www.castle-sk.com

Diskusia 7x11 - Castle, P.I.

<<

Xeninka

Sergeant
Sergeant

Poslať 14 Jan 2015, 11:20

Re: Diskusia 7x11 - Castle, P.I.

Vše už bylo napsáno, bezva epka, královsky jsem se bavila :D jen tak dál :)
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 14 Jan 2015, 19:06

v tejto epke bolo veľa toho, čo doplnili herci. myslím tým tie ich repliky.
napr. Susan nemala v scenári oslovenie babe a Stana nemala v scenári to, keď Ryanovi hovorila, že sú "on top of Castle" :D
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 14 Jan 2015, 20:24

a ako to vies? A co tam potom mali? Jakoze ziadnu vetu nemali? Alebo ako? :-)
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 15 Jan 2015, 00:54

Vynimocne, asi po prvy krat som si epky pozrel s ENG titulkami, a aka bola ? v pohode celkom. Co sa tyka pripadu a sposobu vysetrovania, tak som sa obstojne bavil. U Castla sa mi to malokedy stane, ale tento krat som pachatela neuhadol, mozno zato moze to ze som svoju pozornost az moc venoval anglickym titulkom 8) ktovie ... ale to je jedno. Potesila pritomnost vsetkych "vedlajsich" postav, Gatesova, Marha a Alexis. Ako tam bola jedna scena s Alexis, tak ma napadlo, mohla by sa vratit ta "chytra" Alexis a ze by otcovi pomohla s pripadom, teraz Alexis posobi az moc obycajne, nezaujimavo. Ta hlaska s Lassie mi prisla troska trapna :? , divna bola aj Rickova hlaska ohladom dietata na Kate, ze uvidi, ze rodicia su schopni rozne veci kvoli dietatu spravit ... :? 8) :D . Little Castle pobavilo :D . A celkovo tie hlasky za tuto epku hodnotim pozitivne. Inak ta prva "kiss" scena bola otrasna, Kate uplne ze az nazhavena a da Rickovi taku pusu o nicom na lico ... :o :? , nasledne ta druha "kiss" scena, ked sa zacali na seba tisnut, velmi "objimat" , tak mi to prislo akoby s nejakej komedie, taka parodia na vasnivu scenu :? :D , rovnako aj potom na konci na tom gauci .. A este ta postelna scena, cakal by som, ze Rick nebude tak naobliekany, ani neviem, kedy som videl v nejakom filme ci serialy po "postel scene", aby hned po "tom" bol chlap az tak obleceny, neviem prislo mi to divne, nato ako to cele vasnivo malo posobit a hlavne, ked Kate vypadalo dost "nazhavene", tam tiez nemusela mat cosi hore, ale mohla byt len prekryta paplonom a zeby bolo vidiet napr. len ramena a tak .. hned by to cele vyznelo a najviac ma potom dorazilo, ze ked Kate odchadzala, znovu taka lacna pusa na lico :? :oops: . Takze hodnotenie epky: pripad, vysetrovanie (hlavne Rick pobavil), hlasky hodnotim kladne, rovnako kladne hodnotim aj "verbalnu" chemiu medzi Rickom a Kate, ako rozhovory vzajomne boli super, aj tie pohlady na seba sa dali, ale "intimna" chemia totalne vsetko ZLE, chvilu mi to prislo akoby som sa na chvilu zas vratil k 5. ci 6.serii. U mna 80% = klasicky Castle (mierny nadpriemer)
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 15 Jan 2015, 01:32

No Kamylko,v poslednej dobe začínam až moc zdieľať tvoje názory :D Konečne tu niekto spomenul tú Rickovu narážku ohľadom dieťaťa,mne to prišlo také akoby Rick chcel dieťa,ale Kate sa mi zdá,že nechce :D
A oni boli vždy v posteli "naobliekaní",okrem Always,samozrejme :D
Ked už o tej paródii na vášnivú scénu,tak mi prišli na myseľ Ramada a Charlie Sheen z Horúcich striel či ako sa to volalo :lol: :lol: bolo to podobné :lol:
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 15 Jan 2015, 12:03

Kamylko ale to uz bolo rano takze sa stihli obliect... Ok mozno teda Rick nemusel mat tricko ale Kate v jeho kosielke sexi ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 15 Jan 2015, 12:22

a je január :D treba sa obliecť do postele :D
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 15 Jan 2015, 13:00

Presne a to je pomaly v NY vacsia zima ako tu :D :D :D teda aspo v okoli BA...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 15 Jan 2015, 14:04

Aaale Kamylko nebolo to az take zle s tym oblecenim, ako Kici pise, dobre Rick nemusel mat nic hore, vsak bol furt v posteli, ale Kate nemohla mat iba paplonik, sak ta z postele utekala, veci zbierala, to by bolo potom jako? :-) Nee, Kate bola dobre, praveze veeelice dobre v tej kosielke :-)Ale najviac sa mi lubi ten Tvoj vyraz, ze: "postel scene" 8) :lol: :D :)
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 15 Jan 2015, 15:11

dua3000 píše:a ako to vies? A co tam potom mali? Jakoze ziadnu vetu nemali? Alebo ako? :-)

neviem čo tam konkrétne mali napísané, ale napr. Seamus a jeden z tých kameramanov, producentov či scenáristov či čo to je písal na twitter, že to "babe" a "on top of castle" tam vsunuli Susan a Stana. a stáva sa to pomerne často :) napr. aj to "And I'm marrying him" v epke kde bola tá požiarná vyšetrovateľka to Stana vsunula a nechali to tam. a takto to býva často :) aj Nathan čosi takto sám od seba povedal, ale teraz si nemôžem spomenúť čo to bolo a je to podľa mňa lepšie, lebo scenáristi tiež nedokážu vymyslieť toľko vtipu ako do toho vložia ich predstavitelia.
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia