www.castle-sk.com

Diskusia 7x12 - Private Eye Caramba!

<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 20 Jan 2015, 12:53

Diskusia 7x12 - Private Eye Caramba!

Tak mne sa táto epizóda veľmi páčila, menej ako predchádzajúca, ale nesťažujem sa, mám veľmi rada takéto vtipné epizódy, až sa bojím čo bude nasledovať, keďže už 2 vtipné za sebou, to zas bude neskôr masaker.
Hneď na začiatku ma potešil rozhovor s Marthou, mali by ju tam viac ukazovať, chýbajú mi jej marthaizmi :)
Príchod na miesto činu a ako Castle nenápadne nakukoval spoza Kate, vyzeral ako taká sova.
Espositova posadnutosť telenovelami, neď sa mi pripomenul jeho rozhovor s Castlom z 3x18 One life to lose, kde 1x spomenul telenovelu Chiquitas :D
Esposito: "Well obviously you haven't seen Chiquitas"
Castle: "As in bananas?"
Esposito: "No, as in the telenovela. Oh. I used to watch it growing up with my grandmother. Bro, there was this one episode where Gabriela discovered that her husband was sleeping with her evil twin sister Teresita, only to later find out that she had multiple personality disorder"
Castle: "Wait. Does that even qualify as cheating?"
Esposito: "Dude. Don't overthink it"

Zaujímavé, že taký tvrďák ako Espo je posadnutý telenovelami.

Neviem prečo, ale nejak moc som riešila kto je vrah a v polke som sa už zaplietla do svojich teórií, ale ku koncu som už cca tušila kto je vrahom. Človek by neveril, kvôli čomu všetkému ľudia vraždia.
Spojením Castla a Aktov X mi spravili vianoce už v januári, neskutočne som si tú scénu užívala a potom ako mu v príhodnú chvíľu ceruzka spadla na stôl a on ju chytil. Zaujímalo by ma na koľko pokusov to natáčli, lebo Nathan mi nepripadá veľmi handy...if you know what I mean :D

Caskett ľúbostná scéna: no čo vám budem klamať, užívala som si ju, bolo to sexy a ja proti oblapávaniu nič nemám, človek ani nevie kde sa mu a v akej pozícii ruky vyskytnú :P Castlova rozopnutá košeľa, odhalená hruď...oh my, I'll be in my bunk :castle:
Perlmuttera som vždy mala rada a v tejto časti ma opäť nesklamal, vždy sa dá spoľahnúť na jeho trefné poznámky a ako zvozil Ryana, ktorý sa chudák snaží udržať Castlove šialené teórie pri živote.

Niečo som ešte chcela dodať, ale zabudla som čo, tak dúfam, že sa neunudíte pri čítaní :)
Naposledy upravil phoboska dňa 21 Jan 2015, 00:28, celkovo upravené 1
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 20 Jan 2015, 16:23

Re: Diskusia 7x12 - Private Eye Caramba!

vynimocne som si pozrel novu epku Castla dost skoro, hlavne preto ze ci budem spokojnejsi alebo naopak ... Celkom ma pobavil Ryan, to ako sa hral na Castla :D , ten doktor v marnici sa mi zacina pozdavat, ako si dobera Ricka :D . Espo ako nejaky 15rocny pubertiak :? :) . Pripad ma nebavil az tak ako minule, i ked rozuzlenie bolo trosku prekvapive. Hned od zaciatku som podozrieval tu starsiu, skusenejsiu herecku. Neskor sa mi nezdalo, ze by az tak vyvadzala kvoli drahej penazenke, sak peniaze pre nu nemohli byt problem, takze jej muselo ist o nieco ine a bola aj dost aktivna, ze stale chodila za Castlom a zistovala, takze mi to celu dobu sedelo na nu. Tiez som si myslel, ze to bude mozno nieco so spionazou alebo niecim takym suvisiet, ale zas spionaz a telenova, to vypadalo ako na fakt nejaku zlu telenovelu :D . Ale ked sme sa dozvedeli pravdu o tom kluci a telke, tak to uz bolo jasne no ... Inak trochu som krutil hlavou aj nad tym, ked Castle objavil tu limuzinu, do vtedy najdolezitejsiu vec v pripade a on v pohode chyta auto, klucku od dveri akoby nic ... neviem ci je to teda standardny postup pri sukromnych ockach :? . Nathan i Stana podali taky normalny (defaultny) vykon, hrali aj lepsie no ... ale zas pri takomto pripade. Gatesova, Alexis nikde .. Martha 2 sekundy, skoda :( . Caskett sceny tak na 50% max, moc ocneho kontaktu tam nebolo, rozhovory takmer vsetky co suviseli s pripadom, teda az na tu scenu u Castla v kancli. Ktora sa ale na moje prekvapenie zacala celkom dobre, uz som si vravel (konecne), mozno 1 ci 2 kissy boli OK, ale "zabili" to zas ked sa zacali tak smiesne ochmatavat, takmer identicky ako v minulej epke. Tato epka bola taka dost obycajna az sucha, nikam neposunula postavy ani dej, takze keby ani nebola, absolutne nic sa nedeje a k tomu este telenovala ... Ako pozerat sa to dalo, ale vo vsetkych smeroch pre mna slabsia epka ako ta minula, tam ma aspon pripad bavil. Takze moje hodnotenie tento krat iba 65%, viac nemozem dat, skor menej, kedze to bola v lepsom pripade primerna epka. Dufam, ze uz epky zacnu byt trosku vaznejsie, ako niektore tie zabavnejsie co su, byvaju aj OK, ale poslednu dobu ich je nejak moc a na mna skor ako srandovne posobia pomaly az parodicky. Cital som, ze sa nam znovu ukaze 3XK a ja dufam, ze to bude co najskor, lebo este par takychto epizod a ma tu za hodnotenia "upalia na hranici" :o :( :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 20 Jan 2015, 20:08

Ja som sa zabavila :) To je pre mňa podstatné, Stana/Kate tam hodila niekoľko krásnych úsmevov.

Scéna v pracovni - sexy.
I'm just a girl looking for privete dick! :lol: :lol: :lol: :lol: Dokonalosť. Stana sa tam tak radostne smeje pri tom :D A potom mu ešte šiahne rukou pod košeľu hmmmm...

Prípad bol zaujímavý, taký iný. Vraha neriešim, ja netipujem, iba keď mi nejako náhodne padne do oka.

U mňa spokojnosť.

No a ešte šupa a to táto:

Obrázok

FOX MULDER!!! :D krásne, milujem keď sa mi spájajú svety :D
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 20 Jan 2015, 20:22

U mňa pohoda, možno slabšie trochu ako minule ale pozeratelné... Nepadla som na riť ale bavila som sa takže spokojnosť.
Najviac sa mi páčila posteľová scéna Kate už už sa tešila na svoj Dick :D a Rick to zabije úplne mimo :D zabila by som ho :D :D :D
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 20 Jan 2015, 20:47

Tie ceruzky!!!! Presne ako Mulder! Ktovie,či to bola náhoda,alebo zámer tvorcov,ale asi to druhé :o
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 20 Jan 2015, 21:19

ja som sa bavila viac na tom, ako potreboval ceruzku a tá mu zrazu padla k ruke :lol:
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 20 Jan 2015, 21:40

Podľa mňa to bol zámer, bo v nejakom rozhovore Amana a Marlowa spomínali že by chceli nejako Davida zapojiť, zlanáriť ho do nejakej časti. Možno nevydalo tak ho zapojili takto ale dobré to bolo. Hlavne ako mu potom padla dole keď potreboval a na stole žiadnu nenašiel. Ešte že rovno do ruky a nezapichla sa mu do hlavy :D
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 20 Jan 2015, 22:08

Obrázok

Nechápem, prečo jej neporozopínajú zopár gombíkov. keď ich má zapnuté všetky, vyzerá ako tie výkladné sochy, ktoré majú tie košele zapnuté až po krk :facepalm:
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 20 Jan 2015, 22:11

No na to je ľahká odpoveď. Aby jej ich pri takýchto scénach nestihol všetky rozopnúť. :D (Mne sa to páči keď to má tak pozapínané)
Love is not a switch.
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 21 Jan 2015, 22:42

Epizodecka bola pre mna taka normalna, obycajna, priemer, minule bola lepsia, sak ako na zaciatok roka museli dat lepsiu. Musime si ale uvedomit, ze ked je Castle PI, tak je velmi tazko napisat nejaku epku, aby boli do pripadu zakomponovani obaja, nemozu stale davat, ze Castle bol niekym najaty na riesenie prave tej vrazdy co Beckett. Takze preto to nebolo az take dobre ako minule.

Tiez sa mi pacilo zopar prejavov a usmevov na Katinej tvari co predviedla, bolo ich dost novych, niektore este zatial za 7. serii nepredviedla a strasne sa mi pacilo, ako sa rozpravala a aj tvarila pri rozhovore s tou velmi sympatickou bielovlasou pani v opere na LADIES, velmi slusne, milo, zdvorilo, uctivo, tak ako sa ma k starsim a skusenejsim. Aj ta pani hrala dobre a aj Castle ked tam potom prisiel.

Ohladom tej peknej modrej bluzocky (modra je dobra ;) ), mne sa tiez, ako aj Petraele, paci, ked to ma tak pekne zapnute az po vrch, vyzera to velmi uhladene, zdvorilo a inteligentne, tak ako sa na pani detektivku patri ;) . Nie ked to je hore rozopnute, potom to posobi prilis lezerne, co sa pri tom outfite, ktory mala podla mna az tak nehodilo.

A mne sa este strasne paci ta Castlova rec jak zo starych dob, uz aj v minulej epke co si nahraval a aj v tejto, unho v kancli, spolu s Kate to zahrali bravurne a taktiez aj na konci. Ma vynikajuci hlas a este aj ten jeho prizvuk, velmi sa mi to lubi, ocenujem Cástlík ;)
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia