www.castle-sk.com

Diskusia 7x17 - Hong Kong Hustle

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 17 Mar 2015, 13:39

Diskusia 7x17 - Hong Kong Hustle

Pre mňa veľmi príjemná epizóda. Pobavila ma súťaživosť Kate a hlášky boli tiež super. Asi najviac sa mi páčilo ako sa Castle pokúšal vykrútiť z threesome a potom ako sa snažil zahrať do outu to, že pripustil, že Zhang je pekná a v neposlednom rade ako povedal, že videl už aj krašie deti :D Ja som tentokrát vraha neuhádla, ale podozrievala som Mimi Tan, takže som až tak ďaleko nebola :) Scén, keď Zhang odzbrojila Ryana a Espa bola fantastická, skvelo zostrihaná a úžasné zvukové efekty. Som rada, že Kate konečne docvaklo, že kariéra nie je všetko a mala by byť happy z toho čo má.
Mám pocit, že ďalšou horou, výzvou ktorú bude chcieť Kate zdolať je dieťa Obrázok
Naposledy upravil phoboska dňa 17 Mar 2015, 23:23, celkovo upravené 3
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 17 Mar 2015, 17:31

Re: Diskusia 7x17 - Hong Kong Hustle

ja som novu cast videla :D hong kong PD policajtka bomba bola ja neviem ako vam ale tato cast sa mi neskutocne pacila :lol: :lol: to ako zhang odzbrojila ryana a potom espa no pani to mi nedala ani kate bez urazky ale ta strelnica bola dobra scenka kate mierila na hrud ta zhang na hlavu inak zda sa mi to alebo kate mala nejako vychylenu musku bo ked si spomeniem na epizodu 4x01 ked chcela spet zbran tak robila tie testy a ten terc roztrielala a teraz nejako mimo a este jedna vec zdalo sa to iba mne bo kate teda stana mala nejaky zachripnuty hlas???? inak ta konecna caskett scenka bola fajn ale castle si aspon mohol to tricko vyzliect ked uz na nho vyskocila a nasadla :lol: :evil: :evil: :twisted: :twisted: viac az ked si to kuknem s titulkami
PS: nejako mrtvo bolo u castla doma :(
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 17 Mar 2015, 17:48

Nezdalo,ten Stanin hlas mi udrel do usi uz v sneak-u..
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 17 Mar 2015, 19:14

ja sneak peek nekukam preto celu cast ma to trosku iritovalo ani neviem preco som zvyknuta na tej jej zlaty jemny hlasok a teraz taky hrubsi skor chlapsky ale aj tak sexi hlas :evil: :evil: :twisted: :twisted:
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 17 Mar 2015, 20:16

Možno bola Stana chorá a preto ani nejaká veľká pusa, ale dobrý bol ten hlas... Epka taká fajna Castlovina... Nič čo by ma posadilo na riť ale taka pohodova časť... ;)
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 17 Mar 2015, 22:42

epku som kukol, tentokrat budem strucny. Klasicky Castle, klasicka pripadovka, nic viac nic menej, nemam co by mi na epke nejak vadilo, ale rovnako tak som ani z nicoho na zadok nepadol. Tipoval som to na toho tipka od Fbi, alebo tu azijsku "predajnu" :D , ale ku konkretnemu menu som sa nedokopal. Totalne sa mi nepacili vlasy, co mala Stana :? . Obycajna epka, 2-3 hlasky pobavili, viac ako 80% nemozem dat :)
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 18 Mar 2015, 10:47

phoboska píše:Pre mňa veľmi príjemná epizóda. Pobavila ma súťaživosť Kate a hlášky boli tiež super. Asi najviac sa mi páčilo ako sa Castle pokúšal vykrútiť z threesome a potom ako sa snažil zahrať do outu to, že pripustil, že Zhang je pekná a v neposlednom rade ako povedal, že videl už aj krašie deti :D Ja som tentokrát vraha neuhádla, ale podozrievala som Mimi Tan, takže som až tak ďaleko nebola :) Scén, keď Zhang odzbrojila Ryana a Espa bola fantastická, skvelo zostrihaná a úžasné zvukové efekty. Som rada, že Kate konečne docvaklo, že kariéra nie je všetko a mala by byť happy z toho čo má.
Mám pocit, že ďalšou horou, výzvou ktorú bude chcieť Kate zdolať je dieťa Obrázok

Veru veru zaváňa to dieťaťom čím ďalej tým viac...
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 21 Mar 2015, 19:24

Tak, už mám pozreté. Diel bol taký oddychový a koniec sa mi páčil, keď povedala: ,,You're so much better than Patterson" ... a jaky nahodil úsmev ešte... heh :D Nechce sa mi rozpisovať, to nechám na ostatných, hehe. Epke dávam 87,5%.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 21 Mar 2015, 23:59

nuž, tentoraz bol koniec zle zostrihnutý. mali ho o sekundu skrátiť, pretože úplne vidno, že Stana "drží" pre obraz/strih. že nič nerobí, iba sa skrýva za Nathanovu hlavu.
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 22 Mar 2015, 09:53

To som si nevšimol, idem si to pozrieť ešte raz :D
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia