www.castle-sk.com

Diskusia 7x13 - I, Witness

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 03 Feb 2015, 12:55

Diskusia 7x13 - I, Witness

Príjemná oddychová epka pre mňa. Prípad celkom zamotaný, ale vraha som samozrejme odhalila. Caskett scény sa mi páčili, mrzí ma neprítomnosť Marthy a Alexis, nemyslela som si, že mi bude niekedy Alexis chýbať :D Ryan ako dohadzovač a top ako vylúčili Trixie, lebo sa jemu a Jenny nepáčila, to ma úplne dostalo a Espova pomsta, že práve ona pôjde na lyžovačku nemala chybu.
Dúfam, že Castle ešte vydrží pri práci P.I., mne sa táto dejová linka páči.
Teda zhrniem to, klasická Castle epka ktorá nás mala učičíkať pred dvojepkou z ktorej ma asi porazí.
Pol epky som rozmýšľala kde som videla herečku čo hrala Evu a nakoniec som na to prišla, hrala v Mentalistovi :)
Naposledy upravil phoboska dňa 03 Feb 2015, 23:34, celkovo upravené 1
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 03 Feb 2015, 19:09

Re: Diskusia 7x13 - I, Witness

To som prvá???? :D :D

No páni, ja musím povedať, že ten prípad sa mi ohromne páčil. Naozaj fakt som si ho užívala! Skvelá zápletka, takže mi nič z osobného života nechýbalo.

Obrázok
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 03 Feb 2015, 22:45

Moje chuťové bunky uspokojené... Prípad super, Caskett super, Espo a Ryan tiež super... Ja nemám čo dodať...
Najviac ma bavili Kate hlášky: "wooow, you definitely do not need more coffee"
"Something bothering me too" :D ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 03 Feb 2015, 22:57

Bolo také zaujímavé vidieť, že Kate ja na okrsku, má svoju prácu a Castle má tú svoju.

Inak myslím, že sa dočkáme niekoľkých poviedok typu M :D Kvôli tomu koncu.
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 03 Feb 2015, 23:14

Už sa na ne teším ;)
<<

jane09

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 04 Feb 2015, 14:04

aj pre mňa ok, aj keď miestami mi to pripomínalo časť 6x19 :D
mne tam naopak chýbala kapitánka Gates, ale čo už, možno nabudúce
a čo mi strašne vadí, je oslovovanie priezviskami, pokiaľ sú v práci, tak ok, ale v posteli? ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 04 Feb 2015, 14:27

Ja už som si asi zvykla na to olovovanie, lebo keď si to vezmem, že oni majú kadejaké krstné mená, že sa kludne môže niekto krstným menom Beckett, tak to už neriešim.
Aj teraz som pozerala Smrtonosnú zbraň 4 a tam tiež volala priateľka Mela Gibsona jeho postavu len priezviskom Riggs, asi ani raz mu nepovedala Martin.
Love is not a switch.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 05 Feb 2015, 05:31

tak som si dal Castla aj ja, i ked povodne som chcel az s titulkami, ale proste som si ho nejak zapol a kukal :D . Uz ked prisla ta zenska za Castlom, tak mi bola divna a uz som zacal teorie vymyslat :D , a ked Castle isiel za nou s tymi fotkami, tak uz som mal skoro, ale chvilu na to to bolo jasne. Nejak som nechapal, ze Castla sa do toho domu uplne v poho dostal, to nikoho nezaujimalo ako to bolo mozne ? Nech mi nevravia ze taki bohaci a taky dom nemaju bezpecnostne prvky. Ale to je fuk, ale ako v kuchyni tahal to telo a uplne ta kamera posobila tak, ze TO mal Castle vidiet, hned to bolo jasne. Takychto filmov bolo uz vela no :) , som si zacal vraviet, ze kedy jej muz "spacha" samovrazdu a boom o par sekund uz visel :D . Nemozem to nazvat uplne parodiou, ale snazilo sa to byt ako film Gone Girl :) . Vsetko presne ako podla ucebnice, az na koniec epky ... to ma trosku prekvapilo no, stale som si myslel, ze to je cele fake, proste videl som iba jednu moznu teoriu od zaciatku epky. Dokonca ked bolo telo, tak som si myslel, kedze mala dost prachov, tak ze zariadila plastiku inej osobe, dokonca ma aj napadla ta doktorka, co robila tusim s 3XK :D . Ja rad "scifi teorie" :D :D . Takze na koniec predsa bolo nejake prekvapko no. Tak ci tak pripad bola trosku "vykradacka" , urcite nie som jediny kto videl podobne filmy, ale tak zas nemozem povedat ze by som sa nudil, len by mohli byt zacal troska originalnejsi s tymi prípadmi. Posledne 2-3 serie ich bolo celkom dost, co sa inspirovali nejakym filmom ci serialom. Espo a Ryan boli celkom zabiti :D . Nejak fakt malo priestoru maju Gatesova, Alexis a Martha. Inak hned takmer na zaciatku som bol nastvany z toho kissu na celo :stena: :stena: to jako rly ? :x . Na stastie na konci epky ta kiss scena konecne neposobila uplne neprirodzene a umelo, dajme tomu ... dalo sa to. Urcite lepsie ako xyz milion predoslych pokusov :D :D . Kurnik ani neviem co a ako hodnotit tuto epku. Caskett scenam by som tento krat nedal minusove body, ale ani plusove, takze neutral. Pripad ... ako 3/4 celeho som vedel v 10minute, na stastie to bolo trosku inak, takze dajme tomu tiez neutral, zasmial som sa mozno 2-3x pocas epky. Takze taka +- klasicka epka, primerna, mozno trosku lepsi priemer, ale nic extra no, po prvej scene, ako tam Ricka ovalili, tak som cakal ze to bude poriadna jazda a ze mozno sa dockame 3XK, a nakoniec nic :( . A nechapem este, ze Rick chce dost skoro prestat ako PI, sak u policie zazil a videl horsie veci a hlavne som zvedavy ako sa dostane s5 na stanicu :) . Epke by som dal +- rovnake hodnotenie ako tej minulej 65%. Uz by sa mohlo nieco vaznejsie zacat diat, tych ci uz humornych alebo len pripadovych epizod bolo totiz celkom dost. Fakt to maju v plane "klasicky" rozbehnut pocas poslednych 2-3 epizod ?!

EDIT: phoboska, ako si dosla na tu zensku, ze onu ju zabila ? Neviem ci som si to nevsimol kvoli tomu, ze je vela hodin, ale iba na konci epky takmer spomenuli to ze poznala tu prvu zenu toho co sa "obesil". Lebo ked to nespomenuli skor (co teraz neviem), tak na nu nic neukazavalo, ale aj mne sa uz vela krat stalo, ze som z nejakej postavy mal divny pocit, ze bude mozno vrah a dost casto hlavne v Castlovi aj byva :) . Ale to je fuk, bud to skor nespominali alebo mi to proste "uslo" no :D
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 07 Feb 2015, 13:37

Epka podarená a vraha som, ako zvyčajne, neuhádol :D 90%
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 07 Feb 2015, 18:00

Kamylko píše:EDIT: phoboska, ako si dosla na tu zensku, ze onu ju zabila ? Neviem ci som si to nevsimol kvoli tomu, ze je vela hodin, ale iba na konci epky takmer spomenuli to ze poznala tu prvu zenu toho co sa "obesil". Lebo ked to nespomenuli skor (co teraz neviem), tak na nu nic neukazavalo, ale aj mne sa uz vela krat stalo, ze som z nejakej postavy mal divny pocit, ze bude mozno vrah a dost casto hlavne v Castlovi aj byva :) . Ale to je fuk, bud to skor nespominali alebo mi to proste "uslo" no :D

Bola veľmi podozrivá a mala som z nej zlý pocit.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia