www.castle-sk.com

Diskusia - 7x10 - Bad Santa

<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 13 Dec 2014, 22:10

Re: Diskusia - 7x10 - Bad Santa

xmalinka, keby moj a hlavne teda tvoj koment citala napr. phoboska tak uz by na nas rajciny lietali :D ,pokial by nahodou nemala na epku podobny nazor ako my :) .Si este velmi jasne pamätám, ako som sa, nie prave pozitivne vyjadroval k niektorym epkam 5. a 6. serie, to som mozno aj par ludom lezal v zaludku :) a mozno stale aj lezim, ale zas troska sa serial Castle polepsil a uz som to nevidel mozno az tak kriticky. Ale zas tato seria je tiez taka divna, mala 2-3 veeelmi dobre epky, ale rovnako tak mala aj veeelmi zle epky alebo "len" primerne, obycajne ... ale tak stale nejak dufam, ze uvidim niekedy toho "stareho Castla", ktoreho som neskutocne zral :) a ked nie, tak nech ma serial aspon dostojne ukoncenie :) ,napr. aj taky serial Dexter, jedna z mojich srdcoviek, zo 7 serii bola len jedna trosku taka co ma menej bavila, 5. ci 6. to bola, ale inak som vzdy cakal na novu epku ako decko na vianoce, ale finale celeho serialu ma proste sklamalo :( a mozno u Castla to bude naopak a vynahradi to vo finalnej epke serialu ;) .
EDIT: kurnik som zabudol na tie slova, ze najslabsia, najhorsia. Ja si pod slovom najhorsia predstavujem, ze vsetko bolo zle, pripad, postavy, spravanie, nejake technicke veci, proste zle zle a pri slove najslabsia, ze to nebolo az take tragicke, ale ani super :D neviem to nejak uplne do bodky popisat, ale takto nejako to vidim no 8)
Naposledy upravil Kamylko dňa 13 Dec 2014, 22:49, celkovo upravené 1
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 13 Dec 2014, 22:19

Drzme sa kamylko danej epky ;)ked som moderatorka nech neporusujem pravidla ;)

Skratka to bola slaba epizoda.. vela nedostatkov.. a co ked je to uz 7.seria.. vzdy sa da nieco vymysliet.. ked ma chceli dostat do kolien, tak mali nieco ine vymysliet a nie hentaku debilu - ze zabili toho agenta a Rick sa spojil s mafiou.. To im vadi.. ale ze bol prec boh vie kde a s kym to kompetentnych netrapilo
I remember everything.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 13 Dec 2014, 22:26

pokračujme tu:
post29995.html#p29995
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 13 Dec 2014, 22:36

Ja s tou epkou problém nemám, nebola dokonalá, ako žiadna epka, ale určite to nebola totálna blbosť. Ak chce niekto seriál zhodiť nájde si spôsob ako, ak ho chce vychváliť, tiež si nájde veci, ktoré za to stoja. Nebolo to podľa mňa ani úplne dobré, ani úplne zlé.
Love is not a switch.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 13 Dec 2014, 23:09

Táto epka nenadchla ani mňa,bolo to všetko nejaké divné,čakala som aj nejaký castlovský "stromček" ako mal predtým,nejakú scénku z domu so všetkými,nie len tú s tými trápnymi básničkami :D
S Esplanie to totálne zabili,to čo si vymysleli pre rodičov sa mi páčilo,aj som si už myslela,že ju Espo nakoniec naozaj požiada o ruku a oni takto :o to mi prišlo ako keby som sa dívala na telenovelu..
No a Castle a mafia-celé zle,všetci sa tvárili,že je všetko ok..koniec sa dal čakať,aj keď to nebolo také strašné ako som si myslela.Či už tam Castle bude,alebo nebude(aj tak si myslím,že sa tam zas nejako dostane),on aj tak už to najdôležitejšie v živote vyhral.
Kamylko nedá mi to,ty si ako nejaký psychológ-Kate bola divná,Rick bol divný,neviem,mne sa zdali ok :)
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 14 Dec 2014, 01:35

:facepalm: oni odhalili vraha tak, že odišiel pár minút po založení účtu? a čo keby odišiel o 10 minút neskôr?
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 14 Dec 2014, 01:41

Podľa mňa pohodová Castlovina, tiež som nepadla na riť ale že by to bola teagédia nemôžem povedať. Ja som v poho :)
<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 15 Dec 2014, 08:15

Rickov koniec ma dostal, ale inak.

Pri prevoze bol podozrivý zabitý, prokurátor zistil, že ste boli v spoločnosti gangstera. Prokurátor volal starostovi, a bolo rozhodnuté, že nemôžete byť na kriminálke.

To čo je toto? Automaticky mal byť vzatý pomaly do väzby, či nepredstavuje nejaký slabý článok, či nie je osoba nasadená mafiánmi do polície (nie prvý mafián, s ktorým je kamarát) , ..

A tá guľka, náramok - čistý výsmech. Krv sa nenašla? Stihli vyčistiť? Balistiku nerobili? Ale asi je v USA na dennom poriadku, tak keď nahlásia streľbu idú sa policajti pozrieť, a zhodnotia - zasa nemá kto čo robiť a idú preč.

je to ako povedala xmalinka, AmyF, Kamylko - slabá epka
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 15 Dec 2014, 15:30

ja zvyčajne nekomentujem silu epiek. alebo ako dobre boli spracované. ale u tejto ma to proste naštvalo, že je tam veľa vecí nedotiahnutých do konca alebo doslova vymyslených. hej, je to seriál, ale doteraz nebol taký problém. zatiaľ sa vždy držali reality.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 17 Dec 2014, 10:07

Vcera som si pozrela tri epky dozadu a stale neviem ako mam chapat to s Laniem a Espom, ako rozchod to nevyzeralo, ale ani ako nejake plany do buducna.
V epke s metrom bolo jasne ukazane, ze Espo chce viac, kvoli tomu sa rozisli aj prvykrat. Ze Lanie nechcela svadbu. A teraz to uz Espovi tak nestacilo, ale Lanie nehcela viac. Struhala tam grimasy, proste nechce zavazky. Tak naco to predlzovat?
Espo by sa mohol dat do kopy s Tory :D

Edit: A ak serial moc neriesite z oblasti logiky pripadov a beriete to tak ako to ide, sustredite sa na emocie, tak to stale krasne funguje. :)
Love is not a switch.
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia