www.castle-sk.com

Diskusia - 7x08 - Kill Switch

<<

hlivoj

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 02 Dec 2014, 13:43

Re: Diskusia - 7x08 - Kill Switch

Kamylko, vyber si. Tu je jej profil:

Kód:
http://www.tvrage.com/person/id-333000/Jessica+Camacho
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečne. Proto pravdu, že je blbcem, blbci říkáš zbytečne.
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 02 Dec 2014, 14:05

Dobrá epka, trochu váznejšia po teľkej romantike ( čo mi vôbec nevadilo)
A Castle na záver...celý on :D :D :D zaklincoval...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 03 Dec 2014, 23:37

Cafte secci,

epka sa mi lubila, kukla som az dnes a po precitani vsetkych komentikov, idem na to.

Takze bolo to trochu vaznejsie, serioznejsie, ale dobre, treba to striedat, humorne, vazne a bolo to velmi napinave, tiez stale v strehu, musis secko ocuvat, lebo ked ti unikne jedno slovo, fraza, mozes pretacat, lebo nevies o com.

Inak az tak moc ho nekopol, to bolo len tak zboku, ako keby ho podkopol nech padne, tiez nemam co k tomu moc pisat, dobre to bolo.

A k tej pizzi, s ananasom tiez nelubim, mne slane a sladke vooobec nejde spolu, ale taktiez mi nechutia ani olivy, paprika, vajce,niva, articoky a vsetko co vypisoval Kamylko a zoberte si, ze Espo tam mal aj ananas aj olivy, a este volake papricky ci co bleeee :-(. Ja len klasicku, Funghi (sunka, syr sampinony) alebo Margheritu (syr, sampinony alebo len syr), iba tieto kombinacie.

Vsetci hrali dobre, aj Espo ako hlavny hrdina, rukojemnik v tejto casti. Jaaaj, ale bola tam chyba, pytali sa hentoho Jareda, ze ci su hladni, on ze ano. Tak ony, ze oukej, poslu pizzu. Ale nikoho sa nepytali, ze jaku, iba potom ti z HRT sa pytali Gatesovej, ze jaku pizzu lubi Espo. A ked to potom ten manzel tej tehotnej rozdaval, tak normalne hovoril, o kazdej pizze, ze co tam je a kazdy si tak vybral svoju. Ale vsak ony si nemali moznost vybrat. Pritiahnute za vlasy, velka chyba, a PRETO epka odomna dostane pouhych :D 7 bodov.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 05 Dec 2014, 11:49

nepovedal by som, ze niekedy v suvislosti so serialom Castle budeme riesit pizzu, ale budis ... :D , epka mi uz sice trochu z hlavy vyfucala, ale tak to s tou pizzou mohlo byt mozno aj tak, ze okrem Espovej pizzy im tam vybrali z kazdej, resp. viacerych druhov a tam si potom kazdy najde tu "svoju" ;)
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 05 Dec 2014, 15:19

Alebo sa ich na to opýtali ale nám to neukázali. Pretože to by boli zbytočné 2 minúty o ničom a predsa len má epka cca 43min...
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 13 Jan 2015, 23:13

Konečne som aj ja videla epizódu a musím povedať, že som veľmi spokojná. Bolo to napínavé a bola aj trocha akcie po 2 romantických častiach. Espo a Ryan sú super dvojka, rozhovor v aute nemal chybu..Počuješ ten zvuk? To sú moje biologické hodiny :D
Laine sa veru bála o Espa a Esplaine fanúšikom určite srdce pišťalo blahom :D Čakala som, či aj Tory sa bude o neho báť, škoda, že sa nebála :D
Epku hodnotím viac ako pozitívne.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia