www.castle-sk.com

Diskusia - 7x10 - Bad Santa

<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 12 Dec 2014, 22:33

Re: Diskusia - 7x10 - Bad Santa

Petraela píše:Stáva sa z nej Stana :)

preeesne toto som chcela napisat, ale ze sak kuknem ostatne komenty, tiez mi to pripadalo, ze spravanie jak realna herecka. A tiez mi napadlo, ze toto je Kate? Hentaka natesena a tancovat a hentak uvolnene? Hovorim si, kde je ta jej rezervovanost, ale samozrejme to je vsetko sposobene Castlom a jeho vplyvom pocas 6 sezon a urcite aj vyriesenie vrazdy jej mamy. A inak ak si pamatate, aj Montgomery jej raz povedal, ze odkedy tu je Castle tak vidi usmev na jej tvari, co predtym asi nebolo :-)

Mne sa ta jej zmena lubi, vidiet, ze je stastna aj na Vianoce, vsak vieme, ze predtym ich nijako neoslavovala, az minulu sezonu s Rickom aj to len tak ledabolo, teraz je to samozrejme ine, lepsie :-).
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 12 Dec 2014, 22:51

Tak, konečne som si zhliadol epku s CZ titulkami. Skvelá, nabitá energiou, z Kate sa nám pomaly stáva Stana (ako tu už niekto spomínal - pardon, mam zlú pamäť na mená), skvelá zápletka a konečne, po prvýkrát... som UHÁDOL VRAHA!! Yes! :D Epka dávam 90% a teším sa na ďalšie epizódy :))
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 13 Dec 2014, 17:04

Radsej sa nebudem aj vyjadrovat, lebo mi udelite BAN aj na pol roka :D
I remember everything.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 13 Dec 2014, 17:10

Tak sa ti nepáčila epka?
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 13 Dec 2014, 17:13

xmalinka :D viac "ukamenovana" rajcinami ako ja hadam nebudes ci ? :lol: to bola epka podla teba az tak brutalne dobra, alebo naopak ? :) , ked tak aspon hod do PM nejake resume, ze ci nebudem jediny komu cela epka prisla zvlastna, obycajna, nic extra co by zas nebolo az tak zle, keby sa nejednalo o winter finale :o :? :)
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 13 Dec 2014, 17:19

tak ja som tiež nebola z tej epky nijak zvlášť nadšená. oproti iným epkám bola dosť nudná. a oproti iným seriálovým zimným finále to bolo nič.
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 13 Dec 2014, 21:11

Ako tu pisete nebolo to nic moc na finale, ale vsak predsa este nemame konecne finale, nenazyvajme to WINTER FINALE, ja si prilis nespominam, ze pred zimnou prestavkou by bol nejaky velky cliffhanger, minuly rok vobec neviem co bolo, obycajna epka a predtym to bolo o Vianociach a skoncilo to pekne, dobre, nijaky cliffhanger. Praveze teraz, tuto epku, tam dali cliffhanger s tym Castlom, ze ho vyhodia, cize cakame co a ako, ale vobec to nemuseli dat, pretoze epka bola velmi dobra, mafiani a secko okolo toho a ako sa to nakoniec vykrystalizovalo. Pre mna to nebola priemerna epka, bola to nadpriemerna epka a kludne tam nemusel byt ani cliffhanger s tym Castlom a bolo by to pekne ukoncenie roka. Mne staci cliffhanger na konci sezony v maji.

A Kamylko inak Ty sa mi lubis v tej Tvojej poslednej vete, alebo jednej z poslednych, ze v porovnani s inymi WINTER FINALE to nebolo najhorsie, ale najslabsie. Mozes mi prosim Ta objasnit, ze aky je rozdiel medzi NAJHORSIM a NAJSLABSIM???? Dikes, lebo ja v tom rozdiel nevidim, pre mna su to dve synonyma :-)

A xmalinka, naco pises, ze nemozes nist napisat, ze budes mat BAN, vsak bud napis svoj nazor, aj ked negativny, nech, sak si odpiseme :-) alebo potom radsej nepis nist, lebo teraz som zasa zvedava, ze co sa jej na epke nelubilo a rozmyslam nad vselijakymi moznymi zavermi, tak len pekne do toho, napis :-)
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 13 Dec 2014, 21:24

zimné finále :) všetky seriály sa snažili urobiť nejaký zaujímavý koniec pred pauzou. nikto tu nehovorí o konečnom finále.
minulý rok bola epka vtipná, zaujímavá, zažili sme veľa "ááách" momentov. tu? nič nič nič a zrazu nemôžete s nami ďalej spolupracovať.

dua, ja by som povedala, že myslela BAN kvôli nadávkam ktoré by napísala, nie kvôli názoru ;)

a ako vždy hovoríme, 100 ľudí, 100 chutí. Castle ako celkom je skvelý seriál. záleží kto epku napíše. aký má nápad. aké vtipy použije. a tu toho bola podľa mňa málo. Nathan to dobre hral, občas nejaká dobrá hláška, hlavne jeho ksichtíky. ale ako príbeh je to nedotiahnuté. napr. to hľadanie pod mostom. jasné, celá čata policajtov a kriminálnych technikov si nevšimne diery po guľkách alebo zakrvavený náramok. no nič, keď budú titulky, mrknem si tú epku podrobnejšie
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 13 Dec 2014, 21:37

Tak lebo tu su uz niektori tak fanaticky naladeni na Castla, ze keby ide 40 min cierna obrazovka a na konci sa objavi Rick a Kate tak povedia , ze ti dvaja su zlati ;)

Takze - Ryan s tou svojou hlaskou, ked ich oboznamuje s novymi vysledkami : Mozno ja nieco mam (ci ako to presne je neviem) .. hovori to pomaly v kazdej jednej epke... to mu dam vytesat na nahrobny kamen.. Neskutocne ma to vytaca, ze scenaristi nevedia vymysliet nejaku inu repliku !!!

Lainy a Espozito - trapni ako ruske plavky v zime... Chodia okolo seba, rozchadzaju schadzaju.. Co predviedli pred rodicmi.. ten vymysel okolo zasnub.. Espo na to prikyvne a potom si povedia kvazi to, ze nie su pre seba stvoreni..

Castle a tie jeho trapne zvyklosti okolo vianoc ... To by neboli oni, aby nieco netresli nezvycajne.. Hlavna vec, ze minule Vianoce nic take nespominal..

Rick ako pracoval s tou mafiou a Kate ho veselo nechala.. Sak co.. Gatesova ani paru nevie, co robia.. Akoze to malo byt legitimne vysetrovanie..

ked isli Ryan, Kate a Espo na to miesto cinu, kde mali strelit toho Luca.. Policajti pred nimi nic nenasli.. a bach.. Kate sa trosku popozera a v stlpe najde naboj.. Ryan zase naramok..Esteze je tato partia v NYPD, ostatni su tam amateri fuseri

A ten koniec ma dorazil.. ze uz nemoze pracovat s NYPD .. Sak on uz tam davno nemal co robit.. zo zaciatku tam bol aby ziskal namet na knizku a ten ziskava 6 rokov.. A to nikonu nevadi, ze boh vie kde bol tie 2 mesiace.. Nic si nepamata.. Vobec to posledne casti neriesili.. Same chychy chacha..
Keby nebola 5 a 6 seria take ake boli, taj nepoviem ani polku slova.. lebo by kvazi nadvazovali na charakter uletenej postavy ako to bolo zo zaciatku..

Castla.pozeram uz len z nostalgie, lebo to bol moj prvy serial, ktory som zacala sledovat intenzivne..

Sorry za pripadne chyby.. oslavovala som meniny tak trosku popite
I remember everything.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 13 Dec 2014, 21:38

Amy .. presne kvoli nadavkam som myslela.. Preto som hned nepisala koment, lebo by ste ma fakt zablokovali.. musela som vychladnut
I remember everything.
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia