www.castle-sk.com

Diskusia 7x16 - The Wrong Stuff

<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 24 Feb 2015, 13:09

Diskusia 7x16 - The Wrong Stuff

Musím povedať, že som sa dobre pobavila :) Ten začiatok stál naozaj za to:
- We have a murder. To solve not to commit. :lol: :lol: :lol:

Bolo tam viac dobrých hlášok, takže sa mi páčilo. Samozrjeme narážky na tehotenstvo. No, pre mňa je to trochu zdĺhavé, ale tak je to seriál kde séria trvá tých 23 častí, nejako to natiahnuť musia. Ale mám pocit, že kým budú mať oni prvé Ryanovci budú mať tri. :D

Páčila sa mi scéna, keď zas musel Castle zdvíhať Kate :D to bolo super. Vždy je príjemné sa na to pozerať. :D

Toto bolo tiež super.
Obrázok

Nuž, teraz už len tri týždne počkať na ďalšiu epku :D Hádam nezomriem nedočkavosťou.
Love is not a switch.
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 24 Feb 2015, 18:49

Re: Diskusia 7x16 - The Wrong Stuff

Epka bola pre mna priemerna, po predchadzajucich dvoch slaby odvar, taka typicka castlovska, srandovna.

Je velmi smiesne ako sa Rick prechadza, vznasa na Marse a Kate k nemu normalne docupita, lubila sa mi aj jeho nadsenost pripadom a vsetkymi tymi vecami a modulmi na Marse.

Ale inak ma to nejako moc nechytilo, lubim sci-fi, ale toto mi nejak neprirastlo k srdcu, pripad dobry, zamotany, konecne rozuzlenie prekvapujuce.

Ale prekvapil ma najma ten koniec epky, negativne prekvapil, ze Martha odchadza :-(. Radsej mohla Alexis, Martha mi s nimi viac sedi, viac tam pre mna zapada a spolunaziva s nimi lepsie ako Alexis. No skoda toho, ze to takto dali :-(. Pretoze Martha ako mama a babicka je vynikajuca a aj ako svokra je velmi mila, privetiva, chcela by som mat taku :-) A este aj taku modernu, vzdy vycifrenu a uvolnenu. Inak aj ta herecka Susan Sullivan (ma inak velmi pekne prve meno :-) ) sa mi dost lubi v tych interviach aj na vselijakych Castle akciach, nikdy moc zbytocne nehovori a ked nieco povie, je to velmi zabavne a aj poucne, ucta k starsim a tak. Pripada mi ako nas Milan Lasica len s tym rozdielom, ze je zena, ale vekovo aj myslienkami velmi podobne a ja Lasicu veeeelice mooozem :-)

Epizodecke radsej nebudem davat percenta, bolo by to prilis malo, uzavriem to len tak, ze to bolo priemerne :-)
<<

edina

Sergeant
Sergeant

Poslať 24 Feb 2015, 19:15

V podstate, musim s tebou suhlasit, dua. Epka taka priemerna, ani nic zavratneho, ale ani ziaden pruser. Uplne ma zarazil ten zaver. Martha sa v serialy objavuje fakt uz len sporadicky, ale vzdy to stoji za to. Ci uz je to v ramci vaznej alebo komickej situacie a oni to takto vymyslia... mam z toho zmiesane pocity. Mne je tiez aj ako osoba velmi sympaticka. Chapem, ze ti dvaja potrebuju sukromie, ale neviem, asi ju budeme vidat este menej... A cakala som, ze po jej odchode sa Caskett odpracu do spalne, ked maju volny byt a nikto ich nerusi a nie, ze waw, ake ticho, podme prec...
Ale boli tam aj podarene scenky. Ako napr. ta uvodna u nich doma :D alebo Ryanov pozdrav, ked im niesol kafe :D
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 24 Feb 2015, 22:38

a už vieme, čo nás asi čaká vo finále. baby Castle. za posledné epky dávali priveľa nápovied a rozhovorov o deťoch a rodine. a asi som jediná, ktorá ešte decko nechce
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 24 Feb 2015, 22:45

Jediná nie si :D ale asi máš smolu :D

Inak, zabudla som napísať k tomu, že zas mali problém so súkromím, stále som čakala, že Rick navrhne, že by si kúpili niečo svoje a Alexis s Marthou by zostal tamten byt. Alebo nejako tak, proste aby išli bývať dakam inam :D Ja neviem, ako milujem ten byt, ale mohlo by to byť zaujímavé ak by sa presťahovali.

Ale zas chápem, že Martha chce bývať sama a o Alexis ani nevravím.

Ja bábo chcem, ale ja už som asi tohtoročnú bábätkovskú nádielku dostala a podľa môjho gusta. U Caskett je to dosť veľké naťahovanie. Ostatne neviem, čo iné by sa tam riešilo, ak sa teda nesťahujú, ako zakladanie rodiny.

Čo mi pripomína, že častokrát to podľa epiek vyzerá tak, že na seba, po intímnej stránke, až tak času nemajú. :D Stále ich niekto/niečo vyrušuje,
Love is not a switch.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 24 Feb 2015, 23:50

Ja som s epizódou spokojná a to veľmi. Hneď na začiatku ma potešila hudba z 2001: Space Odyssey, alebo ináč povedané Richard Strauss - Tak riekol Zarathustra, Op. 30 :) Milujem tieto sci-fi veci a nemôžem sa ich nabažiť :)
Jediné čo sa mi nepáčilo ako tvorcovia ukazovali a následne riešili problém s bývaním. Z Alexis robia skoro až party girl, viem, že sa snažia aby vyzerala ako dnešné decká, ale nehodí sa mi to ku charakteru, ktorý nám po 6 sezón ukazovali. Martha je proste Martha a to čo spravila bolo veľké gesto a úprimne je mi z toho smutno, lebo teraz ju uvidíme asi ešte menej :( Skôr by som prijala kebyže jej prenajme byt v tej istej budove, alebo nech ju hneď aj kúpi a budú bývať všetci spolu :D
Tentokrát som si nebola istá vrahom, ale ku koncu už som aj šípila, že toľko vecí jeden človek nemohol spraviť, ale myslela som si, že to spravili tie 2 ženské, doktorka som netipovala.
Predpokladám, že väčšina túto epizóu bude považovať za priemer (tak ako aj Final Frontier), ale ja som veľmi spokojná a ani mi nevadilo, že nepreberali veci z predchádzajúcej epky.

EDIT: Ešte som zabudla spomenúť scénu, keď Mikhail utekal a Espo za ním utekal a kričal
Come on, Mikhail. You're crazy! Bro, where you gonna run?You're on Mars!
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Feb 2015, 00:17

No ja tiež súhlasím s tým,čo napísala Dua.
Zarazilo ma,že odchádza Martha,viem,že to skôr či neskôr prísť muselo,ale bude mi tam chýbať,mala ísť radšej Alexis,tú holku niekedy fakt nemusím.
Je mi jasné,že na finále si nachystali dieťa,ale zároveň mám strach,či to nebude fakt definitívny koniec :( nechcem s tým začínať-už som :( -ale mám z toho všetkého divný pocit,takto to jaa nechcem :(
O ostatnom sa zmieňovať nebudem,skoro všetko sa tu už popísalo,ale zas to vyrušenie? ozaj? Amíci by si mali preštudovať,aký význam má slovo "trápne",ak také vôbec poznajú...

EDIT: čo sa týka toho naťahovania ohľadom baby castle ma neprekvapuje,ešte mám v živej pamäti,ako naťahovali svadbu :D v tomto seriáli to skrátka už inak nebude :D
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 25 Feb 2015, 04:46

hmmm, veeelmi zmiesane pocity mam z novej epky. Vedel som podla jedneho obrazku, ze epka bude suvisiet nejak s vesmirom, ... tak som sa obaval ci to nebude zas nejaka velmo srandovna epka. Na stastie nebola ... , tieto vesmirne veci mam rad. Pripad ma velmi bavil, cely cas som patral po vrahovi a stale ked som si myslel, ze kto to asi bude, tak sa to cele zburalo ... chvilu som si fakt myslel, ze by za tym mohla byt iba AI :D . Ale potom, dost neskoro mi to doslo ... asi 2-3min pred tym, ako Kate s Rickom. Fakt ma pripad dost bavil, len skoda ze to pokazili tym, ako chceli donutit vraha/-ov priznat sa. Ved ti ludia boli pomerne inteligentni, ine veci dokazali zmaknut a zrazu by mali v gatiach ... ved keby bola nejaka cierna skrinka a boli by tam tie udaje, tak by napochodovali a zobrali ich hned vsetkych ... toto mi trochu pokazilo dojem :( . Caskett scen bolo dost malo, ale tento krat ich beriem tak neutralne. A moja nocna mora sa blíži a teda pre mna i Castlovsky game over .. Kate je urcite tehotna :x :x :x :x :x uz aj Martha to vie, akurat nechapem preco ma Kate problem povedat to Rickovi. Ja sa len modlim, aby toto bola posledna seria, chcem sa so serialom rozlucit pozitivne a spokojne. Vo finale celeho serialu dokazem ztolerovat pripadne tehotenstvo ci dieta, ale v takomto druhu serialu proste babätko NIE ! - myslene, ze obaja budu riesit vrazdy a dieta bude doma, pripadne aj na okrsku ? lebo pochybujem, ze by boli epky, kedy by Kate bola doma na materskej a nezaoberala si pripadmi :? . A urcite aj preto reagovala Kate v minulej epke tak ako reagovala, chranila dieta, tak preto bola taka kruta voci tej doktorke. Inak v tejto epke sa mi ale vobec nepacili vlasy co mala Kate, mala ich sice dlhe, ale prvych 15minut, ako nejake dievcatko a potom ... nie o moc lepsie. Vy tu radi rozoberate aj vlasy :) . Epke davam tak +- 85%, hlavne kvoli pripadu, ktory aspon podla mna epku podrzal, i na ukor toho lahkeho priznania sa :? .
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 25 Feb 2015, 08:21

No ja som epku este nepozerala, ale tiez som postrehla naznaky na babatko.. Budem zase otravna a spomeniem Mentalistu - uprimne - tam som okrem svadby tehotenstvo ani necakala :lol: To bolo fakt bonusove prekvapenie ukoncenie serialu a tymto len chcem vlastne povedat - ze Caskett baby super - ale nepaci sa mi, ako tvorcovia pri Castlovi maju chut a nervy vsetko natahovat..
I remember everything.
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 25 Feb 2015, 11:16

Vypratavaju byt aby mohli prist na scenu Caskett juniors :D

Pokial zakoncia 7 seriu babom a nahodou bude este aj 8 seria, tak potom aby tie epizody nevyzerali ako epka zo 6 serie "The Good, the Bad and the Baby" kde bol maly Cosmo
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia