www.castle-sk.com

Diskusia 7x18 - At Close Range

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 24 Mar 2015, 13:03

Diskusia 7x18 - At Close Range

Tak mne sa epizóda veľmi páčila a mala som až 3 podozrivých. Hneď na začiatku som podozrievala Kevinovho švagra, niečo mi na ňom nesedelo a potom samozrejme manželka a nenápadná sekretárka. O vzťahu som vedela tiež, to by aj slepý videl, že oni dvaja spolu niečo mali. To, že je manželka lesbička ma prekvapilo. Čakala som, že ako žena politika sa zmierila s jeho aférami, ale to, že aj ona má jednu som nečakala. Myslím si, že celkom príjemné nahliadnutie do Kevinovej rodiny, ale škoda, že nechcel aby mu Espo pomohol.
One Direction ma dostalo do kolien, ako aj vysvetlenie prečo Kev zavolal Ricka a nie Kate :)
Skúšky na Kapitánku, wow...žeby toto bola tá hora ktorú chce Kate zdolať? Som zvedavá či to bude ono a keď bude, tak Kate by odišla z 12 otvorila by sa ďalšia dejová lnka, iba žeby odišla Gates a Kate prevzala jej miesto. Radšej nepolemizujem, lebo sa do toho zamotám a budem OT :D
Ja som spokojná s epizódou a musím opäť vyzdvihnúť fantastickú hudbu.
Naposledy upravil phoboska dňa 25 Mar 2015, 03:22, celkovo upravené 3
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 24 Mar 2015, 20:03

Re: Diskusia 7x18 - At Close Range

tak, pripad ma neprekvapil. vraha som vedela od začiatku, o vzťahu tiež, o manželke hneď ako ju začali podozrievať... ale v pohode epka, One direction ma teda dosť pobavilo. najmä to, že aj Espo je fanúšik :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 26 Mar 2015, 02:41

Hmmm...,skúšky na kapitánku..vypadá to tak,že Kate chce kariéru nie decko,takže je možné,že sa ho,na veľkú radosť Kamylka :D ,ani nedočkáme.
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 26 Mar 2015, 13:12

Tak scenarista sa vyjadril, ze pracuju na viacerych scenaroch ako to ukoncit, tak pomalicky podsuvaju kusky z kazdeho, najprv naznaky o dietati, teraz skusky na kapitanku a ktovie co to bude nakoniec vo finale, mozno obe :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Mar 2015, 14:37

je to také zavádzanie, otázka je, že či má Kate s tým, že by mali dieťa väčší alebo menší problém. Možno chcel len vyskúšať či na tú kapitánku má a možno sa ešte bojí mať dieťa. Čo by bolo celkom zaujímavé. Ale to by nám asi dávali nejaké náznaky.
Love is not a switch.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 27 Mar 2015, 00:14

Tak hanba-nehanba,ale musím priznať,že som z tejto situácie zmätená :? Najprv naznačujú a hovoria o decku a odrazu bum,z ničoho nič asi len na základe prečítaného článku o spolužiakovi je odrazu Beckett o5 nespokojná ako sa vyvíja,resp.nevyvíja jej kariéra.Mne to pripomína tie dnešné decká bohatých rodičov,ktoré všetko majú a od vôle už nevedia čo so sebou.Beckettka takisto môže byť šťastná a spokojná pre to čo má,ale nie,ona chce o5 viac.Neviem čo tým tí scénaristi sledujú.Je to skrátka totálny extrém a ak má byť toto záverečná,začínam sa modliť :ask: aby to nejako rozumne a k spokojnosti všetkým logicky ukončili.Nechcem ešte pol roka plakať a nadávať ako dokafrali môj najobľúbenejší seriál :( :x :cry:
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 27 Mar 2015, 09:26

Adina ale v každej časti alebo skoro každej sa bavili vždy o to čo a ako ďalej, nebolo to vždy len dieťa, to len reakcie fans tak vykrištalizovali bo 3/4na je za dieťa... Jasné že rieši či kariera alebo dieťa a možno oboje... Ja som práve rada že sa nezameriavajú len na dieťa... Takto máme aj my nad čím uvažovať... A scenárisri musia mať viac teórii otvorených keďže sa Stana a Nathan ešte neupísali...
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 27 Mar 2015, 12:30

Ehm, ehm :ot:
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 27 Mar 2015, 16:16

kto povedal ze ako kapitanka nemoze mat dieta??? ved kapitanka vezmite si gates a montgomery do terenu nechodili a nevystavovali sa nebezpecenstvu takze dieta je realne ;)
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 28 Mar 2015, 00:24

Kiči v tomto sme sa nepochopili,ja som absolútne nemyslela na fandov,ale len na scénaristov...nevadí,všetko sa vyrieši ;)
A k epke by som ešte dodala,že som dúfala,že sa tam ukáže aj Ryanova Jenny s dcérou,bola by som ich rada videla,no škoda :(
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť