www.castle-sk.com

Diskusia - 7x10 - Bad Santa

<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 10 Dec 2014, 00:04

Re: Diskusia - 7x10 - Bad Santa

Já čekala něco horšího... Podle mě za pár epizod zas vrátí.
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 10 Dec 2014, 15:24

vsak hej vyhodia ho dverami a on sa vrati oknom :D :D
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 10 Dec 2014, 21:50

Přesně tak, Castle už je takový :D :D :D
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 10 Dec 2014, 21:56

Starý dobrý Rick ;)
<<

Xeninka

Sergeant
Sergeant

Poslať 11 Dec 2014, 02:01

Úplně jsem se rozzářila při každé scéně Lanie s Espem, dnes dvojice dne :)
Případ zajímavý, za vraha jsem tipovala Jane. Když se ukázalo, že to nebyla ona tak jsem si říkala "kdo teda sakryš" a jak stopli video tak byla tutovka :) Za mě tedy spokojenost, skoro celý díl jsem přemýšlela kdo to udělal. Asi už mám vygumováno před svátky :D
Konec se dal čekat, tohle už vypadá poměrně vážně. Uvidíme jak s tím naloží.
<<

AmyF

Obrázok užívateľa

Administrátor
Administrátor

Poslať 11 Dec 2014, 21:40

je to len mnou, alebo v tejto epke bolo vidieť ako sa Kate zmenila? pretože v predošlých sériách by sa nikdy nerozbehla k stromčeku a už tobôž nie zatancovať si s Lanie na vianočné koledy či čo to tam hralo.
vieme predsa, že Kate bola kvôli strate mamy vždy taký malý Grinch. možno zatknutie Brackena a manželstvo s Castlom tomu napomohli :)
Alkohol = ambrózia prekladateľov a spisovateľov...
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 11 Dec 2014, 22:13

Ja som tiež na to pozerala jak puk,že nechala Castla tak a hneď sa rozbehla za Lanie :D
To,že vyriešila maminu vraždu ju zmenilo,ale samozrejme,podľa mňa,najviac Castle :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 11 Dec 2014, 22:16

Stáva sa z nej Stana :)
Love is not a switch.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 12 Dec 2014, 15:13

Ľudia krorý jej ublížili už pikajú za to čo spravili, má pri sebe človeka ktorého miluje, čo viac? Začína si užívať svoj život tak ako pred vraždou svojej mamy. Teda dúfam že nie až tak :D ale myslím to tak že si konečne ten život môže užívať a netrápiť sa svojou minulosťou. Predsa tá stena v nej už spadla ;) páči sa mi to, super postreh AmyF. ;)
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 12 Dec 2014, 22:15

no ty kokso, nova epka bola pre mna velmi zvlastna. Pripad bol celkom OK, tieto mafianske veci mozem, i ked som mal odhaleneho vraha hned ako ho ukazali a tentokrat to nebol len moj "siesty zmysel" :lol: , ale mal som aj trosku teoriu, ktoru som ako tak trafil. Ale aj tak pripad ma vcelku bavil. Ryan s tym pribehom o ziadosti to dobre zabil 8) .Espo a Laine boli tiez v pohode. Gatesovu, Alexis a Marthu sme si uzili az 5sekund :? .Rick bol tuto epku taky priemerny, v poho ale nic extra. A Kate sa mi dost zdala ako minulu epku, taka nesvoja, unavena. Neviem ci je to len moj pocit, ale toto nieje Kate ktoru poznam a mam rad, fakt mi to prislo posledne dve epky tak, akoby to hrala nasilu a nebavilo ju to az tak, pripadne ma mozno nejake osobne/zdravotne problemy, alebo mozno len slabsia chvilka ... ktovie. Ja to tak citim :? .Juuj a moc sa mi nepacili ani tie vlasy co mala tuto epku, teda hlavne ofina :( .A celkovo vzajomne posobenie Ricka a Kate bolo tuto epku take utlmene, ci chladne :( . Inak dostalo ma to, ako isli znovu na miesto cinu a boom hned naboj a potom aj naramok s krvou, tych co tam boli pred nimi mozu rovno vyhodit :? :D .No a zaver epky ... co dodat len znasobil moj divny pocit z tejto epky. Kedze dalsia epka bude niekedy o mesiac, tak toto bolo teda asi "winter finale" a v porovnani s konkurenciou to bolo sakra slabe finale, ziadny WTF ci WOW moment sa u mna nekonal. Rick tam toho na oddeleni povyvadzal az az a zrazu ma ist prec ? A aj keby ... sak nieje policajt, kazdopadne si priebeh serialu nejako bez jeho pritomnosti na stanici neviem uplne predstavit. To budu zas hlavne doma riesit pripady ? Alebo sa do toho Rick nebude vobec zapajat ? To by bolo tiez divne a kolko epizod to bude trvat ? Ako pokial bude toto posledna seria, tak by sa to dalo pochopit a asi sa zameraju znovu na Rickov pribeh a veci v jeho pozadi, ale pokial bude aj dalsia seria, tak bez neho na oddeleni si to neviem predstavit a zas ked sa Rick vrati ci skoro alebo neskor, tak to bude trosku srandovne, neviem proste divna epka. Z asi 6 winter finale co som videl, toto bolo nevravim, ze najhorsie ale najslabsie ... A epka ako celok taka obycajna Castlovska, u mna max 75% :? a ide sa na komenty ...
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť