www.castle-sk.com

Diskusia 7x11 - Castle, P.I.

<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 18 Jan 2015, 04:47

Re: Diskusia 7x11 - Castle, P.I.

Kamylko, tvoj prispevok som prekopirovala do temy 7.seria, kedze si bol OT a chcela som zabranit, aby sa to tu nezahatilo diskusiou o kvalite serialu ako takej :)
Link na tvoj komentar post30905.html#p30905

// edit xmalinka
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 18 Jan 2015, 13:13

Takže - nebudem sa rozpisovať - všetko ste tu rozpísali do detailov..

Prípad ako taký bol fakt super a dobre zamotaný ... to som ochotná dať aj 95%
Čo sa týka Kate a Ricka - to sa mi ani rozpisovať nechce - vtipné to bolo, zasmiala som sa, ale že by som z nich dvoch padala na zadok nemôžem povedať..

Ešte - Ryan zase raz podarený, ako držal Castla s tými teóriami..

Espozito - tie šály katastrofa !!!!!
I remember everything.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 18 Jan 2015, 18:18

Ešte ked nadviažem na Mirabell,tie Caskett scény-no v tej posteli ked ležali,šak sa na ňu ani nepozrel,len kukal kamsi doblba a snažila sa len Stana,to bolo absolútne od veci,ostatné inde,lebo by to bolo OT..
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 18 Jan 2015, 18:23

Mne prišlo, že sa proste prebúdza. Pretieral si oči.

K tým groteskným boskávacím scénam, podľa mňa je to od nich vyžadované, lebo keď si porovnáte s bozkov v tej epke, ktorá končila študentským plecom o tej telepatke, tak tam sa pekne bozkávali. Až som sa čudovala.
Love is not a switch.
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 18 Jan 2015, 18:59

ano, urcite, maju to tak zahrat, to je jasne, lebo ony vedia aj ovela lepsie zahrat, vsak sme videli v inych epkach. Urcite im to tak nakazali, neviem sice preco, ale tak chceli to tak,
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 18 Jan 2015, 19:02

no mne prave ta "postel scena" :D prisla, akoby bolo tesne po "akcii" :lol: , preto mi to cele vyznelo neprirodzene. Ze boli taki naobliekani a to ze je vonku jesen alebo zima je myslim nepodstatne, kedze v takom luxusnom byte s teplotou nemozu mat problem 8) . A Kate posobila celkom aj natesene, aj podla toho co potom v tej posteli vravela, ten jej pohlad proste ... aby to nasledne "zabila" suchou rychlou pusou na lico :? . A vzdy ked chvilu premyslam nad epkou, tak stale mam pred ocami tu scenu, ako sa na seba "lepili", zacali sa osahavat, fakt jak v nejakej komedii a vzdy sa nad tym musim smiat :lol: :lol: . Bud nech s tym nieco spravia, ale nech to nehaju len na ocny kontakt a rozhovory, tie sa este ako tak daju.
Myslim, ze ked sa pri epkach riesila napr. pizza ci vlasy Kate :D , tak sa moze riesit aj toto 8)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 18 Jan 2015, 19:23

Ja si to musím kvôli vám ešte pozrieť, koľko textu kvôli tomu :D

Tesne po akcii to nemohlo byť, lebo bolo ráno. :D
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 18 Jan 2015, 21:47

Určite to bolo ráno... A to že sa na ňu nepozrel mi vôbec nepríde divné... Keď pozriem na reál život z vlastnej skúsenosti stačí túlenie sa počuť hlas jeden druhého...
Vy to tu tak všetko dokážete rozoberať do detailu... :) alebo som asi iná, menej náročná...
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 18 Jan 2015, 21:49

kopírujem sem svoje reakcie z chatu, keďže to rozoberáme na dvoch miestach :D

čo sa týka tej prebúdzacej scény. je dosť zložité otáčať hlavou a pozrieť sa na niekoho, kto na vás leží. ak si mám vybrať seknutie v krku alebo pohodlné leňošenie s takým "teplým vankúšom" na sebe, beriem vankúš
@ Kamylko, prosím ťa, celé USA je postavené na hlavu. všetci tam majú právo pobehovať ozbrojený s arzenálom zbraní (pušky, pištole) a oni zakážu dievčatám obliekať sa tak, aby im bolo vidno holé rameno, brucho alebo nohy. tak by som o prístupnosti radšej pomlčala. pretože oni v tom majú dosť bordel
a povedzme si to narovinu, väčšina američanov sú hlupáci, ktorí nevidia za hranice svojho štátu. Amerika je ako ten Narcis z gréckej mytológie, ktorý videl len sám seba a mohli aj fúriky padať a on by ani nehol brvou
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 18 Jan 2015, 21:54

Súhlas...
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia