www.castle-sk.com

Diskusia 7x19 - Habeas Corpse

<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 02 Apr 2015, 08:59

Re: Diskusia 7x19 - Habeas Corpse

Jindra píše:
dua3000 píše:NIE SU TO ONI, na 1000 pero. Nechapem, ako si mozete mysliet, ze ano. To uz ozaj nevidite tych ludi? To ste uz tak zaslepeni tym Castlom? Skocim aj do ohna a oci si vypichnem, ak su to oni :-) Nic nesedi na nich, ani postavy, ani hlavy, ani nic, len hlasy.

No možná to není Stana/Nathan, ale rozhodně to je Kate/Rick a o to přeci jde ;)

Jeeee Jindra krásne si to napísal a úplne s tebou súhlasím ;)
Dua neskáč do ohňa a oči si tiež ušetri, za prvé: nestojí to za to :D a za druhé len si tu každý vyjadril svoj názor. Či už to boli alebo neboli S/N je jedno. Bol to pekný Caskett moment tak si ho uchovajme a hotovo... ;)
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 02 Apr 2015, 14:35

No mne to zas pokazilo dojem z celej epky,hold som trošku náročnejšia,keď už robota tak poriadna a kvalitná.Nie nejakí dvojníci čo ani nevypadajú ako dvojníci! Takže mne to jedno nebolo.Koľko ľudí,toľko chutí...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 02 Apr 2015, 15:13

Ospravedlnujem sa za posledny koment, boli do toho vlozene velmi silne emocie. Uz sa to nestane. Samozrejme, kazdy ma svoj nazor, kazdy vidi co chce, ci uz to boli oni dvaja alebo nie, epizoda bola dobra, zaujimava s dobrou zapletkou a Caskett momentmi aj keby ten posledny neratame :-)

Takze este raz, ospravedlnujem sa za prilis subjektivny koment zamerany na ovplyvnenie ostatnych, moja chyba, viac sa tej scene uz nebudem venovat.
<<

brena

Detective
Detective

Poslať 02 Apr 2015, 16:09

Načo sa ospravedlňovať, napísala si čo si cítila tak ako aj mi ostatný, či už je taký alebo onaký je tvoj. I tak si myslím, že to autori urobili naschvál aby sme mi fandovia mali o čom tie tri týždne diskutovať než nám pustia 20 časť. Takže sem sa so všetkými názormi a chválami a pochybnosťami.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Apr 2015, 17:51

Ked sa spomenulo spievanie, skoro mi od radosti srdce poskocilo, ale som sa zaroven nechcela prilis tesit. Co som vlastne aj dobre urobila :D Ja totiz stale myslim na Muzikalovu epizodu. Alebo nieco v tom style. Takze som len tak tajne dufala. A ono sa to takto vyvrbilo, co je super, pretoze zas splnili nieco po com fans tuzili. Po duete Stany s Nathanom. A to je najdolezitejsie. :)
Tie postavy neboli oni, ale o to nejde. Verim ze sa tej spievajucej casti uz dockame :) To by bolo super.
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 02 Apr 2015, 18:29

dua3000 píše:Ospravedlnujem sa za posledny koment, boli do toho vlozene velmi silne emocie. Uz sa to nestane. Samozrejme, kazdy ma svoj nazor, kazdy vidi co chce, ci uz to boli oni dvaja alebo nie, epizoda bola dobra, zaujimava s dobrou zapletkou a Caskett momentmi aj keby ten posledny neratame :-)

Takze este raz, ospravedlnujem sa za prilis subjektivny koment zamerany na ovplyvnenie ostatnych, moja chyba, viac sa tej scene uz nebudem venovat.

Nikto ti nezakazuje vyjadrovať sa k danej scéne, len sa mi zdalo, že to bolo dosť agresívne. Nabudúce by som si sadla, ukľudnila, urovnala si myšlienky a potom by som sa vyjadrila ;)
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 02 Apr 2015, 21:27

No ale to si človek v záchvate zúrivosti ani neuvedomí,ked sa ja na...em,som jak hurikán,šecko lieta,ale snažím sa ovládať,lebo v poslednej dobe by tie moje komenty vypadali oveľa horšie :D
A som zabudla spomenúť už ten typický otrepaný moment,vyrušenie telefónom :D
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 02 Apr 2015, 21:54

To vyrušovanie už beriem ako Always, kavu, 47, a všetky znaky Castla :D
Nad tým sa už ani nepozastavujem...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 03 Apr 2015, 00:20

brena píše:Načo sa ospravedlňovať, napísala si čo si cítila tak ako aj mi ostatný, či už je taký alebo onaký je tvoj. I tak si myslím, že to autori urobili naschvál aby sme mi fandovia mali o čom tie tri týždne diskutovať než nám pustia 20 časť. Takže sem sa so všetkými názormi a chválami a pochybnosťami.

Ospravedlnenie bolo zo slusnosti, bol to moj nazor, ktory, ale kritizoval ostatnych preco ho nezdielaju tak ako ja :-(. To ale nebolo dobre, tak preto. Ucta a respekt voci ostatnym boli porusene :-(. Je mi luto :-(
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 03 Apr 2015, 00:21

Kici124 píše:To vyrušovanie už beriem ako Always, kavu, 47, a všetky znaky Castla :D
Nad tým sa už ani nepozastavujem...

47 je symbol coho?
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť