www.castle-sk.com

Diskusia - 7x08 - Kill Switch

<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Nov 2014, 14:28

Diskusia - 7x08 - Kill Switch

Videl už niekto? Ja ešte nie, ja si počkám na CZ/SK titulky (sťahujem z 2 zdrojov)...
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

jane09

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 25 Nov 2014, 15:12

Re: Diskusia - 7x08 - Kill Switch

ja áno, ale veľmi ma to nebavilo, uvidím, keď si to pozriem ešte raz a hlavne v kľude, bez pracovných povinností :)
pizza s ananásom, nikdy túto kombináciu nepochopím :?
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 25 Nov 2014, 15:24

To ani ja... jedol som to asi raz, ale už nikdy viac... oni tam jedli pizzu s ananásom? :D /Denko rád spoilery, Denkovi to nevadi... Denko nevie, prečo o sebe hovori v 3. osobe/
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

edina

Sergeant
Sergeant

Poslať 25 Nov 2014, 15:25

Pozrela som zatial len tak zbezne v praci, poriadne az doma. Epka sa mi pacila, pripad bol tiez zaujimavy, najna to rozuzlenie. Napinave to bolo. Ked espo s tou babou zlozili toho chlapika v metre a potom ked volal ryanovi, ze uz je konecne koniec a on na to, ze sa obava, ze este nie. Vtipny bol aj espo, ked vravel kevinovi, ze pocuje tikat svoje biologicke hodiny :D
espo: can u hear it? Kevin: what? Espo: tic, tac, tic, tac... my biological clock :D :D som sa dobre zasmial
pacil sa mi aj koniec, mile to bolo. A zase rickova hlaska, ze ci nepojdu na drink a ked dodal, ze metrom :lol: tie ich vyrazy nemali chybu :lol: a zaklincoval to tym svojim: too soon?
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 25 Nov 2014, 16:17

tak ja neviem mne sa epka aj pacila ale viac ked si ju kuknem este raz inak strasne sa mi pacilo ako espo zlozil toho chlapa ako ho kopol ty kokos keby ho takto kopol medzi rozkrok nechcela by som :D :D :lol: :lol: byt na mieste toho chlapika
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 28 Nov 2014, 21:49

Táto epka bola maximálne super.. najviac som sa bavil u tej Espovej poznámky o biologických hodinách... :D :D :D :D :D Teším sa na ďalšie časti.. :)
- Albus Dumbledore

- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 29 Nov 2014, 03:51

heh a uz ked som si zacal vraviet, ze nova epka bola jednou z tych vaznejsich/serioznejsich bez nejakych tych omacok (moc vtipov, atd ...), tak Castle to na konci epky zaklincoval, tentokrat ma ale pobavil :D .Zaujimave bolo, ze az na jednu hlasku hned na zaciatku epky by novemu divakovi ani len nenapadlo, ze Rick a Kate su manzelia :) :? .Nehodnotim to ako minus, len vravim ... troska OT poznamka, ale neda mi to, ti Amici musia mat tu kavu asi velmi rad, aj v inych serialoch jej piju na litre pomaly :o :lol: .Ani nemam nejak extra co vypisovat, taketo troska vaznejsie epky, zamerane hlavne na pripad ja celkom mozem, nudit som sa nenudil, takze u mna vcelku spokojnost. Epke by som dal asi tak 80%
EDIT: troska OT, ale uz ked ste spominali tu pizzu :lol: :lol: nahodou s ananasom je to pecka celkom :) to ja zas nechapem ked su v pizzi olivy, kapary, niva, vajce, paprika to ja neskutocne hejtujem a najhorsie je, ze nieco z toho je v minimalne 50% ponukanych pizz :x :x .A ta poliska co bola s Espom v metre bola dooost v pohode, tu by som v serialy uvital :) , bola tam len chvilu ale prisla mi sympatickejsia ako napr. ta ich ITckarka a v nejakom inom serialy som ju videl, tu policajtku, ale ani za oneho neviem ze kde :?
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 29 Nov 2014, 17:14

celkom som sa bavila... v tom metre to fatk vyzeralo o hubu... Dosť napínavé.. to už dlho nebolo ...

Castle to na konci zabil :D pôjdeme metrom ?? skoro na vtipkovanie ? :P
I remember everything.
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 02 Dec 2014, 12:14

kamylko tu itckarku si mohol vidiet v agentoch shieldu hra tam totiz agentku 33 :D
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 02 Dec 2014, 13:15

ja som nemyslel ITckarku, ale tu mladu policajtku z metra, ako bola s Espom :)
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia