :?
.. a na jednu vec som pozabudol, Kate celkom pekne spievala :)
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 09 Apr 2015, 01:44

Ale ty furt s tým tehotenstvom,nedáš pokoja,nič sa neboj,neni tehotná :D A na tvojom mieste by som si popri práci zohnala ešte aj brigádu,šak si sa stavil o čokolády a za čo nám ich šeckým kúpiš? :lol: :lol: :lol:
Ospravedlnujem sa za :ot: ale toto mi nedalo ;) už som ticho ;)
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 09 Apr 2015, 02:37

tak ... mozno nieje, ale stale sa toho pocitu nejako nemozem zbavit, a keby aj just nieje (zatial) tak do konca serie bude ... :D ,a o cokoladu ? nie nahodou o lentilky ? :D to tuna niekto chcel nech rovno o cokoladu ci bonbonieru sa mi zda :lol: . Heh, som si prebehol vsecky komenty a dost sa v nich riesia tie tiene .. :D tiez zdielam nazor tych, resp. uz som to aj vo svojom komente pisal, ze tie tiene na 99% neboli Ricka a Kate, ale to je jedno, na druhej strane ale nechapem preco to tak spravili, sak vela ludi si to tiez bude mysliet, ale to je fuk no.
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 09 Apr 2015, 08:42

kamylko nejsi jediny ktory v tom rozhovore videl dvojzmysel a ja stale si stojim za tym ze kate je tehotna :D
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 09 Apr 2015, 21:05

Kamylko píše:taak, az teraz som sa doplazil k novej epke a ani nejako nevim co napisat ... :? , hned zo zaciatku "klasika", trapny telefon vo "vhodnu" chvilku, ze si to uz nevedia odpustit, sak toto robia cisto uz len aby divakov nas****i .. :? . Potom ma trochu dorazil ten pitbul a ta reklama, ty kokos, telo psa a hlava cloveka, som len krutil hlavou :beckett: :facepalm: . Cela epka mi prisla, ze chela posobit odlahcene, ci vtipne, ale teraz takmer vsetky "vtipne" hlasky isli mimo mna, mozno 1-2x ? som sa trosku pousmial, inak ale slabota. Martha potesila, pripad ... no, ten mi tentokrat totalne nesadol, väčšinou, ked sa v Castlovi neriesi pribeh ci Rick a Kate, tak to aspon trocha vynahradi pripad, ale tentokrat fakt ma nebavil. Espo Ryan a to podpychovanie ... taka slaba utecha, to trosku zaujalo. Dobre tenisky mal Espo no :D , ja ked som mal velmi malo rokov, sa mi zda ze nejake take svietiace som mal :lol: . Ked sa Kate s Marthou rozpravali ... tak totalne som v tom videl dvojzmysel, keby tu scenu clovek nevidi od zaciatku, tak kazdy by si pomyslel, ze Kate je tehotna .. :) , ja si stale myslim ze je ... uvidime, dokonca niekedy sa mi zdalo, ze Kate mala uz troska brusko, je mozne, ze kedze si myslim, ze je tehotna, tak si vsimam, resp. vidim veci, ktore niesu, sak uvidime no. Inak k poslednej scene, nie som nejaky "odbornik" na tiene, ale ako som sa nato pozeral, tak tie tiene mi akosi nesedeli na postavy Ricka a Kate, teda Ricka uz vobec nie. Ani neviem, kolko % epke dat, nemozem povedat, ze by ma nieco totalne vytocilo, alebo tak ... ale na druhu stranu z epky som nemal nic akosi. Mozno budem az moc prisny, ale nemozem dat viac ako 65% ... hadam to vo finale dobehnu .. :?
.. a na jednu vec som pozabudol, Kate celkom pekne spievala :)

Ani sa nemôžem k tomu vyjadriť, lebo by som dostala ban. Mne sa zdá, že ty máš iný meter na Castla a úplne iný na zvyšok tvojho watchlistu.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 09 Apr 2015, 21:31

No ja s kamylkom uplne suhlasim :D .. co sa tyka hodnotenia epky... ja som radsej cez vikend ani nenapisala koment, lebo tiez by som dostala asi BAN..
a u mna to urcite nie je dvojity meter na serialy :(
I remember everything.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 10 Apr 2015, 00:33

Kamylko píše:tak ... mozno nieje, ale stale sa toho pocitu nejako nemozem zbavit, a keby aj just nieje (zatial) tak do konca serie bude ... :D ,a o cokoladu ? nie nahodou o lentilky ? :D to tuna niekto chcel nech rovno o cokoladu ci bonbonieru sa mi zda :lol: . Heh, som si prebehol vsecky komenty a dost sa v nich riesia tie tiene .. :D tiez zdielam nazor tych, resp. uz som to aj vo svojom komente pisal, ze tie tiene na 99% neboli Ricka a Kate, ale to je jedno, na druhej strane ale nechapem preco to tak spravili, sak vela ludi si to tiez bude mysliet, ale to je fuk no.

V diskusii k epke 7x16 máš príspevok kde píšeš o čokoláde :lol: to len pre ujasnenie,ale šak sranda :D
a ja som bola s epku spokojná,mne sa mooc lubila,okrem tých dvojníkov,ale šak to som už písala..
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 10 Apr 2015, 03:36

phoboska, keby si len tak zbezne preletela, ako hodnotim serialy, presnejsie epky, tak by si velmi rychlo zistila, ze na Castla iny meter nemam. Samozrejme, to sa budem opakovat prve 4 serie TOP, finale 4.serie TOP epka vobec a potom to uz islo len dole, 5. a 6. seria co sa Caskett tyka katastrofa ... ale zachranili to celkom podarene pripady, 7.epka je v ramci Caskett scen lepsia ako predosle dve a pripady su od velmi dobrych po priemerne. Aj tuto seriu som tu dal dost 80-85% hodnoteni a zopar ich bolo aj nad 90. .. Predstav si ze jeden z mojich oblubenych serialov Arrow dostal odomna raz ledva 50-60% a to neviem ci nie 2x 8) . Kazdy sme nejaky, kazdy ten ktory serial sleduje z inych dovodov, niekomu ide o romantiku, dramu, akciu, vztahy atd .. u mna su vseobecne vztahy, mysleno trochu intimnejsie :) v serialoch az na poslednych miestach o co sa zaujimam, keby su v popredi, tak by som mozno na Castla trochu inak nazeral, ja mam ale v serialoch ine priority. Napr. teraz ma napadlo, ze 2-3 ludia tuna videli film Interstellar a pomaly pod ciernu zem isli s hodnotenim :( , zato pre mna TOP film roku 2015 a urcite jeden z NAJ filmov co som vobec videl.

xmalinka, kurnik nerob drahoty :D , ale nabuduce pekne po epke napis koment ;) , ja keby nenapisem hned po epke, tak asi nenapisem vobec, raz som skusal pisat koment na druhy den k jednemu serialu a bolo v nom takmer nieco ine, co by som napisal hned po epke :) a aspon to phoboska nabuduce rozdeli medzi oboch :) .

vo finale nas zrejme caka doriesenie RIckovej minulosti a oznamenie tehotenstva :? .. inak ten format, ze prve dve epky tejto serie ci 3, velke BUBUBU ohladom Ricka a jeho zmiznutia a potom 10-15 ci aj viac epizod nic ... a zrazu to teraz spravia znovu mega vazne, toto ma tak stve ... preco tu dejovu linku/pribeh nemozu tak trosku po kuskoch riesit celu seriu, toto sa mi paci na niektorych serialoch, ze su v nich aj pripady, ale zaroven sa riesi aj pribeh, takmer kazdu epku a este aj vztahy a nevim co insie. U Castla vztahy tak trosku kazdu epku, pribeh hlavne prve dve zaciatocne a konecne epky serie a inak len pripady .. Castle nato vsetko dokaze ale aj prekvapit, ako parkrat tuto seriu, tak snad sa niecoho podobneho dockam/-e aj vo finale, ak nie tak radsej nech dalsiu seriu nerobia, lebo to bude len horsie, ako u 99% serialov, ktore mali 6-7-8 a viac serii :(
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 11 Apr 2015, 01:14

Kamylko, mne sa tvoje komenty pacia, lubim ich citat, vzdy tam napises volaco zaujimave a aj take, co som si nevsimla, tak to idem hned kuknut. Tvoje komenty maju hlavu a patu, nemyslim si, ze mas na Castla iny meter, vzdy spomenies aj urcite veci, ktore pisem aj ja alebo si o nich myslim to iste.

A film Interstellar som videla, lubil sa mi dost, ziadna cierna zem a este aj ta hudba od Zimmera bola na nezaplatenie. Bolo to trosku nieco ine ako sme zvyknuti z podobnych filmov s vesmirnou tematikou.

Suhlasim aj s Tvojim poslednym, predchadzajucim komentom, az na toto:

ak nie tak radsej nech dalsiu seriu nerobia, lebo to bude len horsie, ako u 99% serialov, ktore mali 6-7-8 a viac serii :(

Ja chcem, aby serial pokracoval a mal 8. seriu, myslim si, ze sa este maju o co opriet a nemusia varit z vody.
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia