www.castle-sk.com

Diskusia 7x16 - The Wrong Stuff

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 25 Feb 2015, 20:06

Re: Diskusia 7x16 - The Wrong Stuff

Andrejka bude dobrá, Andrejka nebude nadávať na Kamylkov príspevok, aj keď ma svrbia prsty :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 25 Feb 2015, 22:37

A na prispevok DUI3000 nebude Andrejka reagovat? Tam si prstecky Andrejka nemusi skrabat? :-)
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 25 Feb 2015, 22:45

Nie, tvoj príspevok je v pohode, napísala si vcelku rozumné veci. Pri Kamylkovom mi vadí ako je proti tehotenstvu, akoby žena policajtka nemala nárok na dieťa...pffff.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 25 Feb 2015, 23:18

hej hej ... zeny a policajtky v reale nech maju deti kolko chcu, aj im to prajem. Ale nie v Castlovi, resp. vseobecne vo vsetkych podobnych typoch serialov. Ja sa s tym proste nedokazem stotoznit. Uz som videl vela serialov, ci uz boli orientovane vtipnejsie alebo vaznejsie a vzdy tehotenstvo, resp. potom male dieta nedopadlo dobre, co sa kvality serialu tyka. Ako ked som privrel oko, tak sa to dalo pozerat ... ale nesledujem serial len preto, "aby sa dal pozerat". A pri Castlovi sa bojim o to viac, ze svoje najlepsie casy ma serial za sebou, ako stale cloveka bavi a sem tam sa podari super epka ... ale uz aj vsetky veci okrem Rickovho zmiznutia sa doriesili a je to 7. seria. Vsetko ingrediencie nato, ze ked bude dalsia 1-2 serie, tak je len mala sanca ze dokazu divaka plnohodnotne zaujat a zacnu varit z vody. A ked sa "doriesi" Rick, tak to budu zrejme uz len pripadove epky, resp. mozno trocha na vztah zamerane, ale ziadny pribeh, ako bol napr. Bracken, mam Kate ci 3XK ... Ako som uz viac krat pisal, v podobnych pripadoch dokazem ztolerovat tehotenstvo/dieta, ked sa to udeje na konci celeho serialu klišé či neklišé ... napr. iny, trochu aj podobny serial co nedavno koncil po 7.seriach to cele zvladol bravurne a bojim sa, ze Castle sa k podobnemu finale ani nedokaze priblizit. A za poslednych mozno 5 ci aj viac rokov co tak viac sledujem serialy, nepoznam ziadny (teda Bones, ale ten som sledoval do 5.serie) co by mal viac ako 7-8 serii. A to niektore z nich mali napr len 10-12 epizod za seriu. Myslim napr. takeho Dextera ci Housa, co boli serialy s velkym S a aj tie uz mali v poslednych dvoch seriach co robit, aby to ako tak dokopali do finishu. PS: ruku nie, ale malicek by som dal kludne do ohna zato, ze Kate je uz tehotna, vela z vas tu pise, ze sa este len "zaraba" na tehotenstvo :) aj o cokoladu by som sa stavil 8)
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 25 Feb 2015, 23:27

Ja idem do toho Kamylko, stavim sa s Tebou o dezert Tatianu, stredna velkost, ze Kate este nie je tehotna, bude az neskor, nebudem konkretizovat, ze kedy, ale neskor. Beries stavku?

Jaj, sak som sem chcela nieco dat, ale potom mi napadlo, ze vsak tu hovorime o Katinom tehotenstve, co bolo v epke, nie je to OT. Naisto nie.
Naposledy upravil dua3000 dňa 25 Feb 2015, 23:31, celkovo upravené 1
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 25 Feb 2015, 23:29

Síce nie som moderátor, ale pozor na :ot:
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 26 Feb 2015, 00:03

Ja beriem seriál stále tak, ako keď som sa do neho zamilovala. Lebo bol iný. Áno, bývajú tam chyby a klišé, ale stále je to Castle a ja mu a jeho tvorcom verim. Toto k téme čo sa sem vkradla.

Nemama som čas si skontrolovať ten Marthin pohľad, ale musím sa na to pozrieť. :)
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 26 Feb 2015, 00:18

Ja som si to kuk a vidím tam skôr také pohlady zo strany Kate ako ďakujem Martha za to aká si a že nás chápeš a áno nad dieťaťom už rozmýšlame.
Nemyslím si že už je Kate tehotná... Podľa mňa nám dajú ten rozhovor medzi Kate a Rickom. Prečo by to pred ním schovávala?
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 26 Feb 2015, 01:12

tak je to pre nu tiez nieco nove, sama je mozno z toho trocha mimo. A co to si uz obaja zazili, takze mozno nevie ako a kedy to vhodne povedat. A mozno ma aj obavy skrz toho Castlovho zmiznutia a jeho minulosti a nemusi mu verit na 100%, co jej minimalne na pochybnosti staci ... mozna sa budem mylit ... ale moj serialovy / filmovy siesty zmysel mi proste vravi, ze je tehotna, toz uvidime 2-3 epky to este ponatahuju, urcite budu nejake sceny kde bude o tom vsetkom rozmyslat ... potom k finale serie sa urco bude riesit Castle, to sa zrejme vyriesi kladne a zakoncenie bude to oznamenie, ze je tehotna. Este dojst nato, ako to bolo s Castlom a tym unosom :D
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 26 Feb 2015, 17:01

Kamylko,o bielomliečnu študentskú pečať,že nie je tehotná :lol:
Keby bola,tiež nechápem prečo by to tajila,som dnes nad tým v práci rozmýšľala,že aký by to len malo význam :? kukla som aj tú scénku,Martha -Kate a zdalo sa mi to normálne,v tom zmysle,že Martha to chápe a ráta s tým,že budú deti :D Nič tajomné som tam nepostrehla :D
Phoboska,máme tu aj :rajcina: ,keby niečo :whistle: :D
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia