www.castle-sk.com

Diskusia - 7x05 - Meme is Murder

<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 28 Okt 2014, 08:17

Diskusia - 7x05 - Meme is Murder

Je tu utorok, a to znamená, že včera večer bol odvysielaný ďalší diel. Ako sa vám páčil? :)
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

edina

Sergeant
Sergeant

Poslať 28 Okt 2014, 08:55

Re: Diskusia - 7x05 - Meme is Murder

Este som ho cely nevidela, ale zaverecna scenka nemala chybu :D a vyrok kate, ze musim si to kuknut este raz ;)
<<

pata :D 93

Captain
Captain

Poslať 28 Okt 2014, 09:28

ja som sa tiez pri tej zaverecnej scene tak smiala ako tam martha alexis a hlavne kate cupitali k tej telke :lol: :lol: :D :D :D :D som umrela :D ale tiez som vybuchla smiechom ako rick tocil tu uputavku na jeho knihu to zvukove cvicenie s marthou :D :D :D hned som si spomenula na muchlovacku v posteli ricka a kate a tie hrnce a martha v nich a ten jej krik :D :D :D
<<

v.marvi

Obrázok užívateľa

Detective
Detective

Poslať 28 Okt 2014, 13:30

Závěrečná scéna neměla chybu a nejvíc mě pobavil Crichard Ratchel :D :D :D
<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 28 Okt 2014, 15:39

Mna pri tej záverečnej scéne napadlo Javiho zvonenie Hey Sexi :D úplne by sa tam hodilo... :D
<<

Denko

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 28 Okt 2014, 15:59

Tak ten koniec bol úplne skvelý :D :D :D "Hi, I'm Crichard Ratchel" :D :D :D :D :D
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light."
- Albus Dumbledore

"The best people have the rottenest luck."
- Percy Jackson

There's always hope.

Always...
<<

dua3000

Captain
Captain

Poslať 28 Okt 2014, 21:53

Jaaaj tak to tam bolo, Crichard Ratchel ci co a ja, ze co to tam mele, ale dobra hudba tam bola a epka tiez dobra, trosku z ineho, sucasneho sveta pocitacov. Lubilo sa mi to, normalny castlovsky priemer.
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 29 Okt 2014, 20:55

Dobrá epka, prípad pojatý inak a stále som sa nevedela zbaviť pocitu, že narážajú na to, ako sa k nim niektorí "fanúšikovia" cez sociálne médiá správajú a, že si od nich treba dať niekedy oddych a pre niekoho to nie je celodenná náplň práce sedieť pri internete.
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Nov 2014, 13:51

No .. som cakala viac komentov ;) Ake mala Kate kratke a rovnejsie vlasy :D

Ale teraz k epke.. Pripad ma uplne pohltil... Celu dobu som podozrievala tych dvoch majitelov tej social.blbosti ;) Ale ako z toho vzisiel pripad o kybersikane - co je hlavne v Amerike stale vacsi a vacsi problem... Slabe povahy spachaju samovrazdu.. Mladi ludia takto ukoncia predcasne svoj zivot.. Skor si myslim, ze narazali na to...
Ale aspon som si dobre tipla, ze ich uveznil v tej skole... Skoncil tam, kde to vsetko zacalo..

Rick bol zlaty, ako rozhadzoval s tymi svojimi rukami, ked prisiel na spojenie medzi tymi fotkami...

A ten zaver bol fakt smiesny... takto som sa uz dobre dlho nezasmiala.. Take fajn uvolnenie na zaver ...
I remember everything.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 01 Nov 2014, 14:42

k epke ... si robia zo mna srandu normalne, konecne som sa dockal takej serioznejsej epky a pripadu, ktory som celkom zral, dostalo ma to vsetko. Taketo pripady mam v oblube, nebola epka nejak srandovna, ani ksichtiky atd .. co ma po minulych dvoch, hlavne minulej epke velmi milo prekvapilo a potesilo. Fakt som sa nemohol stazovat, trosku ma nahnevalo, ze trosku random a stastne aj odhalili to miesto, ako mohlo to byt kludne aj inake, ale pohoda, toto sa stava dost casto vo filmoch a serialoch, hlavne americkych. Takze 95% casu epky bolo dost super a potom ten koniec ... to ako fakt ?! neviem ci som divny, alebo pre mna humor znamena nieco ine, ale ten klip, to bolo az neskutocne trapne a ukazalo to aj ako to je v reale, na nete je tiez plno blbosti a ludia za tym saleju .. jak tam vraveli ze ma milion odoberatelov ci koho ... . Takze resume, nebyt poslednej sceny, epke by som dal 9/10, to by bolo asi najvyssie hodnotenie odomna za poslednych niekolko desiatok epizod, fakt vsetko bolo tip top, dokonca ma to az tak pohltilo, ze som vobec neriesil Castla a jeho temnu minulost, ale ta posledna scena si to u mna minimalne trocha podkopala a preto davam "IBA" 8.5/10 :?
Ďalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia