www.castle-sk.com

Diskusia - 7x09 - Last Action Hero

<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 02 Dec 2014, 20:03

Re: Dislusia - 7x09 - Last Action Hero

Neviem prečo mi to tu v tel niekedy blbne a nechce mi to medzi tie kode dať.
Takže ďakovala ;)

Hej hej veru dobre to ymysleli... Ja by som to brala :)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Dec 2014, 20:16

Ale čo sa týka bývania, aj tak by sa mi páčilo ak by sa skúsili presťahovať :D ale obaja, do nového
Love is not a switch.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 02 Dec 2014, 20:24

Ja to furt hovorím,že by mali zmeniť bývanie a hlavne by mali byť sami..
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 02 Dec 2014, 20:25

To áno ale z druhej strany by mi chýbali Martha a Alexis, už teraz ich je tam málo. Mohli by ich viac zapájať...
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 02 Dec 2014, 20:35

Tak Martha a Alexis sú stálice,tie tam musia byť,len by tiež zmenili bývanie a navštevovali by sa,to je samozrejmé :D
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 02 Dec 2014, 20:37

Ani nie, že sami, ale vo väčšom :) Síce byt nie je malý, to nie, ale možno by to bolo zaujímavé keby sa presťahovali,ale sme mimo tému :)

Inak keď som zbadala RIcka ako tam kráča s tým odtrhnutými rukávmi a čelenkou skoro som odpadla, musela som si to stopnúť a predýchať :D
Love is not a switch.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 02 Dec 2014, 20:42

Ano,byt je dosť veľký,len tam nemajú súkromie,pomaly ani v spálni :D
Rick a tá čelenka,bože,ja som nemohla už keď som ho tak videla v prome :lol3:
Naposledy upravil adina dňa 02 Dec 2014, 20:53, celkovo upravené 1
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 02 Dec 2014, 20:46

:D ani nehovor, ale viac sa mi ľúbil ako utekal za nimi keď ho pozvali :D ale bolo celkovo veľa super momentov. Celá epka veľmi vydarená. Teším sa... Táto sezóna zatiaľ 99,9%tná :)
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 03 Dec 2014, 23:20

Re: Diskusia - 7x09 - Last Action Hero

Caweste, cela epka veeelice srandovna, dobra, hlavu aj patu mala, pripad velmi zaujimavy, zamotany a pekne vyrieseny. Furt som bola v strehu.

Najviac sa mi lubilo hmmmm SECKO. :-) Ale co ste nespominali zatial, ked Castle hovoril o tom plagate tej archeologicky, ze ho ma na stene a.... kukol na Kate a Kate nanho ze no co teda jako???? A on, ze hmmmm..... asi minutu ha ha :-) :lol: A potom ked ju isla spovedat sama bez neho a Castle kukal cez tie zaluzie jak maly chlapcek co vidi za oknom zmrzlinu, veeelice to dobre zahral a Kate uz vtedy drzala ruku na zaluziach, ale pockala 5 sekund, aby ho navnadila a az potom ich hned rychlo zatiahla, no perfekt :-)

A este jak donesol to auticko 52 a isli ocuvat, ze co tam je a Castle tuka, tuka, nefunguje, kukne na Kate a ta sluchadla :-) Chcel dat zvuk a ona mu po prstoch, najsove, vidiet, ze tu rozkazovat nebudes chlapce, ja som hlavna :) , a to sa mi lubi veru :-) A este aj ine veci, samozrejme, jak isol s tymi starymi svalnatymi ujkami na zatah, cely nadseny, celenecka, aj on mal nejake tie mensie svalky na rucickach, no jak tak :-). Pekne, to bolo tiez dobre.

Takze k epke nemam vyhrady, vsetko sa mi lubilo, aj herci hrali vyborne, na nikoho nemam nist.
Naposledy upravil dua3000 dňa 05 Dec 2014, 23:59, celkovo upravené 1
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 05 Dec 2014, 18:51

Re: Diskusia - 7x09 - Last Action Hero

tak pozrete mam aj ja, a epka ... pripad bol celkom fajn, zas troska odreagovacka, co mi nevadilo. Pripad nejak extra zamotany nebol, hned ako poukazovali hercov, postavy teda moznych pachatelov tak som si povedal, ze syn obete, co sme este vtedy nevedeli v tom bude mat urcite velky podiel. Myslel som ze aj vrah, ale ked sa prevalilo ze bol jeho synom, tak bolo jasne kto bol vrah. Chcel som tiez napisat, ze keby sa neriesilo to stahovanie a ten jeden kiss, tak by sme ani nevedeli ze mali nedavno svadbu, spravenie tomu moc nenasvedcovalo. Nemozem povedat, ze by hrali zle, ale hlavne Kate mi prisla nejaka nesvoja, nemasna-neslana tuto epku, taka unavena, ci utrapena. Rick tiez nepodal top vykon, ale bolo to ako tak v pohode. Espo a Ryan moc pristoru nemali, ale hlasky mali v pohode :) Gatesovu tiez skoro nebolo vidiet a Martha ci Alexis ... hlavne Martha chyba, ta i ked ma malo priestoru, tak vzdy dava dobre hlasky 8) .Keby to zhrniem, pre mna to bola taka klasicka Castle epizoda, nadavat na nu nebudem, ale rovnako som z nej ani na zadok nepadol, u mna teda 75% :)
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia