www.castle-sk.com

Diskusia - 7x05 - Meme is Murder

<<

Kici124

Obrázok užívateľa

Captain
Captain

Poslať 03 Nov 2014, 12:57

Re: Diskusia - 7x05 - Meme is Murder

Mne sa dieľ ceľkom páčil...nebolo to úplne top ako prvé tri časti ale bolo to ok. práve mňa toto bavilo že riešili trochu aj ten internet, pretože fakt je všade toho veľa a hlavne tí úspešní a slávni sa tam nájdu na každom rohu a nie vždy im to môže byť príjemné.... hold ale to je daň za slávu...
<<

edina

Sergeant
Sergeant

Poslať 03 Nov 2014, 14:42

to je sice pravda, ale myslim si, ze sikana nie je problem az tak "slavnych" ludi, ako skor tych obycajnych... ale to je tema na dlho a nie sem. par momentov z epky bolo fajn, ale nejak zvlast ma to nebavilo...
<<

phoboska

Obrázok užívateľa

Prekladateľ
Prekladateľ

Poslať 05 Nov 2014, 14:01

Ja som s castou velmi spokojna, bavila som sa, koniec sa mi zdal vtipny a skvelo zostrihany, nemam sa na co stazovat :D
Neda mi nereagovat na komenty ohladne vtipu vo vaznych epizodach, vy ked pridete domov z prace,mate za sebou tazky den, tak co urobite? Zosypete sa ako kopka nestastia a utapate sa v rieke beznadeje, vzdychate nad nespravodlivostou? Pochybujem....Po tazkom dni kazdemu dobre padne trocha toho vtipu a nasi hrdinovia su zijuce bytosti, nie roboti.
Beckett: Even on the worst days there's a possibility for joy
Predchádzajúci

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia