www.castle-sk.com

Diskusia 7x16 - The Wrong Stuff

<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Feb 2015, 12:23

Re: Diskusia 7x16 - The Wrong Stuff

Mohlo by to byť tak, že na konci série by porodila a počas letnej pauzy by sa o o dieťa "starala" a potom, čo by začala nová séria, by bolo dieťa s nejakou opatrovateľkou...
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 25 Feb 2015, 14:35

Kamylko píše:hmmm, veeelmi zmiesane pocity mam z novej epky. Vedel som podla jedneho obrazku, ze epka bude suvisiet nejak s vesmirom, ... tak som sa obaval ci to nebude zas nejaka velmo srandovna epka. Na stastie nebola ... , tieto vesmirne veci mam rad. Pripad ma velmi bavil, cely cas som patral po vrahovi a stale ked som si myslel, ze kto to asi bude, tak sa to cele zburalo ... chvilu som si fakt myslel, ze by za tym mohla byt iba AI :D . Ale potom, dost neskoro mi to doslo ... asi 2-3min pred tym, ako Kate s Rickom. Fakt ma pripad dost bavil, len skoda ze to pokazili tym, ako chceli donutit vraha/-ov priznat sa. Ved ti ludia boli pomerne inteligentni, ine veci dokazali zmaknut a zrazu by mali v gatiach ... ved keby bola nejaka cierna skrinka a boli by tam tie udaje, tak by napochodovali a zobrali ich hned vsetkych ... toto mi trochu pokazilo dojem :( . Caskett scen bolo dost malo, ale tento krat ich beriem tak neutralne. A moja nocna mora sa blíži a teda pre mna i Castlovsky game over .. Kate je urcite tehotna :x :x :x :x :x uz aj Martha to vie, akurat nechapem preco ma Kate problem povedat to Rickovi. Ja sa len modlim, aby toto bola posledna seria, chcem sa so serialom rozlucit pozitivne a spokojne. Vo finale celeho serialu dokazem ztolerovat pripadne tehotenstvo ci dieta, ale v takomto druhu serialu proste babätko NIE ! - myslene, ze obaja budu riesit vrazdy a dieta bude doma, pripadne aj na okrsku ? lebo pochybujem, ze by boli epky, kedy by Kate bola doma na materskej a nezaoberala si pripadmi :? . A urcite aj preto reagovala Kate v minulej epke tak ako reagovala, chranila dieta, tak preto bola taka kruta voci tej doktorke. Inak v tejto epke sa mi ale vobec nepacili vlasy co mala Kate, mala ich sice dlhe, ale prvych 15minut, ako nejake dievcatko a potom ... nie o moc lepsie. Vy tu radi rozoberate aj vlasy :) . Epke davam tak +- 85%, hlavne kvoli pripadu, ktory aspon podla mna epku podrzal, i na ukor toho lahkeho priznania sa :? .

Kamylko, vlasy sa nepacili ani mne, zo zaciatku este jak tak,ale potom uz vooobec nie :-(. A co Ta primalo k tomu, ze si myslis, ze Kate je uz v tom? Ja tam vidim len naznaky, ale ze by uz v tom bola, sa mi nejako nezda. Myslim si, ze to este len pride, ako aj adinka pise, na konci sezony a bude uplny koniec :-(. Ja som babo tiez nechcela, ale ako vidim, nevyhneme sa mu. :-( Prevelika skoda :-(
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 25 Feb 2015, 14:48

Mne sa eka páčila. Jasné iná ako posledné dve časti, ale ja mám rada aj tieto, kde je menej napätia. Taká ešte minimálne jedna bude. Kde sa bude riešlť Rickove zmiznutie. Ja som si užívala hlavne Ricka ako sa vyžíval na tom akože Marse...ale bola tam kopa dobrých hlášiek, už tu boli spmenuté. Tiež mi je trochu ľúto že Martha odchádza z bytu ale prečo by to malo znamenať že ju budeme vídať menej? Ak nie sú úplne mimo tak ju nechajú zakomponovanú. Je to veľká postava a každá jej hláška stojí za to. Podľa mňa to bude v pohode a môžu sa navštevovať. Napr. príde Martha za Alexis a Rick s Kate akurát prídu domov a hneď máme nejakú scénu... Pracovať sa s tým určite dá... Pamätám si keď boli Kate a Rick vyrušovaní Marthou ako všetci hovorili že by si zaslúžili súkromie, tak im ho dopriala. To tehotenstvo hmm čo ja viem... Aj ano aj nie... Možno sa ho ani nedočkáme a možno práve preto že všetci čakáme že to bude, podľa toho ako nám to predhadzujú. Aj svada bola pomaly jasná a nakoniec bam... Ja verím že tvorcovia vedia vymyslieť ešte veľa orinálnych vecí....

Akurát ma napadlo... V Amerike je žena doma s dieťaťom pol roka a potom šup do práce, dieťa jasle opatrovateľka... Otec chodí do práce stále rovnako... Takže až taký problém v tom nevidím ak bábo príde...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 25 Feb 2015, 15:01

ved Martha si vsima vsetko mozne a Kate uz zrejme mala nejake naznaky / prejavy ... ved ked mali na konci aj ten rozhovor spolocny Kate Rick a Martha, tak ako Martha spomenula deti, ako sa pozrela na Kate a nasledne Kate na nu, ten pohlad na Kate vsetko prezradil. A ze isli von, lebo bolo velke ticho ... to len Kate asi trocha hrýzlo svedomie a zrejme nevie ako to povedat Rickovi ... tak chcela prist na ine myslienky. Inak cakal by som, ze ako v minulej epke chladnokrvne zabila tu doktorku, ze to bude mat nejake dosledky na jej spravani ci psychicke a zatial posobila, teda az na to tehotenstvo, tie mierne obavy tak ako vzdy zvykne posobit
<<

edina

Sergeant
Sergeant

Poslať 25 Feb 2015, 15:42

Tie pohlady Martha-Kate som si aj ja vsimla. Take mi to prislo zvlastne. Akoby, ze ja viem.
Ak by bolo vo finake tehotenstvo, pripadne babo, vobec mi to nevadi, ale tym padom by som bola rada, keby tato seria bola tou poslednou. Bola by to skoda, keby serial dopadol ako bones
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Feb 2015, 18:22

Inak ja už som dumala pri epke 7x14 ked s tým začala,že či ona náhodou už nie je tehotná :o Pretože si dobre pamätám epku 6x10,ako pomaly o dieťati nechcela ani počuť a odrazu ona takto začne a prvá? Jasné,chápem,že prešiel určitý čas,vydala sa a tak,ale teraz nechápem,ak ozaj je,prečo by mala taký problém to povedať Rickovi,veď on by bol asi najšťastnejší chlap na svete :D
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 25 Feb 2015, 18:32

Tie pohlady tam boli, ale iba preto lebo Martha vie, ze Kate chce babo, tak sa na nu tak kukla, ze sak viem, ze ho chces :-). Ja si naisto nemyslim, ze Kate je tehotna. Naisto nie je, ale bude :-( To je uz nad slnko jasnejsie, ked nie v nasledujucich epkach, tak na finale naisto.

A prosim vas nepiste, ze nechcem aby to skoncilo ako v Bones, nie kazdy vie ako skoncili Bones, ja teda urcite nie, takze lepsie je napisat konkretne ako to nema skoncit, lebo ja si potom mozem domyslat :-) Dakujem.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Feb 2015, 18:36

Neviem čo tu všetci trepú o Bones.Ja som to nepozerala,neviem čo tam ako bolo,ale Bones ja Bones a Castle je Castle.Verím,že aj keby tam bolo dieťa,tvorcovia by sa s tým určite nejako popasovali,aby to bolo zaujímavé.Určite by tí naši nekvasili doma a nevymieňali plienky,takže načo tá panika,aj tak ešte nie je isté čo a ako bude.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 25 Feb 2015, 19:10

Prozrite, tri epky, či koľko bol Castle PI a Kate na okrsku. Neboli spolu ale aj tak sme sa skvelo bavili. Tak prečo by nie, Castle pomáha na okrsku/rieši svoje PI prípady, zatiaľ čo je Kate doma, tesne pred pôrodom/s malým bábom.
A potom, Kate na okrsku a Castle doma s bábom. Kde je problém? :D Ja si myslím, že to prinesie kopu zaujímavých námetov a situácií. :)
Nemyslím si, že je tehotná. Podľa mňa padne nejaké rozhodnutie a až potom začnú skúšať :) Lebo to fakt naťahujú a keďže sa o tom tak rozprávajú, že "ona nad tým uvažuje" tak zjavne tam nejaká antikoncepcia funguje :D Mne to tak príde. :)

K téme Bones, nemyslím si, že to tak s Castlom môže dopadnúť. Tam sa to pokazilo, teda zostalo to nudné, od momentu, keď sa dali hlavní hrdinovia dokopy, trochu smiešnym spôsobom. No a po tom keď už mali dieťa... ono, pokazili to tými ich rozhovormi a poučeniami, ktoré tam stále rozoberajú. Systém toho seriálu je iný ako u Castla.
Love is not a switch.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Feb 2015, 19:35

No nejaká antikoncepcia tam byť musí,inak by už mali ale dve deti,cca :lol: :twisted:
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia