www.castle-sk.com

Diskusia 7x11 - Castle, P.I.

<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 13 Jan 2015, 13:02

Diskusia 7x11 - Castle, P.I.

Mne sa epka veľmi páčila a super štart po Novom roku, podľa mňa.

Naj asi scéna v posteli, to som sa fakt nasmiala a potom naháňačka v márnici s Perlmutterom :D to bolo super.
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 13 Jan 2015, 13:46

Re: Diskusia 7x11 - Castle, P.I.

Tak mne sa tiež veľmi páčila epka. Podľa mňa najlepšia scéna Castle vs. Perlmutter :D potom telefonát Castle Alexis vs. trio detektívov :D alebo ako Kate nazerala do papierov keď boli v tej jeho kancelárii... Samozrejme Caskett scény nepotrebujú komentár tam sme si "my fanatici" prišli na svoje ;)
Tak ako Petraela píše supiš štart ;)
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 13 Jan 2015, 16:43

no tak ja som nadmieru spokojná. konečne epka, pri ktorej som sa skvelo bavila počas celej časti. a snáď prvý krát, čo som vôbec netipla vraha. to sa mi nestalo už... no, šiestej série :)
toho vtipu tam bolo viac než dosť :)
Obrázok
Obrázok
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 13 Jan 2015, 18:30

Vynikajuca epizodecka :D

Velice dobre secky sceny, kazdy jeden dialog bol zaujimavy, srandovne to bolo secko, ako napriklad sceny, ktore opisujete, telefonaty Alexis s Castlom proti Beckett a duo, taktiez aj Perlmutter s Castlom, Kate a jej nazeranie do jeho poznamok ci co tam kreslil :D . Ale nespomenuli ste napriklad jak henten s tym psom Castlovi nastriekal sprej do oci, chudak Castle a jak potom padol, to bolo tiez dobre ;) a este aj jak sa Gatesova nanho vykricala, ked im vtrhol do vypocuvacky. A mnoho dalsich ;). Jednoducho bolo to znova nieco ine, zaujimave, private investigator, takze aj preto to bolo veeelice zaujimave, takze vidime, ze siedma seria nam ma stale co ponukat, je sa veru na co kukat. :D

Nathan hral bravurne, Stana tiez, aj ked Nathan mal viac priestoru, ale inak secci hrali dobre. Epke davam 9,5 boda z 10.

Zatim toto, caf.
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 13 Jan 2015, 18:55

super super super epka normalne som pocas tejto celej epky vybuchovala smiechom som vsetkych budila castle a kate tie provokacie a sex eyes a ta muchlovacka v posteli plus ta kosela na kate vyzerala bravurne :twisted: :twisted: :twisted: perlmutter netreba ani komentovat toho herca a postavu zboznujem a kombinacia s castlom amen :lol: :lol: :lol: bolo tam este vela scen napr. gates ako vyhodila castla a katin smutny pohlad super a este nieco konecne konecne bolo to ich doplnanie a naraz povedanie slov epke davam 9,5/10 a vraha som neuhadla ale nevadi mi to :D
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 13 Jan 2015, 21:17

Videla som to len zbežne,čakám na titulky,ale potešil ma Perlmutter,konečne sa tam ten chlap objavil,je mi sympatický a s Castlom vedia pobaviť :thumbup:
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 13 Jan 2015, 21:46

Alebo scéna keď si jeden druhému nalievali vaic vína aby vytiahli info jeden z druhého :D

Proste bolo na čo pozerať a na čom sa zabávať...
Jedno funy videjko skrátené vtipné scény...

Kód:
http://youtu.be/dYnG3BtIpnU
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 13 Jan 2015, 22:17

Zatím jsem viděla jen ENG titulky, ale nařehtala jsem se dost, perfektní start po pauze, těším se až si díl vychutnám s titulky.
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 14 Jan 2015, 01:34

Tak táto epka bola úplne super :D Najviac ma pobavilo ako Espo nazval Ryana baby Castle, z toho som išla do kolien :D Celú epizódu som sa usmievala ako trafená a musím sa priznať, že to sa mi u Castla už dlho nestalo. Myslím, že veľmi vydarený štart nového roku a dúfam, že v takomto duchu sa bude pokračovať aj ďalej.
Rozhovor Caskett po noci plnej vášne bol na nezaplatenie
We both know it was just a one-time thing. You know, I thought we had something special! Už som len čakala, že Castle dodá I feel used :D
Vraha som neuhádla, to sa mi už dlho nestalo, dobre to scenáristi napísali, človek naozaj netušil kto to asi tak mohol byť.
Na konci, keď si Castle púšťal nahrávku seba samého, no to bol typický Castle :D
Scéna Perlmuttera a Castla bola na nezaplatenie, ach ako ho ten nenávidí a už aj do Kate sa pustil, ja ho poste žeriem :D
Prítomnosť Marthy a Alexis bola viac ako vítaná, už som ich dosť postrádala, posledné časti ich veľmi nevidieť, dúfam, že sa to zmení. Veľmi sa mi páčilo keď Alexis jedla s Castlom, potom ten telefonát a ešte predtým rozhovor Espa, Kate a Ryana
Ryan: I bet Castle knows.
Espo: Are you kidding me?
Kate: Ryan, he is resourceful, but he is not that resourceful.
Ryan: He got you to marry him, didn't he?
Espo:Call him.

Potom ten trápny rozhovor, Alexisino povzbudzovanie a koniec nemal chybu
He knows something
She has somethibg
Toto mi chýbalo, osobne si myslím, že by nebolo na škodu keby sa Castle na okrsok nevrátil, aspoň ešte zo 5 častí by mohol byť P.I.
Jediné čo mi vadilo bol Espov fialový šál, vôbec mu nesedela, vo všeobecnosti mi k nemu šál nesedí, je to drsňák a drsňáci šál nenosia :D
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 14 Jan 2015, 03:28

Jaj a este ta scena s tym psom, ked Castle pocas rozhovoru s Beckett hadzal tie jeho biele chlpy tomu štátnemu zástupcovi alebo kto to bol do tvare a ten sa tam skoro ukychal k smrti :)

A este ked sa hned na zaciatku Espo rozpraval s Kate, ci ozaj nevedela o PI licencii, tak ona, ze nie, ze ked sedel za pocitacom, tak si myslela, ze hra Terraquest ;) To bolo tiez perfektne jak nadviazali na 3. epku 7. serie a este sa mi aj lubilo, ze jak sa Kate naucila uz aj nazvy tych jeho hier pocitacovych. 8) :lol: :D
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia