www.castle-sk.com

Diskusia 7x14 - Resurrection

<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 10 Feb 2015, 10:16

Diskusia 7x14 - Resurrection

Tak som zvedava, co hovorite na navrat Jerryho ??
I remember everything.
<<

myscho

Obrázok užívateľa

Lieutenant
Lieutenant

Poslať 10 Feb 2015, 12:05

Re: Diskusia 7x14 - Resurrection

Cakal som trochu viac epickejsiu epizodu, ale podla konca si vsetko nechavaju na druhu cast a Jerry s doktorkou sa dokonale nasli, perfektny parik psychopatov...
<<

jane09

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 10 Feb 2015, 13:09

no rozbehli to celkom fajn, aj keď to najlepšie ešte len príde, akurát nemôžem uveriť, že im na to zase skočili, už sa mohli poučiť a vedieť, že 3XK má všetko dopredu premyslené a prichystané, hlavne keď našli ten zub, mohlo im to dopnúť, že to bude pasca, a tiež som nechápala, prečo išla Kate pre tú babu sama, stále chodia spolu, pomaly aj na záchod :D asi chcel mať Castle stále na očiach Jerryho, čo tiež nedáva zmysel, lebo 3XK mal vždy ľudí, čo za neho robili špinavú prácu, ja väčšinou nepremýšlam nad prípadmi, ale dnes som takmer vždy vedela, čo bude ďalej, že by to bol zámer scenáristov? ;)
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 10 Feb 2015, 18:33

Epizodecka bola velmi napinava, az strhujuco napinava, jasne, ze sme uz predpokladali, ze ked tam Kate ide sama pre tu Amy, tak jasne, ze vtedy ju zeberu :-)

Aj tak bolo. Inak ked ju pichla (pravdepodobne to bola zena), tak Stana to mohla aj troska precitenejsie zahrat, nielen au, trosku to bolelo, mala tam dat trochu viac kysleho vyrazu do tvare, ze to co je, jak to boliiiii. Podla mna. Ale to je len malilinka chybicka krasy celej epky. Inak hrali vsetci vynikajuco, uvodna scena velmi pekna, ako cela rodina spolu a ze sa Alexis hentak luci s Kate, no prekvapilo to aj mna. Ale nemam s tym osobne skusenosti, takze neviem ci je na to priskoro, neskoro alebo spravny cas. A debata o babe bola pekna, skoda, ze nebola dlhsia :-(

3XK hral dobre, najma to posledne zmurknutie okom pre Castla, aby vedel, ze mal si pravdu pisalku, som Tyson, ale nist na mna nemas, musis ma pustit, zasa som ti utiekol pomedzi prsty a navyse mam tvoju zenu :-( No a Kelly Niemann, resp. Annie Wersching zahrala bravurne, aj ten prvy rozhovor s Kate a aj pri vypocuvani, ozaj ani brvou nemihne, srdce sa nerozbusi pri ziadnej otazke a na vsetko ma svoje kludne, pohotove odpovede. Presne ako povedala Kate Castlovi, ta zena ma ladovu krv, presnejsie ladovu vodu v zilach. Inak to sa mi lubilo, toto prirovnanie. Jaj a este sa mi lubilo jak sa Kate usmiala, akoze tak potmehudsky, ked odchadzala od Niemannovej a dozvedela sa, ze Castle moze s nimi spolupracovat. Tym usmevom pekne naznacila doktorke, ze teraz sme na Teba dvaja, Ty bestia :D Epizodecke davam 98%, stovecku si nehavam na cast c. 15 :lol:
Naposledy upravil dua3000 dňa 11 Feb 2015, 00:40, celkovo upravené 4
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 10 Feb 2015, 18:34

a ja sa neviem zbavit pocitu ze kate je tehotna a inak hned na zaciatku ako alexis dala bozk najskor otcovi a potom kate to bolo zlate :oops:
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 10 Feb 2015, 18:51

Inak aj ja som mala takú svoju "bláznivú teóriu",že Kate by mohla byť tehotná a Tyson ju unesie,no jedno sa stalo..
Ale zas žiadne :rajcina: kvôli tomu :D
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 10 Feb 2015, 20:11

Ja len toľko že dobre si nás načali a dúfam že nás aj dobre dozrobia :D
K tomu tehu si myslím že ak ešte Kate nieje tak bude neskôr keď nám to takto načrtávajú pomaly...
3XK je úplný zver ale tá jeho dr. je ešte nepríjemnejšia... Úplne perfektne to hrajú tí herci...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 11 Feb 2015, 07:27

taaaak, nejak sa mi nedalo spat, tak som si pustel Castla, kedze co som cital nejake info o tejto epke, tak konecne to malo za nieco stat ... a veru ze aj stalo, konecne som sa aj ja dockal poriadnej epky :) , Caskett sceny tento krat ani nemozem kritizovat, kedze na ne ani nebol priestor 8) a inak vsecko bolo take ako malo byt. 3XK je proste zaruka kvality, vzdy vsetkych prechytraci, ma to svoj "smrnc" 8) a ta doktorka. Haluzaci obaja, super to hraju. Taketo zamotane, nejasne veci ja mozem. 3XK je vzdy proste zaruka toho, ze nic nie je take, ako sa zda byt :) . Skoda, ze tato epka nebola napr. posledna epka serie a ze by sa este nevedelo, ze bude dalsia seria ... :) to by bolo to prave orechove, alebo aspon ze by bola predposledna epka serie :) . Takze este buducu epku si snad uzijem 8) a potom sa znovu ponorime do primernych vod "obycajnych" pripadoviek :( , ale nato teraz kaslat, to budem frflat potom, teraz som sa bavil a dufam teda, ze sa budem bavit aj na buduce 8) . Heh zrazu ani neviem ako presne ohodnotit epku, nemam co by sa mi nepacilo, ani drobne veci ani ine ... takto to spravim tejto epke by som dal hodnotenie medzi 90-95% a uzavriem to az po pokracovani :) . Kazdopadne na sucasne Castle pomery, jedinecna epka, vysoko nad primerna ;) . A ani mi nevadilo to, ze nejak neboli Caskett sceny ako som uz vyssie pisal, fakt by som bol normalne radsej keby nie su ziadne, ako maju byt take nematsne neslane, umele o nicom. Take tie pohlady do blba, pusa na lico, na celo. Divne dotyky, "nahodne" prerusenie akurat ked ide do "niecoho" :? ... atd :( . PS: nevravte mi, ze sa Rickovi nieco neudialo, ci uz v osobnom zivote alebo z pracovneho hladiska ohladom serialu Castle, ked som dneska chvilu videl Castla na JOJ, asi 1.seria, tak tam aka energia z neho isla, z jeho tvare, oci a celkova rec tela, uplne ze :o :eek2: , fakt ho to vtedy muselo neskutocne bavit a teraz oproti tomu to robi uz "len" preto ze "musi", ako, proste zahra to tak ako musi a o nic viac. Toť moj nazor, resp. postreh, ale nova epka SUPER 8)

EDIT: precital som komenty a kurnik, nestvite ma aj s celym tym tehotenstvom. To keby ciste hypoteticky zoberem, ze by aj buduca epka bola znovu epicka a na konci by nieco naznacali s tehotenstvom, pripadne aj vsetko, tak to by bolo serialove harakiri pre mna :x :x , ale zas na druhu stranu som si isty, ze by sa herci k tomu dietatu spravali tip top, urcite bez pretvarky a prirodzene, na rozdiel ich spolocneho vztahu, To ale nemeni nic na tom, ze som zasadne proti tehotenstvu Kate v seriali.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 11 Feb 2015, 10:15

Tak mna ta epka az rak neohurila ale druhu polovicu som mala zrychlene. Katina reakcia na pichnutie bola pohode, neviem co by tam mala stvarat kedze ide o pomerne jemne pichnutie.
Ale pozrela som promo a poviem vam, dobre ma navnadilo, ak bude ta epka ako to promo tak sa nesmierne tesim :)

S tym tehotenstvom suhlasim, bud uz je, alebo sa na konci buducej epky dohodnu ze uz je cas.

Edit: Este aj ta doktorka povedala Kate ze vyzera unavene :)
Love is not a switch.
<<

jane09

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 11 Feb 2015, 10:32

mne by to tehotenstvo v seriáli nejako zvlášť nevadilo, ale ak by to chceli naozaj spraviť, teraz by bol ten najvhodnejší čas, do nejakého piateho mesiaca by celkom v pohode mohla pracovať :D , potom 2 mesiace strih, predčasný pôrod a v septembri sa vráti naspäť do práce 8) ani by ju nemuseli veľmi vypchávať, tá letná pauza by im poslúžila, ale sranda by bola, ak by Stana potom otehotnela :D
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť