www.castle-sk.com

Diskusia - 7x05 - Meme is Murder

<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Nov 2014, 16:25

Re: Diskusia - 7x05 - Meme is Murder

Ešte šťastie, že od tvojich hodnotení nič nezávisí. Vždy ma dokonale bavia tie tvoje bodové hodnotenia. Nemôžem si pomôcť, neuraz sa, ale príde mi to smiešne.

Ale zas je zaujímavé, ako tu rozoberáme klady a zápory epizód, a každý to vidí inak, niekedy úplne opačne.
čo sa týka tých remixov tak ja poznám toto:
  Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=fWxLDZ8F_S0

Mne sa ten koniec páčil, epka bola skôr podľa mňa slabšia. Kate bola chvíľu Stana, keď vravela o tom, že sa treba niekedy od sociálnych sietí odpojiť. Sama to vravela v jednom rozhovore.

Chceli poukázať na to, ako to niektoré decká berú. Sláva na nete nie je nič. Tak isto ako keď tam niekoho zosmiešnia. Prikladá sa tomu väčšia váha akú to v skutočnosti má.
Asi je to v USA dosť veľký problém.
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Nov 2014, 16:32

Ako ja som sa zasmiala.. ale mas aj ty pravdu.. ked uz je epka vazna, tak nech to aj seriozne konci... ale to je vec nazoru..
I remember everything.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Nov 2014, 16:36

Ako fakt nic v zlom Peta, ale co je na tom smiesne.. ?! Na bars akom inom fore, maju hodnotenie epizod v percentach alebo v hviezdickach (od 1 do 5).. tak ked kamylko a uz aj ja + ini uzivatelia si na to zvykli, tak preco nie ??

Len tolko, lebo je to mimo temu..
I remember everything.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 01 Nov 2014, 18:52

no, myslim si ze hlavne pocas 5.serie a troska pri 6. som to daval honoteniam epizod riadne pocitit, myslim si ze teraz som na serial zaial viac nez dobry :) a ja si mozno vsimam ine veci na serialoch, ine veci ma bavia, tak preto hodnotim epky ako hodnotim, sak sa este pamätám, ze parkrat som bol pomaly az ukamenovany za moje hodnotenia :D .A co sa tyka mojho bodoveho hodnotenia, ci uz 0-10/10 alebo 0-100%/100%, tak toto je asi prvykrat co niekomu "vadil" tento format, dost vela ludi tu tiez podobne hodnoti epky, resp. serialy. A na vsetkych moznych filmovych databazach ci inych forach sa tak hodnotia veci, takze nevim kde je "problem". To ti potom pride smiesnych 90% ludi co hodnoti filmy/serialy ... a na koho hodnoteni nieco zavisi ? Mozno od nejakych vaznych kritikov a hlavne od sledovanosti ludi v Amerike, na tom to cele stoji (berem to tak ze 90%, resp. takmer vsetky serialy co tu riesime su prave americke). Takze ja viem, ze ci napisem ja alebo tuna niekto iny hodnotenie na serial tak to nic neznamena, maximalne ze aky ma na ten serial clovek nazor a co sa jednemu pacilo a co nie, podla mna to je hlavny ucel tohto fora. Ja som zas taky, ze kazdy jeden serial co sledujem dokazem vychvalit do neba alebo aj zahrabat pod zem, ja som neni taky ze vzdy sa mi nieco musi aj cez mrtvoly pacit, len preto ze to je "ten" serial, alebo ze vela ludi tvrdi to ci tamto. Ja ako vzdy som napisal, co sa mi pacilo, co nie a dal hodnotenie a myslim si ze 8.5/10 je viac nez pekne. A nechybalo vela a bolo by väčšie 8)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Nov 2014, 20:41

No, mne to príde také zbytočné, alebo ako by som to povedala. Proste mi to nesedí, je to jedno kto to hodnotí. Ale pri tvojich hodnoteniach som sa viackrát pozastavila, že s nimi nesúhlasím. :D Nič v zlom, jednoducho mi to hodnotenie príde čudné. Mne stačí, keď niekto povie, či sa mu páčila alebo nie a prečo.

Samozrejme viem, že sa hodnotí na iných forach a hlavne stránkach, kde sa zaoberajú filmami. Ale napr. csfd je portál, kde viem, že ak má film nad 60% tak je isto pozerateľný. Komentáre sú vo väčšine trápne.

Mne táto epka neprišla vážna. Takže tá bodka na záver mi nevadila. Za čisto vážne považujem len tie, kde sa rieši Kate, teraz Bracken, 3XK, Rickov prípad a niečo ohľadom Sexy daddyho. Inak by sa tam mal vždy humor vyskytovať, podľa mňa. O tom je Castle.

Skôr som si myslela, že sa nájde na nete sám, kde bude to ako zhodil knihy.
Love is not a switch.
<<

Kamylko

Commisioner
Commisioner

Poslať 01 Nov 2014, 21:33

Tak sa trocha opravim, nebola vazna ohladom postav, ako Ricka ci Kate, ale cely ten pripad bol dost vazny a dost seriozne ho riesili, bez nejakych tych vtipnych situacii, ktore dost casto v Castlovi vidime, napr, v minulej epke ich bolo podla mna az prehnane moc. Ako hej, vtip je sucastou Castla, ale u mna to vzdy bol hlavne krimi/drama serial, mozno nie az tak moc vazne poňatý. Ako vtip je sucastou pomaly kazdeho zanru, neraz som sa s nim stretol aj v horore, ale niekedy je menej viac. ;)
<<

Petraela

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Nov 2014, 21:57

zo súdka týchto viedí, je toto asi naj :D
  Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=6NlEeDYP18E

prvé je pôvodná reportáž a potom pesnička. :D
Love is not a switch.
<<

xmalinka

Obrázok užívateľa

Moderátor
Moderátor

Poslať 01 Nov 2014, 23:21

Tak ked kybersikana nie je vazny problem, tak ja uz potom neviem... Vazne epky nemusia byt len o matke, otcovi a zahadnom zmiznuti Ricka..
Aj sa dost cudujem,lebo malokedy riesia nieco taketo.. Skratka, co je aj v realy vazny problem... Napr. aj v bonusovej epizode PLL spominali hl.herecky, ze aky to je velky problem - tato internerova sikana..
I remember everything.
<<

adina

Obrázok užívateľa

Inspector
Inspector

Poslať 03 Nov 2014, 02:22

Takže mám skuknuté aj ja a musím priznať,že táto epka ma vôbec nebavila..možno aj preto,že pojmy ako kyberšikana a celá táto problematika sú mi úplne cudzie..
<<

edina

Sergeant
Sergeant

Poslať 03 Nov 2014, 09:02

mne sa epka tiez velmi nepacila. po dlhsej dobe ma castle vobec nebavil :( chapem, ze kybersikana je v dnesnej dobe velky problem a moze mat drasticke nasledky, ale tento diel bol taky cely cudny...
PredchádzajúciĎalší

Späť na 7. séria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia